škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bakım ücretleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cibuti

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
1.4 Tsi Active manuel arac için 15000 bakımı için randevu aldım ankaradan . 685 TL fiyat verdiler.

Çevrimdışı fb.samet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
1.2 tsi octavia aracımı 30bin bakımına girdi.ade otomotivden yaptırdım.ücret 700 lira tuttu.15 bin bakımına göre ekstradan bi masraf çıkmadı.15 bin bakımı 450 lira tutmuştu.

Çevrimdışı yasinoplz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
iki servisden 750 tl diğerinden de 670 tl civarında teklif aldım.
« Son Düzenleme: 22 Mayıs 2017, 11:57:57 Gönderen: yasinoplz »

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
BU KAFayla giderlerse 1-2 bakımda anca görürler yüzümüzü.
Fiyatı biraz daha makul tutsalar çok daha fazla araç sahibini resmi servislere bağlayabilirlerdi.
2 yıllık garantisi olan bir araçta tek resmi servis bakımı yeterli. 2 bakıma geldiğimizde garantimiz bitmiş oluyor zaten.

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.4 tsi active 1 yilini doldurdi ve konmar 15000 bakimi icin 690₺ fiyat verdi. Gelecek yil serviste yaptirmam ama sanayideki ustalarda servis fiyatlarina yaklastiriyor sanayide de 400₺ cikartirlar.
Simdi sanayi ustalarinda soyle bir muhabbet basladi, kullanacagi parcalari kendisinden kullaniyor ve cok yuksek fiyat yaziyor. Sonrada abi senden iscilik almayalim deyip kiyak yapiyor Zorla cingenelik yaptiracaklar yagi filtreyi alip gidecem. Diger aracima 5lt 5w30 yag icin 175, hava filtresi icin 75 yazdi. Internette ayni yag 120 filtre 40₺.

Çevrimdışı remy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Forever;616407
1.4 tsi active 1 yilini doldurdi ve konmar 15000 bakimi icin 690₺ fiyat verdi. Gelecek yil serviste yaptirmam ama sanayideki ustalarda servis fiyatlarina yaklastiriyor sanayide de 400₺ cikartirlar.
Simdi sanayi ustalarinda soyle bir muhabbet basladi, kullanacagi parcalari kendisinden kullaniyor ve cok yuksek fiyat yaziyor. Sonrada abi senden iscilik almayalim deyip kiyak yapiyor Zorla cingenelik yaptiracaklar yagi filtreyi alip gidecem. Diger aracima 5lt 5w30 yag icin 175, hava filtresi icin 75 yazdi. Internette ayni yag 120 filtre 40₺.
Ne ettin hocam İstanbul İkitelli sanayide 250-260 TL iş tamamdır.. 400 TL verme dışarda yaptiracaksan

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2011 captiva yag, yag filtresi, yakit ve hava filtresi degisti. Polen filtresi degisimi biraz zahmetli diye degistirmedim 340+50₺ iscilik toplam 390₺ tuttu.

Çevrimdışı creed

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Superb active  1.4 tsi manuel aykan Maltepe 640 tl tuttu 15.000 bakımı

Çevrimdışı cemoandcemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ben de bu hafta randevu alıp götüreceğim en sonunda

Çevrimdışı ACS32

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
1.4 TSI 150 lik Superb Style paket aracım var ve 2. Periyodik bakıma gideceğim.
PETRONAS Syntium 5000 AV 5W-30 4 lt Yağ 140 TL (VW 504/507 onaylı)
Castrol Long life III servisin kullandığı litresi 120 +KDV kısacası
Bakım ücretini şişiren yağ fiyatı. Servise yağınızı götürdüğünüzde sadece VW onayı varmı diye bakması gerekiyor. Periyodik bakım ücretinin yüksek olmasının nedeni bence bu.

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim bakım faturasında 4lt yağ için 275 tl yazıyor. Sorun yağ değil, sorun Türkiyedeki işletme maliyetleri. Bu giderleri çıkarmak için; sen yağı götürürsen filtrenin üzerine koyar yine şişirir bakım ücretini.
Konyada 800m2 dükkanın aylık kirası 10-15bin olmuş. gidiyorsun sanayi esnafı da bir şekilde servisin 2/3 fiyatına göre ayarlıyor bakım ücretini.

Çevrimdışı God_is_love

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Dün 30.000 bakımını doğuş esenyurtta yaptırdım 930TL olarak aldığım fiyat ödeme esnasında 903TL olarak güncellendi herzamanki gibi en büyük tutar yağ ücreti

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar madem araçlarımızın garantileri bitti neden yağ ve filtreleri alıp kendimiz değiştirmiyoruz.Sonuçta çok aman aman bi iş ve işçilik değil ki önemli olan alttan yağı boşaltmak filtreler zaten üstte sök tak..Bugün yarın fabia1 aracımın yağını değiştireceğim yağ değişim merkezinin 120 tl dedi yağ internette 67 tl sanayide yağcıda 80 tl 70 e alınır filtrelerden de tanesinde 5-10 düşşe baya farkediyor zaten en pahalısı yakıt filtresi

Çevrimdışı balba

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
23.06.2017  de  YÜNCÜLER Tekirdağ da  30.000 bakımı yaptırdım.800 TL

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: balba;619453
23.06.2017  de  YÜNCÜLER Tekirdağ da  30.000 bakımı yaptırdım.800 TL

5 temmuzda mail aldım, 15 haziran-15 temmuz arasında bakım ücretlerinde %15 indirim varmış.sanırım kampanya 15 hazirandan geçerli 5 temmuzda başlamış.:)resmi sitedeki servis/kampanya kısmındaki duyuruda da tarih verilmemiş, duyuru tarihi de yazardı normalde. Şimdi arasan 15 temmuz sonrasına gün verirler zaten.servis çok yoğun falan filan. İndirim yapar gibi görünüp;yapmam diyor skoda anlaşılan.size bu %15 yansıtılmıştır umarım.