škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bakım ücretleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alpers

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bana sms ile haber gelmişti servis kampanyasıyla ilgili. 15 haziran gibi geldi hatta.

15000 ilk bakımını 590 a yaptırdım.

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alpers;619470
Bana sms ile haber gelmişti servis kampanyasıyla ilgili. 15 haziran gibi geldi hatta.

15000 ilk bakımını 590 a yaptırdım.

güzel fiyat olmuş

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de 2. bakımımı yaptıracağım randevu aldım 16 ağustosa. 706 tl dediler. bakalım başka bir indirim yapacaklar mı?
23000kmye geldi araç. bujiler 60.000kmde bir değişiyormuş. yağ ve filtreler değişecek dendi. kardeşimin leonu martta 2. bakıma girdiğinde bujilerini değiştirmişlerdi. o d 20.000 km civarında idi o zaman.

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
45.000 bakımına verdim bugün. Ön fren balatası için işçilik dahil 450 TL rakam aldım. Fazla gibi geldi ama dışarıda yaptırıp da garantisini bozmak istemedim, sonuçta fren hayati bir parça.

Çevrimdışı Ramsey06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
1.4 tsi 15.000 km bakımını ankarada 527 liraya yaptırdım temmuz kampanyası vardı

Çevrimdışı magicfriend

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;620911
Ben de 2. bakımımı yaptıracağım randevu aldım 16 ağustosa. 706 tl dediler. bakalım başka bir indirim yapacaklar mı?
23000kmye geldi araç. bujiler 60.000kmde bir değişiyormuş. yağ ve filtreler değişecek dendi. kardeşimin leonu martta 2. bakıma girdiğinde bujilerini değiştirmişlerdi. o d 20.000 km civarında idi o zaman.

cam suyu da koyuyorlar. koydurtmayin . fiyat biraz daha düşsün. tabi siz bilirsiniz

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: namre3kutuk;620921
45.000 bakımına verdim bugün. Ön fren balatası için işçilik dahil 450 TL rakam aldım. Fazla gibi geldi ama dışarıda yaptırıp da garantisini bozmak istemedim, sonuçta fren hayati bir parça.

Muhtemelen değiştirilmiştir ama fren balatası değiştirmenize gerek yoktu. Çünkü bu araçlarda fren balatası değişme zamanı ikaz şeklinde ekranda görünüyor. En azından passatta öyle idi ve eski aracımda 100.000km boyunca ikaz ışığı yanmadı. Değiştirmek istediğimde de ışık yanınca gel denilmişti.

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Forever;621028
Muhtemelen değiştirilmiştir ama fren balatası değiştirmenize gerek yoktu. Çünkü bu araçlarda fren balatası değişme zamanı ikaz şeklinde ekranda görünüyor. En azından passatta öyle idi ve eski aracımda 100.000km boyunca ikaz ışığı yanmadı. Değiştirmek istediğimde de ışık yanınca gel denilmişti.

Usta baktı, ön fren balataları bitmiş dedi. Bana da çok iyi tutmuyormuş gibi geldiği için onay verdim. İkinci sahibiyim, benden öncekinin nasıl kullandığını bilmiyorum.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
o balataların içine + uç gömülüdür. fren yaptıkça aşınır ve o uç diske yani şaseye değince fren balatası bitti uyarısı çıkar / lambası yanar.
 o kadar beklemeyiz çoğu zaman da ustaya güvenir değiştiririz. hiç bir aracımda o ışığın yanmasını beklemedim. hep daha erken değiştirdi ustalar. onlar da haklı. sen yıllık bakıma bırakıyorsun. 3-5000 km sonra o ikazı verecek ama şu anda vermiyor balatan. değiştirmese 3 ay sonra verecek ikazı. sen de ustalığını sorgulayacaksın adamın. daha 3 ay önce bakımdan çıktık bu neyin ikazı böyle diye.

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;621074
o balataların içine + uç gömülüdür. fren yaptıkça aşınır ve o uç diske yani şaseye değince fren balatası bitti uyarısı çıkar / lambası yanar.
 o kadar beklemeyiz çoğu zaman da ustaya güvenir değiştiririz. hiç bir aracımda o ışığın yanmasını beklemedim. hep daha erken değiştirdi ustalar. onlar da haklı. sen yıllık bakıma bırakıyorsun. 3-5000 km sonra o ikazı verecek ama şu anda vermiyor balatan. değiştirmese 3 ay sonra verecek ikazı. sen de ustalığını sorgulayacaksın adamın. daha 3 ay önce bakımdan çıktık bu neyin ikazı böyle diye.

450 TL bana göre büyük para ama canımdan kıymetli değil. Kısmetse ay sonu uzun yola çıkacağım, sıkıntı yaşarsam uğrayabileceğim servis var mı, varsa kaç km uzakta bilmiyorum.

Çevrimdışı AvCI1983

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Son zamanlarda 30.000 bakımına giden oldu mu? fiyatları ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar yazarsa çok sevinirim.

Çevrimdışı dawn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
20-25 gün önce 30 bin bakıma %5 iskonto ile 875 TL ödedim.

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
15.000 e giren oldu mu yakında.Benim servise 20 gün var diye uyarıyor

Çevrimdışı mojaverock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Şuan araç 15000 bakımda 700 tl tuttu ( cam suyu hariç ) ekstradan motor temizliği ve ilaçlı klima temizliği  varmış 150 tl ( ikisini bir yapıyolarmış )   çok gereği yoktu ama yaptırdım . toplam 850 tl tuttu . Aynı zamanda kavrama değişecek garantiden . Kavramadan ses gelen arkadaşlar varsa sesi videoya çekip daha sonrasında araçtan inip plakayı çeksin ve servise o kaydı götürün  ..
« Son Düzenleme: 08 Eylül 2017, 00:11:16 Gönderen: mojaverock »