škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda kış bakım kampanyası

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Orijinal aksesuar fırsatından da bakıma gidenler faydalanabilecek sanırım. Kötü olmuş, herkes için olsaydı keşke :(

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı hyayla24

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sultan.Baybars;605010
@hyayla24 hocam evet dediğiniz gibi yavaş girersen ses gelmiyor ama her zamanda çok yavaşlamıyorsunuz mesela peş peşe kasislerin olduğu bir güzergah oluyor ilkinde belki çok yavaş oluyorsunuz. sonra kinde hızlı geçiyorsunuz gacur gucur ses geliyor deli oluyorum bu sese B8 passatlarda da aynı sorun var mış kimisi motor takozlarından oluyor muş bir diğeri z rot kolumudur nedir teknik bilgim sıfır araştırmalarıma bakarak söylüyorum  sesde şu https://youtu.be/AwjlkT-BZig 10. saniyede dikkatli dinleyin birde salıncak burçlarından mı yapıyor anlamadım gitti servis bunun için parada alır şimdi

Aynen hocam, bendeki seste tam olarak bu.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ne yapıcaz şimdi biz buna 6 aylık araçtan çıkan seslere bak [MENTION=12719]hyayla24[/MENTION]

Çevrimdışı hyayla24

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sultan.Baybars;605055
ne yapıcaz şimdi biz buna 6 aylık araçtan çıkan seslere bak @hyayla24

Benim bu sese ilave olarak sunroof tan gelen ses ve 3. vitese geçişte kavramadan gelen ses var.
Bakımdan sonra bunlar için ayrıca servise gideceğim.

Artık bakıp bakıp, "bunlar normal şeyler" derler.

Bir gelişme yada iyileşme olursa size haber veririm.

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mcb951;605032
[MENTION=8414]mşah[/MENTION] abi benimde 30000de bujileri değiştirdiler. Gereklilik meselesi dediğin gibidir tabide servisin 30000 bakım planında var

Bilmiyorum ama servis bu değişimi para kazanmak için yapıyor olabilir, önceden her 30 binde benzin filtresi de değişiyordu o kalktı mesela. Bakım periodu ve parça değişimleri  model olarak sınıflandırılmıyor zannedersem hepsine standart bakım uygulanıyor. MPİ motorla TSİ nin yapıları farklı bujileri ve kullanım ömrü de farklı ama değişimleri ayını km de tuhaf bir durum. Önümüzdeki ay 30 bin bakımı var bakalım bana ne diyecekler.

Çevrimdışı Hukuki

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hyayla24;604993
Çarşamba gireceğim inşallah.
645 TL den %10 indirim uygulayacaklar.

Ben ankara and otomotive bıraktım. 15 bin icin basta 602 dedi sonra kactı kac oldu dedim. Sonra zam uygulamamisiz 702 tl dedi yuzde 10 la 633 tl. Dedi. Bunasil indirim bende anlamadım indirim mi bindirim mi belli değil. Efenin serviside kapaliymis marta kadar.
« Son Düzenleme: 18 Ocak 2017, 11:21:46 Gönderen: Hukuki »

Çevrimdışı hyayla24

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hukuki;605140
Ben ankara and otomotive bıraktım. 15 bin icin basta 602 dedi sonra kactı kac oldu dedim. Sonra zam uygulamamisiz 702 tl dedi yuzde 10 la 633 tl. Dedi. Bunasil indirim bende anlamadım indirim mi bindirim mi belli değil. Efenin serviside kapaliymis marta kadar.

Bakım için bugün sabah bıraktım çakıroğlu na aracı.
%10 indirimli 575 TL.

Çevrimdışı Hukuki

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hyayla24;605147
Bakım için bugün sabah bıraktım çakıroğlu na aracı.
%10 indirimli 575 TL.

58 TL fazla ödeyecez demek ki, Skoda servislerini anlamak mümkün değil. Ekşi sözlükte dün yanlış yakıt dolumu ile ilgili bir konu vardı, aksam yenilemesi için skoda servisine sormuşlar başta 15.000TL fiyat çekmişler sonra başka yere soralım demişler bu sefer arayıp 5000 TL ye hallederiz demişler. Skodanın şu servis kalitesi ve standardına biran önce el atması lazım.
« Son Düzenleme: 18 Ocak 2017, 12:08:50 Gönderen: Hukuki »

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim bir araya gelip skodacılar olarak kampanya başlatıp şikayetlerimizi dile getirmeliyiz servis konusunda insanları kandırıyorlar hep

Çevrimdışı Hukuki

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sultan.Baybars;605159
Bizim bir araya gelip skodacılar olarak kampanya başlatıp şikayetlerimizi dile getirmeliyiz servis konusunda insanları kandırıyorlar hep

Dile getiriyoruz ama daha kötüye gidiyor iyiye gideceğine.

Çevrimdışı hyayla24

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sultan.Baybars;605010
@hyayla24 hocam evet dediğiniz gibi yavaş girersen ses gelmiyor ama her zamanda çok yavaşlamıyorsunuz mesela peş peşe kasislerin olduğu bir güzergah oluyor ilkinde belki çok yavaş oluyorsunuz. sonra kinde hızlı geçiyorsunuz gacur gucur ses geliyor deli oluyorum bu sese B8 passatlarda da aynı sorun var mış kimisi motor takozlarından oluyor muş bir diğeri z rot kolumudur nedir teknik bilgim sıfır araştırmalarıma bakarak söylüyorum  sesde şu https://youtu.be/AwjlkT-BZig 10. saniyede dikkatli dinleyin birde salıncak burçlarından mı yapıyor anlamadım gitti servis bunun için parada alır şimdi

Hocam selamlar tekrardan.
aracı az önce servisten teslim aldım.
Kasisten geçerken gelen ses için burçları yağladık ve bir kaç şey daha yaptık dedi.
Gelirken 5-6 kasisiten geçtim, ses gelmedi.
Şimdilik düzelmiş gibi gözüküyor.

Çevrimdışı Hipek

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bende 575 TL ödedim. Ama sitede Castrol Edge Profesyonel yağ kullanılır diyor. Bizim araca fabrika bunuda gönderiyor diye shell motor yağı koydular. Doğru mu söylemişler?

Çevrimdışı hyayla24

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hipek;605166
Arkadaşlar bende 575 TL ödedim. Ama sitede Castrol Edge Profesyonel yağ kullanılır diyor. Bizim araca fabrika bunuda gönderiyor diye shell motor yağı koydular. Doğru mu söylemişler?

Benim araca Castrol Edge Profesyonel koydular.
Shell de iyidir. Sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Çevrimdışı Hukuki

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hyayla24;605170
Benim araca Castrol Edge Profesyonel koydular.
Shell de iyidir. Sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Benden biraz önce 633,5 TL aldı AND otomotiv, forumda böyle böyle dedim servis elamanına. İsterseniz doğuş otomotiv i arayım sorayım Türkiyede HERYERDE aynı dedi. Bende dedim forumu aç bak millet 575 TL ödemiş dedim. Doğuş oto istanbulu aradı bağlanamadı heralde bende gerek yok dedim. Artık Fazla üstelemedim ödedim çıktım 633 TL yi.