škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda kış bakım kampanyası

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hyayla24

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hukuki;605173
Benden biraz önce 633,5 TL aldı AND otomotiv, forumda böyle böyle dedim servis elamanına. İsterseniz doğuş otomotiv i arayım sorayım Türkiyede HERYERDE aynı dedi. Bende dedim forumu aç bak millet 575 TL ödemiş dedim. Doğuş oto istanbulu aradı bağlanamadı heralde bende gerek yok dedim. Artık Fazla üstelemedim ödedim çıktım 633 TL yi.

Gerekirse faturanın resminide gönderirdik.
Sağlık olsun artık.

Çevrimdışı Hukuki

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hyayla24;605174
Gerekirse faturanın resminide gönderirdik.
Sağlık olsun artık.

Verdikleri fatura boyle.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;605036
Orijinal aksesuar fırsatından da bakıma gidenler faydalanabilecek sanırım. Kötü olmuş, herkes için olsaydı keşke :(

1. mesajda "skoda Orijinal Aksesuar  için %30 indirim 31 Mayıs 2017 tarihine kadar geçerlidir"diye bir ifade var. Bakım kampanyası ile aksesuar kampanyasının bitiş tarihleri birbirini tutmadığına göre; sadece bakıma gidenler değil 31 Mayıs'a kadar tüm skoda sahipleri yararlanabilecektir diye düşünüyorum. İnşallah yanılmamışımdır :o
« Son Düzenleme: 18 Ocak 2017, 21:07:58 Gönderen: Toygar »

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;605192
1. mesajda "skoda Orijinal Aksesuar  için %30 indirim 31 Mayıs 2017 tarihine kadar geçerlidir"diye bir ifade var. Bakım kampanyası ile aksesuar kampanyasının bitiş tarihleri birbirini tutmadığına göre; sadece bakıma gidenler değil 31 Mayıs'a kadar tüm skoda sahipleri yararlanabilecektir diye düşünüyorum. İnşallah yanılmamışımdır :o

[MENTION=8414]mşah[/MENTION] - [MENTION=11764]mcb951[/MENTION] - [MENTION=12433]chnkty[/MENTION]

skoda periyodik bakım tablosunun 30.000 bakımı bölümünde "Bujilerin değişimi(ilgili motor seçeneklerinde)diye bir ifade var. "İlgili motor seçenekleri" nedense belirtilmemiş :confused::mad:

İlk paragrafta yer alan ifadeyi okuduğumda bakıma gidene gibi okumuştum, ancak dediğiniz gibi tarihler farklı. Yani farklı alabiliriz bence de :)

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
@mşah - @mcb951 - @chnkty

skoda periyodik bakım tablosunun 30.000 bakımı bölümünde "Bujilerin değişimi(ilgili motor seçeneklerinde)diye bir ifade var. "İlgili motor seçenekleri" nedense belirtilmemiş :confused::mad:

Çevrimdışı vedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bugun banada mesaj geldi. Bursa sertepe yi aradım.  Aksesuar konusunda sadece bakıma girenler faydalanıyor diye biliyorum emin olmak için biraz sonra tekrar arayın dedi eleman. Bir daha arayip sormadım ama sanırım bakım yaptırmadan aksesuarlarda indirim yok. Paspas niyetine girmiştim bende :)

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hyayla24;605163
Hocam selamlar tekrardan.
aracı az önce servisten teslim aldım.
Kasisten geçerken gelen ses için burçları yağladık ve bir kaç şey daha yaptık dedi.
Gelirken 5-6 kasisiten geçtim, ses gelmedi.
Şimdilik düzelmiş gibi gözüküyor.

Selamlar kardeşim, güle güle kullanın inşaALLAH burçlardan zaten hep bahsediyorlardı burçlardan diye gene tekrarlamaz umarım şimdide ben şu sesden rahatsız oluyorum aracı yıkamaya veriyorum yıkamadan çıktı vakit ön balata bitmiş gibi ses yapıyor bir kaç km gidince gidiyor sabahlarıda bu durum oluyor sanki balata bitmiş sürtüyor muş gibi ses var bir kez sormuştum servise soğukken yapar demişti ama sanki balata azalıyor ondan mı birde bizim araçların balataları ön balata ne kadar gidiyor kaç km menzili var

Birde İSTANBUL buluşmasına gelin arkadaşlar orada daha detaylı konuşuruz sıkıntılarımızı
« Son Düzenleme: 19 Ocak 2017, 11:59:34 Gönderen: Sultan.Baybars »

Çevrimdışı Hipek

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Benim aracın da ön takımdan ses geliyor. Buda mı kronik yoksa?

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=12467]Hipek[/MENTION] nasıl bir ses bu ?
Ben  yarın önden gelen ses için servise götürücem aracı halletsinler diye
« Son Düzenleme: 19 Ocak 2017, 17:32:05 Gönderen: Sultan.Baybars »

Çevrimdışı pc001

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
1.2 tsi 30.000 bakimini 546 tl ye yaptim dun , antalya cağ.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Hukuki

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
And oto 634 Tl ile rekoru kimseye birakmicak anlaşılan

Çevrimdışı Sequenc

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
izmir wosmer de 1.2 tsi 30.000 bakımı yaptıran var mıdır? ücret nedir.?

anlaşılan ya 546 ya 633 tl ödeyeceğim.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün doğuş oto Esenyurta gittim 30.000km bakım sordum 789tl dediler abi adamlar çoşmuş

Çevrimdışı Ozan SARAÇ

• RSS 99
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün Ankara - AND Otomotiv'de 30 Bin, daha doğrusu 2. Yıl bakımını yaptırdım (henüz 27500'deyim)

Yağı kendim netten 100-TL'ye aldım Castrol Edge 5w-40, araç da performans hava filtresi olduğundan hava filtresine de para vermedim;

Arka silecek ve anahtar piliyle birlikte toplam 311-TL ödedim.

Çevrimdışı Özgür Şahin

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mesutozil.com
Alıntı yapılan: Ozan SARAÇ;605472
Bugün Ankara - AND Otomotiv'de 30 Bin, daha doğrusu 2. Yıl bakımını yaptırdım (henüz 27500'deyim)

Yağı kendim netten 100-TL'ye aldım Castrol Edge 5w-40, araç da performans hava filtresi olduğundan hava filtresine de para vermedim;

Arka silecek ve anahtar piliyle birlikte toplam 311-TL ödedim.

ozan hocam yağı nereden aldın ?