škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda kış bakım kampanyası

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
SKODA KIŞ BAKIM KAMPANYASI

SKODA Orijinal Bakım Parçaları, Castrol Edge Professional Motor Yağları ve Mekanik İşçilikte %10 indirim fırsatını kaçırmayın. SKODA Kış Bakım Kampanyası* ile birlikte SKODA Orijinal Aksesuarlarına %30 fiyat avantajıyla** sahip olabilirsiniz.

* Skoda Kış Bakım Kampanyası, 16 Ocak -  19 Şubat 2017 tarihleri arasında tüm Skoda araç sahipleri için düzenlenmiştir.
**Skoda Orijinal Aksesuar  için %30 indirim 31 Mayıs 2017 tarihine kadar geçerlidir. İlgili indirimler başka bir kampanya ile birleştirilemez. Yüce Auto Motorlu Araçlar Ticaret A.Ş. kampanya koşullarını haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

Resmi web sitesinden alıntıdır

Çevrimdışı chnkty

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bakım kampanyası gelir diye km'yi 1000 km geçirdim, kampanya gelmedi 7 ocakta mecbur gittim. 80 TL fazladan ödemiş oldum. Bekleyenler için güzel fırsat. Geçen sene bahardaki gibi %20 indirim kampanyası olsaymış çok iyi olurmuş.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
En son bakıma girenler fiyat da yazabilir mi acaba.)

Çevrimdışı hyayla24

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Çarşamba gireceğim inşallah.
645 TL den %10 indirim uygulayacaklar.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kaç bin bakım Hasan bey birde aracın önünden kasislerden geçerken ses geliyor mu

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13523]Sultan.Baybars[/MENTION]

Merhaba hocam. skoda.com.tr'yi uzun uzun inceledim ve bahsettiğiniz kampanya duyurusunu göremedim, bulamadım :(:uve:

Çevrimdışı hyayla24

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sultan.Baybars;604999
kaç bin bakım Hasan bey birde aracın önünden kasislerden geçerken ses geliyor mu
15.000 bakımı hocam.
Kasisten geçerken ayağım frende ise, ses geliyor.
Amortisörlerden geldiğini düşünüyorum.
Bu yüzden kasise girmeden yavaşlayıp, geçiş esnasında ayağımı frenden çekiyorum.
Sizde de böyle bir durum mu var?

Toygar´isimli üyeden Alıntı
 @Sultan.Baybars

Merhaba hocam. skoda.com.tr'yi uzun uzun inceledim ve bahsettiğiniz kampanya duyurusunu göremedim, bulamadım :(:uve:

http://www.skoda.com.tr/kampanyalar/servis-kampanya
Ayrıca yetkili servisleri arayarak teyit edebilirsiniz.

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
nerdeyse kış bitti kampanyayı yeni çıkardı ben kasım ayında 15 bakıma girdim 590tl ödedim
« Son Düzenleme: 16 Ocak 2017, 17:19:57 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı ottoman32

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
aksesuar fiyatlarını aramadan öğrenemiyor muyuz acaba :)

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=12719]hyayla24[/MENTION] hocam evet dediğiniz gibi yavaş girersen ses gelmiyor ama her zamanda çok yavaşlamıyorsunuz mesela peş peşe kasislerin olduğu bir güzergah oluyor ilkinde belki çok yavaş oluyorsunuz. sonra kinde hızlı geçiyorsunuz gacur gucur ses geliyor deli oluyorum bu sese B8 passatlarda da aynı sorun var mış kimisi motor takozlarından oluyor muş bir diğeri z rot kolumudur nedir teknik bilgim sıfır araştırmalarıma bakarak söylüyorum  sesde şu https://youtu.be/AwjlkT-BZig 10. saniyede dikkatli dinleyin birde salıncak burçlarından mı yapıyor anlamadım gitti servis bunun için parada alır şimdi
« Son Düzenleme: 16 Ocak 2017, 18:00:02 Gönderen: Sultan.Baybars »

Çevrimdışı chnkty

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
1.2 TSI Octavia için 30bin km bakım 801,57 TL ödedim. %1 bile indirim veren olmadı ya da ben almayı beceremedim. Yüncüler indirim yaptı sadece, Tekirdağ'a git gel masrafını karşılamıyordu.
%30 aksesuar indirim kampanyasından belki aklımdaki 1-2 aksesuarı alırım, tabi fiyatları şişirip ardından indirmezlerse.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
801,57 tl neden ödediniz cihan bey ekstra ne yaptılar ki [MENTION=12433]chnkty[/MENTION]

Çevrimdışı chnkty

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ekstra olarak buji değişti. Faturada KDV hariç 150 TL'ye yakın bir fiyatı vardı bujilerin. 15000 bakımı yaklaşık 600 TL iken 30000 bakımı 800 TL'ye oluyor. Garanti gitmesin diye mecbur kabul ediyoruz. [MENTION=13523]Sultan.Baybars[/MENTION]

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=12433]chnkty[/MENTION]   Bujiler 60 bin km de değişiyor, sizin çok erken değişmiş. Normal standart bujiler bile 30 bin de değişirken bizim araçlardakiler Platinum buji 60-90 bin km kadar kullanılıyor. Boşuna değiştirmişsiniz bence.

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=8414]mşah[/MENTION] abi benimde 30000de bujileri değiştirdiler. Gereklilik meselesi dediğin gibidir tabide servisin 30000 bakım planında var

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi