škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid Genel Soru ve Cevap

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Rapid modeline ilişkin genel soru ve cevaplar...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Physicist16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün  Rapid Spaceback 1.4 TDI aracımi teslim aldım. 100 km yol yaptım. Ilk izlenimim aracin beklentilerimin üzerinde olduğu ve fiyatını hak ettiği yönünde. Satış süresince fazlasıyla ilgilenen Bursa Skoda Bayiinden Uğur Bilmiş'e teşekkür ediyorum.
« Son Düzenleme: 23 Mart 2016, 21:55:33 Gönderen: Physicist16 »

Çevrimdışı acaracar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İlk soru benden gelsin o zaman.
Yol ve motor sesi ne durumda acaba?

Çevrimdışı Physicist16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Forumlarda sese yönelik çok şikayet okudum. Doğrusu kabul edilir sınırlar içerisinde buldum ben. Bu fiyata test suruslerini yaptigim dizel egea, dizel clio alamıyordum. Araç her açıdan clio ve egea dan çok üstün bir araç.

Çevrimdışı Physicist16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bir aydır test sürüşü yapmadigim arac kalmadi. 10 yil kullanma dysuncesiyle aldim araci.  en optimum tercihi yaptığım kanaatindeyim. Inşallah ilerleyen zamanlarda yanilmam.

Çevrimdışı rapidy

• YM Remaps / VAG Store
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bildiğim kadarıyla Skoda her 6 ayda bir araçlarını geliştiriyor.Özellikle Rapid'de birçok yapıldı mesela benim aracım gelen ilk partiden fakat yol sesi ile bir değişiklik bilgisi almadım.Rüzgar sesi giderildimi bilmiyorum.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Rüzgar sesi 110 civarında başlıyor. Yol sesi var. Motor sesini gazladığınızda duyarsınız. Sınıf standartlarının üstünde bir yalıtımı var.

Çevrimdışı Physicist16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Karşılaştırma yaparken Rapid sınıfında ve fiyat bandindaki araçlarla karşılaştırılmali. Dizel Rapidin ses seviyesi mesela ust segmentteki tum Renault dizellerden daha iyi.

Çevrimdışı Physicist16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Mesela lastikler değişmiş. Benim araçta Neksen vardı.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erenbey16;566876
Mesela lastikler değişmiş. Benim araçta Neksen vardı.

sesin nedeni de bu lastiklermiş meğer http://www.mytyres.co.uk/cgi-bin//rshop.pl?PoD=110__R-232026__X
71 db diyor. sessiz lastikler 67-68 db civarındadır. Oradaki 1 db farkı bile çok rahat hissedersiniz. Alacak varsa 185 60 15 4 adet 3000 km kullanılmış lastiklerimi 250 tl ye verebilirim.

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erenbey16;566875
Karşılaştırma yaparken Rapid sınıfında ve fiyat bandindaki araçlarla karşılaştırılmali. Dizel Rapidin ses seviyesi mesela ust segmentteki tum Renault dizellerden daha iyi.
Nerden vardiniz bu kaniya ve neden reno anlatsaniza biraz neye göre iyi kime göre iyi

Çevrimdışı gorkem5934

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;566887
Nerden vardiniz bu kaniya ve neden reno anlatsaniza biraz neye göre iyi kime göre iyi
Reno 1.5 dci motora sahip tüm araçlar traktör gibi ses çıkarıyor şuana kadar yeni clio megane fluencea bindim hepsi aynıydı

Çevrimdışı Physicist16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu kanıya 1 aydır çok sayıda araçla test sürüşü yaparak vardım.  Rapid Spaceback in kendi sınıfındaki en önemli rakibi Clio dur. Bundan dolayı Clio karşılaştırmasi yaptim.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erenbey16;567000
Bu kanıya 1 aydır çok sayıda araçla test sürüşü yaparak vardım.  Rapid Spaceback in kendi sınıfındaki en önemli rakibi Clio dur. Bundan dolayı Clio karşılaştırmasi yaptim.

Clio mudur? Ne bakımdan cliodur? neye göre cliodur? Hani bildiğimiz b sınıfı olan rapid demi bu?

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gorkem5934;566993
Reno 1.5 dci motora sahip tüm araçlar traktör gibi ses çıkarıyor şuana kadar yeni clio megane fluencea bindim hepsi aynıydı
Bende iki sene ve 70 bin km dir dizel fluence kullanıyorum isim geregi cok sayida marka model arac kullanma sansimda oldu dci motorun ne cr tdi den ne diger dizellerden gürültülü çalıştığını düşünmüyorum
Alıntı yapılan: Erenbey16;567000
Clio demediniz siz ama üst sınıf renolar dediniz bende diyorum ki üst sınıf hangi renoya bindiniz hangisini uzun süre kullandinizda bu kanıya vardiniz