škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bakım ücretleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MUZKENTLİ;641079
30/07/2018 pazartesi günü erzurum skoda servisi %10 indirimle 15.000 km bakımını 839 tl ye yaptırdım. yapılan işlemler castrol motor yağı, hava-yağ-polen filitreleri, kartel tapası, camsileceği suyu 35 nokta kontrolü. 709 tl parça + 130 tl işçilik
ayrıca AFL far güncellemesi yapıldı.
Ayni bakımı nisan da 756 tl ye yaptirmistim. 3 ayda 100 tl ye yakin artmiş.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Nakit ödemeye servisler indirim yapıyor,bana yaptılar...

Çevrimdışı ali_aras2002

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2016 1.4 TSİ ACT DSG, 45.000 yağ bakımı yaklaşık 850 TL tuttu.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ali_aras2002;641389
2016 1.4 TSİ ACT DSG, 45.000 yağ bakımı yaklaşık 850 TL tuttu.

Aracınızın garantisi bittiyse bakımı özelde yaptırmak daha ekonomik En az % 40 tasarruf sağlarsınız

Çevrimdışı DOĞUSER

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
aracım 1,6 dizel style manuel

bugün Ankara'daki 2 servisten de 15.000 bakım randevusu ve fiyatı aldım.
 servis ücretleri de zamlanmış 1.104 TL olmuş.
 servis yetkilileri de dolar ile çalışıyor ki, bu hizmete de zam gelmiş :)

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İlk bakımı yaptırdığım yetkili servis faturasını saklamıştım,faturada takılan parçaların kodları yazıyor,bu faturayla beraber orjınal yedek parça satan işyerine giderek hava filtresi,yağ filtresi,polen filtre ve 5 30 5 lt yağ toplam 400 tl,100 tl işçilikle birlikte 30 000 binlik bakımı 500 tl ye kapatacağım.

Çevrimdışı bozkan38

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bugün Kayseri incar serviste 1.6 tdi dsg comfort aracımın 15bin bakımını yaptırdım. 1057tl tuttu. Cam suyu yok içinde koydurmadım. Baya ilgili davrandı arkadaşlar memnun kaldım.

Çevrimdışı Ramsey06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
45 bin bakımı için Ankara'daki Skoda özel servislerden fiyat aldım 500-560 lira arasında fiyat çıkardılar. Motor yağı ve yakıt filtresi dahil

Çevrimdışı Manowar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Herkes 1000 tl civarlarında bahsederken sizin aldığınız fiyat çok makul nedeni nedir?

Çevrimdışı Ramsey06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Manowar, aldığım fiyatlar yetkili servis değil sanayideki skoda özel servis fiyatlarıdır. O yüzden makul

Çevrimdışı bosphorus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
2016 Suberb III 1.4 TSİ aracımın geçen yıl 10 bin km civarındayken ilk yıl bakımını yaptırdım. Şu anda 20 bin km civarında ve 2. yıl dolmak üzere. Servis bakım periyotlarına göre 2. yıl bakımına sokmalımıyım yoksa 30 bin in dolmasını mı beklemeliyim. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bosphorus;642987
2016 Suberb III 1.4 TSİ aracımın geçen yıl 10 bin km civarındayken ilk yıl bakımını yaptırdım. Şu anda 20 bin km civarında ve 2. yıl dolmak üzere. Servis bakım periyotlarına göre 2. yıl bakımına sokmalımıyım yoksa 30 bin in dolmasını mı beklemeliyim. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Yıl önce geldiği için 2. bakıma girmeniz lazım :)

Çevrimdışı bosphorus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;642988
Yıl önce geldiği için 2. bakıma girmeniz lazım :)

KM ye göre gitseydim ikinci bakıma 30 binde gidecektim. Yağı 10 bin km önce değiştirmiş olmuyormuyum bu durumda. Bizim araçlara koyulan yağlar ortalama kaç km de bir değiştirilebilir.

Çevrimdışı Ramsey06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yetkili servis fiyatları çok fazla. Bana 45 bin bakımı için 1200 lira dediler ben özel serviste yaptırıcam 500-560 lira aralığında (yağ ve yakıt filtresi değişimi dahil) fiyat verdiler.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bosphorus;642996
KM ye göre gitseydim ikinci bakıma 30 binde gidecektim. Yağı 10 bin km önce değiştirmiş olmuyormuyum bu durumda. Bizim araçlara koyulan yağlar ortalama kaç km de bir değiştirilebilir.

Bir sene dolmuşsa 10 bin km önce gitmiş olmuyorsunuz. Ya da şöyle düşünün 6 ayda 15 bin km yapınca senesi dolmadı diyemezsiniz!

Aslında benim de sene doldu fakat daha 10 bin km yi bile doldurmadığımdan ve garanti sorunum olmadığından arada yağın kıvamını da kontrol ederek, değişimi bir süre daha erteleyeceğim.;)