škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Süper b krom çıta

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Servisiniz değiştirme yanlısı değilse; o çıta bir daha yerinden çıkar arabayla trafikte giderken arkadaki arabanın ön camına saplanır bir kazaya neden olursa hesabını kimin vereceğini sorun. Çünkü böyle bir kopmada mızrak gibi arka camın kromlarıyla geriye uçuyor. Bende aynı şekilde oldu, Allahtan arkamdaki araç mesafeliydi yine de farketti aracımdan birşeyin düştüğünü. Bu düşünülenden çok daha kritik bir servis aksiyonu. Ankara'da servis randevusu alırken hatırlatıyorlar, uygulayacaklarını.

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sıstemde gorunuyor beni aradılar cıta onarımınız var gelin diye hiçbir sorun olmadıgı halde cıtalara bı uygulama yaptıkar gecen gun 20 dk işlem ne yaptıklarını bılmıyorum ama

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Çıtalar ne kadardır ?Dışardan bulmak münkün mü ? Servis fiyatları malum..

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ringcep;607487
Çıtalar ne kadardır ?Dışardan bulmak münkün mü ? Servis fiyatları malum..

Benim araç active krom çıtaları biraz araştırdım ama bulamadım. Ön kapının lastiği (ağaç gibi) boyu uzayıp arka kapının lastiğine sürtüyor. Doğal olarak arka kapının kromunu kaldırıyor. Lastikler sürttüğü için ön kapı zor açılıyordu, servise gittim kapının etrafındaki lastiği soyup içine silikon sıktılar. Önce düzelmişti son 1 aydır yine uzadı :) kapı zor açılıyor.

Çevrimdışı mojaverock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Geçen hafta sağ ve sol çitalar atmaya başladı , servise durumu anlattım ve  bugüne randevu aldım . Önleri söküp tekrar yapıştırmışlar , arkalar yamulduğu için idareten yapıştırmışlar ama değişmesi gerekiyomuş . Ellerinde olmadığı için yapamadılar , çitalar geldiğinde tekrar gidicem . Bu sebepten gidecek arkadaşlar eğer servis uzaksa malzeme olup olmadığını kontrol ettirip öyle giderlerse daha iyi olur