škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bakım ücretleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mojaverock;623229
Şuan araç 15000 bakımda 700 tl tuttu ( cam suyu hariç ) ekstradan motor temizliği ve ilaçlı klima temizliği  varmış 150 tl ( ikisini bir yapıyolarmış )   çok gereği yoktu ama yaptırdım . toplam 850 tl tuttu . Aynı zamanda kavrama değişecek garantiden . Kavramadan ses gelen arkadaşlar varsa sesi videoya çekip daha sonrasında araçtan inip plakayı çeksin ve servise o kaydı götürün  ..

tşkkrlr.kavramadan ses değil de debriyaja basınca ayak altında hafif bir titreme var söylesem mi acaba onu da

Çevrimdışı mojaverock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bence en ufak probleme kadar söyleyin yapılacak bişey varsa yapsınlar , en azından bilgileri olsun ..

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.4 tsi dsg 30000 bakımı 700 tl tuttu( cam suyu hariç).

Çevrimdışı TolgaKarahun

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar ben kolayoto diye bir site buldum. orada da galiba ücretler konusunda bilgi sahibi olabiliyorsunuz. bir bakmak isteyen olursa linki de şöyle paylaşayım: https://kolayoto.com/servis bir bakın bakalım işinize yarar mı?

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Alıntı yapılan: TolgaKarahun;623897
arkadaşlar ben kolayoto diye bir site buldum. orada da galiba ücretler konusunda bilgi sahibi olabiliyorsunuz. bir bakmak isteyen olursa linki de şöyle paylaşayım: https://kolayoto.com/servis bir bakın bakalım işinize yarar mı?

Fazla işe yaramadı.Eksiklikler çok.İstanbul Bağcılar Skoda yetkili servis yazıyorum çıkan sonuç Kadıköy kızıltoprak...

Çevrimdışı emirolcay

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba. Superb 1.4 tsi active aracımın 30 bin bakımını buji değişimi dahil Antalya Çağ Otomotiv de yaptırdım. %10 iskonto ile 1080 TL tuttu. 230 TLsi işçilik gerisi parça ve motor yağı

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Cumartesi günü (07.07.2018) 2.yıl bakımı yaptırdım. %10 kampanyası ve cam suyu ilave ettirmeden 1029 TL ödedim.

Çevrimdışı Ramsey06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
servis çok pahalı 2.yılı doldurdum garanti bitti artık vw araçlarına bakan özel serviste yaptırmayı düşünüyorum fiyat alan oldu mu özel servislerden?

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Özel servislerde işçilik ücreti farklılık gösterir,örneğin benim ustamla geçmişim 15 yıla dayanıyor,alacağı ücrette kişiye özel oluyor.Yaklaşık olarak balata-yağ ve komple filtre değişimi 100 tl civarında..Geçenlerde diğer aracıma bakım yaptırdım malzeme hariç işçilik 100 tl aldı.

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
60 bin (3. yıl) bakım için fiyat alan ya da yakın zamanda yaptıran var mı?

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de benzinli için bakıma gireceğim. 3. yıl olacak. 37000km anca olduk.

Çevrimdışı Rifle44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün Yaz Bakımı Kampanyası ile 2.yıl servis bakımı yapıldı. 1.6 TDI DSG 1036 TL (Cam Suyu Hariç)

Çevrimdışı Wolowow

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Geçen hafta ilk bakımını 779 tlye yaptırdım.

Çevrimdışı srknyxl

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Herkes fiyatın yanına cam suyu hariç yazıyor. Ne demek bu, bekirtilecek kadar büyük bi para mı alıyorlar? Aracı verirken cam suyunu doldurmayın mı demeliyiz? Sormadan doldurup yazıyorlar mı?

Çevrimdışı MUZKENTLİ

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
30/07/2018 pazartesi günü erzurum skoda servisi %10 indirimle 15.000 km bakımını 839 tl ye yaptırdım. yapılan işlemler castrol motor yağı, hava-yağ-polen filitreleri, kartel tapası, camsileceği suyu 35 nokta kontrolü. 709 tl parça + 130 tl işçilik
ayrıca AFL far güncellemesi yapıldı.