škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SuperB'i mi satmayı düşünüyorum.

Cuneyt · 116 · 34484

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bakalım, Bayram sonrası ilana çıkacağım yine.

Gel vatandaş gel 55.000 TL'e Sunrooflu 2011 model 1.6 TDİ Elegance satılık araç var diye.

Muhtemelen bu fiyattan satılacaktır diye düşünüyorum, ama ikinci el piyasası bu, ne olacağı hiç belli olmuyor.

Ben inebileceğim son rakama indim, daha da bir kuruş inmeyeceğim, Passatı satarken de böyle olmuştu, onda da  belli bir rakama zaman içinde indim, ondan sonra da inmedim ve araç satıldı, iki- üç ay kadar sürmüştü onun satılması.

55.000 TL'nin altına kesinlikle aracımı satmayacağım, bu fiyatın altına sizin de dediğiniz gibi yazık. Aracımın tek kusuru araçta boya olması, başka da hiç bir kusuru yok, binici olacak olan sorunsuz ve masrafsız bir araba alacak. Bakımlarının düzenli olarak yapıldığını, iç ve dış temizliğinin sürekli yapıldığını, araca fırça ve deterjan değmediğini zaten bu forumu takip edenler bilir.

Alıcılar fiyat yüksek olunca fiyatlar çok yüksek diyoruz, düşük olunca da bu aracın fiyatı niye bu kadar düşük, araçta bir şey mi var acaba diyoruz, iki ucu b.klu değnek yani. Bakalım, hayırlısı artık.

Bayram süresince mesajlara cevap yazamayabilirim, müsait olduğumda yazarım,

Herkese Hayırlı Bayramlar, yola çıkacak olanlara da uyarım ; dikkatli gitsinler, acele etmesinler, iyi bayramlar.

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar, merhaba. Skoda Superb resmen satıldı, bir hafta öncesinden anlaşmıştık zaten aracın satışı için, bugün de araç satıldı.

Aracımı Ulaş Bey ve eşi aldı, Ulaş Bey ve eşi bir elmanın yarısı gibiler, çok şirin, kültürlü, anlayışlılar ve aynı zamanda aile çok temiz bir aile, ben alışverişimizden çok memnun kaldım, kendilerine buradan teşekkür ediyorum.

Artık Skoda Superb’im yok, arkasından suyu döktüm, yolcu ettim. Vw CC’ yi bekliyorum artık, 3,5- 4 ay kadar aracım olmayacak, aracımın satıldığına değil ama araçsız kaldığıma üzülüyorum. İnsanlık için küçük, benim için büyük problem bir konu.

Skoda Superb kullandığım araçlarımın arasında en iyisiydi, ben araçtan çok memnun kaldım, bundan sonraki sahibini de memnun edeceğini düşünüyorum. Her zaman söylüyorum, yine söylüyorum, bu aracın tek eksiği önündeki Skoda amblemi, başka da hiçbir eksiği yok aracın. Yalnız Skoda Superb teknolojik yenilikleri de yavaş yavaş opsiyonel olarak sunmalı, bu bir eksiklik böyle bir araç için.

Bundan sonra yola Vw CC ile devam edeceğim bir aksilik ve sürpriz bir gelişme olsa, bunun için de 3-4 ay şafak saymam gerekecek.

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
superb grubu büyük bir temsilcisini kaybetti. ehh hayırlı olsun diyelim. tabanway'a binecen bir süre. biz arabayı aldık kıçımızın altına büyüttük. seni daha fit ve sağlıklı günler bekliyor.

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Cem Bey, tesekkurler.

Beni daha fit ve saglikli gunler bekledigi konusunda cok haklisiniz, cok alismistim arabaya, boyle bir mecburiyet iyi olur bizim icin insallah.
Halkin arasina karisacaz, cok kopuk olmamak lazim :heo:, otobus, minibus, biraz yuruyuslu gunler bizi bekliyor

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.youtube.com/watch?v=pbwQLPCBJ_o&feature=youtu.be

2011 Skoda Superb 1.6 TDİ ile 180 bastığım video, gaz pedalı yarım basılı, araç 200'e kadar zorlanmadan çıkıyor,sonrasını bilmiyorum, bu videoda 180'den sonra basmadım, aracın gayet güzel bir yol tutuşu var.

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.youtube.com/watch?v=DuZaayIjigI&list=HL1347561549&feature=mh_lolz

Bu videoda 2011 Model Skoda Superb'im için çektiğim veda videosu. Bana 1.5 yıl kusursuz hizmet ettin, hoşçakal.

Superb başlığımdaki son mesajımı yazdım arkadaşlar, cevap yazmadığım için kusura bakmayın.

Herkese saygılar, sevgiler.

Not : Yine forumdayım bir müddet, sadece Superb başlığında artık yokum.
« Son Düzenleme: 13 Eylül 2012, 21:40:22 Gönderen: Cuneyt »

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ne demek bir müddet buraya giren çıkamaz, kaaardeşimmm.:sopa::kavga: araba önemli değil maksat muhabbet olsun.:lklk:

Çevrimdışı oğuzk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracınız siyahtı sanırım bizde almayı düşünüyorduk ama siz sattıktan sonra alabildik maddi imkanlardan dolayı geç kaldık sizin araca

Çevrimdışı TATMACA

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben Mayıs ayında çok sevdiğim 2010 comfortumu sattım, halen beyaz superb gorsem içim gidiyor. Arabam dört dörtlüktü, tamamen benzin fiyatlarından dolayı sattım.