škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Act akü sorunu

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı badteacher

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
S.a beyler.aracim 2016 haziran çıkışlı.7bin kmde.geçen ay ekranda 12V akü arızası,aracı sürerek sarj edin uyarısı çıktı.nevşehirde oturdumdan en yakin kayseriye servise gittim.nedeni sordumda araci farlari auto konumda kullandigimdan olduğunu soleyip gecistirdiler.dolum yaptilar.herneyse sıkıntı geçti derken bugün ekranda yine ayni uyari çıktı.
Sinir oldum.bi ton para ver akü ile uğraş.sorum su :garantiye girermi akü değişimi ?

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Girer merak etmeyin. Servis basinda  savmak icin element uydurmus

Madem akuyu bitiriyo neden auto konumu var bu farlarda deseydiniz de bi sacmalamanin dibine vursalardi keske

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı icarus

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: badteacher;611526
S.a beyler.aracim 2016 haziran çıkışlı.7bin kmde.geçen ay ekranda 12V akü arızası,aracı sürerek sarj edin uyarısı çıktı.nevşehirde oturdumdan en yakin kayseriye servise gittim.nedeni sordumda araci farlari auto konumda kullandigimdan olduğunu soleyip gecistirdiler.dolum yaptilar.herneyse sıkıntı geçti derken bugün ekranda yine ayni uyari çıktı.
Sinir oldum.bi ton para ver akü ile uğraş.sorum su :garantiye girermi akü değişimi ?

Aracınızda Canton ses sistemi varmı ? Anlattığınız olay Cantonun araç dururken aküden çok enerji çekmesi sebebiyle de  olmakta.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence de servis saçmalamış. Aydınlatmanın Auto konumuyla akünün bitmesi arasında nasıl bir ilişki kurmuşlar hayret. Garantiden değişim talep edin. Sürekli gidip gelemezsiniz o mesafeyi. Gerekirse Yüce Auto'da ön kayıt açtırın.

Çevrimdışı badteacher

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün aradım arkadaşlar.normal diyolar.sonra konusmalar kayıt altına giriyomu dedim.evet.dedi.sonra baya bi fırça kayınca bunlara birazda soverek garantiden degiseceklerini solediler.sipariş geçtiler aküyü.haftaya gidip değiştircem .;)

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: badteacher;611609
Bugün aradım arkadaşlar.normal diyolar.sonra konusmalar kayıt altına giriyomu dedim.evet.dedi.sonra baya bi fırça kayınca bunlara birazda soverek garantiden degiseceklerini solediler.sipariş geçtiler aküyü.haftaya gidip değiştircem .;)

Telefonun karşısında ki dallama sanki kendi cebinden veriyormuş gibi saçma bahaneler üretmez mi , dünya da eşi yok kendi firmasına yaranmak için koca markayı ne hale sokuyorlar

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sultan.Baybars;611630
Telefonun karşısında ki dallama sanki kendi cebinden veriyormuş gibi saçma bahaneler üretmez mi , dünya da eşi yok kendi firmasına yaranmak için koca markayı ne hale sokuyorlar

Çalışanların yaranmak için yapacaklarını zannetmiyorum, muhtemelen firma bu yönde müşteriyi ikna etmelerini söylüyor. Bu örnek için konuşursak; arayan 10 kişiden tamamına garantiden değişmeyeceğini söylense 3-4 kişi bu durumu kabul eder, konuyu kapatır. Firma da 3-4 akü kar ettim der. Bu gibi durumlarda müşterilerin baskın olması lazım. Zorlamak noktasında tıkanınca tüketici hakları mahkemesine başvurulmalı. Genelde kullanıcı lehine kararlar çıkıyor, iki defa kazanmışlığım var :D
« Son Düzenleme: 23 Mart 2017, 13:13:14 Gönderen: Bilgic »

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
auto konumda akünün bitmesi zırvasını bana da söylemişlerdi. ne anlamı kaldı o zaman o konumun. her seferinde ben açacaksam zaten .

Çevrimdışı dawn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni arabanın aküsü mü bitermiş? Akü veya şarj dinamosunun arızalı olması muhtemel.