škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SuperB'i mi satmayı düşünüyorum.

Cuneyt · 116 · 34489

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlısı olsun öncelikle :)
1-Siyahın bakımı zor, toz, kir v.s.
2-Görünürlüğü düşük olduğundan gece yolculuklarında güvenli değil
3-Havalar cayır cayır sıcak, yazın sıcağından kavruluyor :)

Kısaca bence de beyaz derim :) üstelik 1.5 lirada cepte kalacak :)

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda SuperB'i takasa vermedim, aracı da henüz satmış değilim. Ancak arayan ve mesaj atan çok, araç satılacak gibi görünüyor.

Vw sadece Pazartesi günleri sipariş alıyormuş, o yüzden Pazartesi gününü beklemek durumundayım, aracın gelmesi 3-4 ay sürecek, özel sipariş geçiyorum, aracın ruhsatta model yılının 2013 yazması için de aracı Ocak ayında trafiğe çıkacak şekilde bir ayarlama yapmak istiyorum. Fiyatta 100.000 TL'yi geçmiş durumda istediğim opsiyonlar ile beraber.

Bakalım, Pazartesi bir miktar kapora verip aracın gelmesini bekleyeceğim, araç özel sipariş olacağı için kapora miktarı biraz fazla ödemeniz gerekiyor, kaç lira vereceğimi yazmayacağım, çünkü bir yakınım aracı oldu bu konuda, miktar bayiden bayiye değişiklik gösterir.

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Siyah aracın bakımı benim için sorun değil, aracımı her hafta ya yıkıyorum ya da yıkatıyorum, araç temiz olduğunda dehşet bir görünümü oluyor, özellikle SuperB alacak olsam hiç düşünmem, yine Siyah alırım, çünkü araç büyük ve ağır araba.Bakım yapılacaksa Siyah renk sorun teşkil eden bir renk değil.

Vw CC'ye hem Siyah, hem de Beyaz renk gidiyor, Beyaz istiyorum çünkü metalik renk farkı yok, ayrıca cam tavan Beyaz Renkte daha iyi duruyor. Beyaz Renk istemiyorum, herkes Beyazını alıyor.Siyah renk istiyorum, çünkü farklılık olsun istiyorum, Siyah Renk istemiyorum, çünkü 1.500 TL metalik renk farkı var, bu da önemli bir etken.

Herhalde Beyaz renk tercih edeceğim gibi.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bir yerde kahve cc görmüştüm gayet hoştu.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Siyah ya da Beyaz, başka renk düşünmüyorum.

Kahvede güzel olabilir.

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün kaporayı verdim, CC siparişi Pazartesi geçilecek, çok çok dolu bir CC olacak.Adaptif Hız Sabitleyiciden 230 V soketine kadar var, araç 3 aydan önce gelmez diyorlar, 4 ayı da bulabilir diye söylüyorlar.Tahmini 3.5 ayda araç gelir diye hesap ediyorum, zaten çok acelemde yok. Aracın rengini Beyaz sipariş ettim, koltuk alcantara çöl beji olacak.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı orka

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun ....
allah o cc nin arkasına binene ecir sabır versin mezar mezar

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun. bu arada aracınızıda serin serin satarsınız.

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: orka;382284
hayırlı olsun ....
allah o cc nin arkasına binene ecir sabır versin mezar mezar

Güzel bir nükte olmuş, gülümsettiniz beni.

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fiyatı 60.000 TL'ye çektikten sonra araç için arayanların sayısında çok artış var.

3- 3,5 ay süresi bana zaman kazandırıyor, bu benim için iyi bir şey, aracımı serin serin satmamı sağlıyor. Araç şu anda öyle bir noktadaki yarın da satılabilir, bir ay sonra da, öyle bir durum var, ben de bekliyorum, arada geçen zamanı arabaya bindiğime sayıyorum, arabaya da ihtiyacım var zaten.

Araç için arayanlarda en çok kızdığım şey telefonda pazarlık yapmaya çalışmaları, gelin görün aracı, ondan sonra konuşalım diyorum, yok diyor Vandan, Urfadan arıyorum, şurdan arıyorum, burdan arıyorum, her gün buna benzer muhabbetlerden sıkıldım doğrusu.

60.000 TL para ödeyeceğin aracı bi gel, gör kardeşim, ya da bir yakınına baktır, ondan sonra pazarlık yapacaksan yine yap.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
cüneyt onlar muhtemelen galericilerdir. fiyat uygun tabi koyar üstüne komisyonu satarlar. hadi hayırlı olsun yeni arabanda tadını çıkara çıkara kazasız belasız binmen dileğiyle.

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet, doğru yazmışsınız. Galerici olan da var, kendi aracının piyasasını merak edip arayan da var (işgüzar SuperB sahipleri), gerçekten arayan var da, var da var.

Bu piyasa zordur, almakta satmakta zordur, gözünü açmazsan kurtlar sofrasında yem olursun. Bu piyasayı iyi bilirim, araç da aldım, sattım da, düzgün ve dürüst alıcı ya da satıcı olmanız yetmez, karşı tarafı dürüst ve güvenilir olduğunuza inandırmanız, bunun yanında da gözünüzü iyi açmanız gerekir.

Hayırlı olsun dilekleriniz için tekrar teşekkürler.

Çevrimdışı Cornelius09

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Yeni aracınız şimdiden hayırlı olsun, pazarlık araç başında yapılır, görmeden pazarlık yapanlara prim vermeyin bencede kesin galerici/Ölücü dürler.
Passat 1.6 _Ursus maritimus

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hazır yeri gelmişken 4 ay evvel kardeşin arabasını satmıştık; internetten plakası gözükecek şekilde resimleriyle. alan kişi bu sebeple alma konusunda istekli olduğunu söylemişti. bilinçli müşteri, bakmadan önce plakadan arabanın üstünde haciz; ceza yada vergi borcu olup olmadığını araştırıp öyle gelmiş. bu yaklaşım ona güven vermiş. plakası silik resimli arabalara hiç bakmamış. resimde plaka silen arkadaşlara duyurayım buradan.