škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid Genel Soru ve Cevap

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fatihmercan;575853
arkadaşlar forumda araştırdım tam bilgi göremedim. aracım sıfır rapid 1.4 tdi. köşe dönüş farları aktif değil. maltepede ender elektronik varmış. ordan köşe dönüş farını aktifleştirsem garantisi bozulur mu. servis garanti bozulur dedi ama internette garanti bozulmaz diye bir kaç bilgi okudum.

Alırken köşe dönüş özellikli mi aldınız?

Çevrimdışı drhsyn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben açtırdım gizli özellikleri (kadran selamlama, dönüşlerde sis farı, selektörde sis farı, ek yakıt göstergrsi, gösterge ekranında lap timer vs.) ender elektronikte açtırdım. Ocak ayında aldığım aracımı bugün 15.000 bakımına soktum, garantiyle ilgili birşey söylenmedi. Kaldı ki farkettiklerini bile zannetmiyorum.
Bu arada indirim var bakımlarda haberiniz olsun 489 tl ye yaptırdım

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı fatihmercan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mrt03mrt03;575903
Alırken köşe dönüş özellikli mi aldınız?

Köşe dönüş için 500 tl fark ödeyip almam gerektiğini söylediler. o araç da 3 ay sonra teslim edilir dediler. ben de beklememek için hazırda bulunan style standart donanım aldım.

Alıntı yapılan: drhsyn;575924
Ben açtırdım gizli özellikleri (kadran selamlama, dönüşlerde sis farı, selektörde sis farı, ek yakıt göstergrsi, gösterge ekranında lap timer vs.) ender elektronikte açtırdım. Ocak ayında aldığım aracımı bugün 15.000 bakımına soktum, garantiyle ilgili birşey söylenmedi. Kaldı ki farkettiklerini bile zannetmiyorum.

nerden yaptırdınız acaba ender elektronik mi

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fatihmercan;575927
Köşe dönüş için 500 tl fark ödeyip almam gerektiğini söylediler. o araç da 3 ay sonra teslim edilir dediler. ben de beklememek için hazırda bulunan style standart donanım aldım.

Aynı sorun bende de var. Sonradan açmada garanti problemi olur olmaz güvenemedim. Malum Dsg falan.

Çevrimdışı drhsyn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben ender elektronikte yaptırdım. Önceki aracım poloda  da ek özellikleri açtırmıştım. Garantiden de 2 işlem yaptırmıştım, bir tanesinde araç çalışmadı sonra çalıştı, arıza ışığı yandı daha sonra garantiden marş motoru bilmem neyi değişti. Kimse de sormadı bunun özellikleri açık garanti dışı diye. Sonuç olarak tabi ki sizin bileceğeniz iş.

Çevrimdışı audioslave

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: drhsyn;575924

merhaba,
bakımlarda kampanya var derken, yüzde kaçlık bir indirim var. ayrıca internet sitesinde böyle bir duyuru da göremedim, kişiye ya da servise özel bir durum mu var,?

Çevrimdışı drhsyn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
%20 dediler bana tüm türkiyede var dendi. Benim de haberim yoktu randevu alırken öğrendim. Skoda'da ilk bakımım normalde ne kadar bilmiyorum ama 15.000 bakımına 489 tl verdim

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: drhsyn;576077
%20 dediler bana tüm türkiyede var dendi. Benim de haberim yoktu randevu alırken öğrendim. Skoda'da ilk bakımım normalde ne kadar bilmiyorum ama 15.000 bakımına 489 tl verdim

Son zamanlarda servis fiyatları iyice yükselmişti; o fiyatlara kıyasla iyi bir fiyata yaptırmışsınız. Duyuru gelmeden servisler uygulamaya başlamış demek ki yaz bakım kampanyasını. Muhtemelen birkaç gün icin cep telefonlarımıza bilgi mesaji gelir.

Haber verdiğiniz için de ayrıca teşekkürler.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı fikrett

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Genellikle şehirler arası yolculuk yapıyorum rapid hakkında bilgi verebilir misiniz? Yatık değerleri, performansı pişman eder mi? Artıları eksileri nelerdir acaba?

Çevrimdışı Rapid Ramazan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Şehirler arası gayet iyi ve konforlu ancak şehir içinde özellikle hafif kasisli yollarda sarsıntıyı çok hissettiriyor. 6 aydır 1.4 dizel style dsg modelini kullanıyorum.Süspansiyonları çok sert geldi ön konsola bozuk yollarda çok vuruyor aynı sorunu yaşayan var mı acaba.

Çevrimdışı Physicist16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Süspansiyon sertliği belirgin. Yakıt ekonomisi ve performansı tartışmaya bile gerek yok. (1.4tdi)

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı audioslave

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: drhsyn;576077

servisi 2hafta önce arayıp fiyat almıştım. 565tl civarı demişlerdi, %20 indirimle 450 tl civarına geliyor. umarım bir kaç hafta sürer bu. keza bu hafta araçtan uzak olacam.

teşekkürler bilgilendirme için.

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araclarinizin degerini bilin derim, ufak tefek sesleri vs kafaya takipta araclarinizdan sogumayin, bugun bayileri gezdim fiyatlar alabildigine ucmus, bombos kucucuk araclara tonla para isteniyor.

Çevrimdışı blal37

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
1.4 tdi dsg 90 bg rapid style 70.000 TL ye avekten bugün teslim alındı kayınpederim tarafından
Aynı fiyata 1.2 tsi dsg 110 bg octavia optimal de vardı ama dizel ağır bastı ve onu aldı sizin tercihiniz ne yönde olur du??
Ayrıca ben de bu aralar seat leonlara bakar oldum.
1.2 tsi dsg 110 bg leon style donanım liste fiyati 64.700 tl
Leon için yorumunuz ne olur

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: blal37;576893
1.4 tdi dsg 90 bg rapid style 70.000 TL ye avekten bugün teslim alındı kayınpederim tarafından
Aynı fiyata 1.2 tsi dsg 110 bg octavia optimal de vardı ama dizel ağır bastı ve onu aldı sizin tercihiniz ne yönde olur du??
Ayrıca ben de bu aralar seat leonlara bakar oldum.
1.2 tsi dsg 110 bg leon style donanım liste fiyati 64.700 tl
Leon için yorumunuz ne olur

Cam tavan var mı?