škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Süperb tdi elegance fiyat (sk0da gizli zam yapmış)

Ziyaretçi · 10 · 4142

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

fabialife

• Ziyaretçi
geçenlerde süperb tdi elegance beyaz manuel standart donanım araç için 68.000 lira fiyat almıştım.
bu gün skodanın internet sitesine baktım; fiyatlar aynı duruyor, bir de elegance paket araç alana sunroof+ısıtmalı ön ve arka koltuklar+ balero ekran+17" trifit janttan oluşan Prestij paketi 4.000 lira yerine 500 lira yazıyor.
ulan şu arabayı alalım deyip 2-3 bayi aradım bir biri ile alakasız rakamlar verdiler.
aralarında 5-6.000 lira fark var.
her kes kafasına göre takılıp, bazıları keriz arıyor.
sonuç olarak standart paket dizel elegance'ye 1.900 lira zam yapmışlar fiyat 68.000 lira iken 69.900 lira olmuş.
yetinin yeni fiyatı 1.000 lira zamla 58.500 lira. diğerlerine ne kadar zam yapıldı bilmiyorum.
ben de 68.000 lira+500 lira farkla prestij paket araba verirseniz alayım dedim.
pazartesi dönelim dediler bakalım sonuç ne olacak.
arkadaşlar tanıdığı bayi olan, eşi dostu olan veya bulunduğu bölgedeki bayilerden
1.6 tdi elegance manuel vites şeker beyazı prestij paketli araç fiyatı alabilecek olan arkadaşlar olursa sevinirim.

fabialife

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: lrfan;399029
ÖTV zammı sanırım

İrfan hocam, ÖTV artışını biz karşılıyoruz diyor zaten skoda.
bu gizli bir zam olmuş, adını ne koyarsan koy.
fiyat listesindeki fiyatlar aynen duruyor ama millet uyanmasın diye zamları takas destek fiyatlarını düşürerek yapmışlar

Çevrimdışı superbdolar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fabialife;399028
geçenlerde süperb tdi elegance beyaz manuel standart donanım araç için 68.000 lira fiyat almıştım.
bu gün skodanın internet sitesine baktım; fiyatlar aynı duruyor, bir de elegance paket araç alana sunroof+ısıtmalı ön ve arka koltuklar+ balero ekran+17" trifit janttan oluşan Prestij paketi 4.000 lira yerine 500 lira yazıyor.
ulan şu arabayı alalım deyip 2-3 bayi aradım bir biri ile alakasız rakamlar verdiler.
aralarında 5-6.000 lira fark var.
her kes kafasına göre takılıp, bazıları keriz arıyor.
sonuç olarak standart paket dizel elegance'ye 1.900 lira zam yapmışlar fiyat 68.000 lira iken 69.900 lira olmuş.
yetinin yeni fiyatı 1.000 lira zamla 58.500 lira. diğerlerine ne kadar zam yapıldı bilmiyorum.
ben de 68.000 lira+500 lira farkla prestij paket araba verirseniz alayım dedim.
pazartesi dönelim dediler bakalım sonuç ne olacak.
arkadaşlar tanıdığı bayi olan, eşi dostu olan veya bulunduğu bölgedeki bayilerden
1.6 tdi elegance manuel vites şeker beyazı prestij paketli araç fiyatı alabilecek olan arkadaşlar olursa sevinirim.
fiyat alabildinizmi

fabialife

• Ziyaretçi

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sadece bu skoda bayii lerinin samimiyetsizligi, ilgisizligi ve bu tur `oyunlari` yuzunden ben de vazgectim. yeti nin makyajlisi geldikten sonra cok ama cok cezbederse belki arac alirim, onun disinda sogudum.

fabialife

• Ziyaretçi
hayatımda skoda kadar lakayıt, saçmalayan bir marka daha görmedim.
bu konuyu açtığım günlerde 4-5 yerden fiyat aldım.
skodanın internet sitesinde fiyatlar, indirimler, ektra paket fiyatları ile ilgili her şey  yazıyor iken,
aynı arabaya; aynı bayinin antalya şubesi beni tanıdıkları halde, 78.000 lira alanya bayisi 70.500 lira fiyat veriyor.
antalyanın hesabına bakın; araç 74.200
                       prestij paketi       4.000 toplam etti 78.200 lira
size 1.000 lira gibi indirim yaparız. diyor.
ben de; takas indirimini ne yaptınız diyorum. kem, küm ediyor.
prestij paketi 500 lira diyorum; bize bu konuda mail gelmedi diyor.
skodanın bölge bayisi olan antalya bize mail gelmedi diyor ama aynı firmanın alanya bayisindeki arkadaşlar beni tanıdıkları için;
araç takas desteği 6.500 lira iken 1.900 lira düşürüldü.
araç 70.400 lira 500 lira prestij paketi toplam 70.900 lira diyor.

ama hiç tanışmadığım, daha önce arkadaşa araba aldığımız adana özgen otomotivi arıyorum: helal olsun arkadaşlar telefonda hesabı kitabı, fiyatı açıkça konuşup aracı size 70.500 liraya teslim ederim, yıl sonunda kazanacağım 300-400 lirayı şimdi kazanırım benim bütün kazncım bu diyor.

tekirdağ çorluda skoda servisliği yapan, araç alıp satan arkadaşım var onu arıyorum. o da 70.900 lira fiyat alıyor.

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fabialife;401255
hayatımda skoda kadar lakayıt, saçmalayan bir marka daha görmedim.
bu konuyu açtığım günlerde 4-5 yerden fiyat aldım.
skodanın internet sitesinde fiyatlar, indirimler, ektra paket fiyatları ile ilgili her şey  yazıyor iken,
aynı arabaya; aynı bayinin antalya şubesi beni tanıdıkları halde, 78.000 lira alanya bayisi 70.500 lira fiyat veriyor.
antalyanın hesabına bakın; araç 74.200
                       prestij paketi       4.000 toplam etti 78.200 lira
size 1.000 lira gibi indirim yaparız. diyor.
ben de; takas indirimini ne yaptınız diyorum. kem, küm ediyor.
prestij paketi 500 lira diyorum; bize bu konuda mail gelmedi diyor.
skodanın bölge bayisi olan antalya bize mail gelmedi diyor ama aynı firmanın alanya bayisindeki arkadaşlar beni tanıdıkları için;
araç takas desteği 6.500 lira iken 1.900 lira düşürüldü.
araç 70.400 lira 500 lira prestij paketi toplam 70.900 lira diyor.

ama hiç tanışmadığım, daha önce arkadaşa araba aldığımız adana özgen otomotivi arıyorum: helal olsun arkadaşlar telefonda hesabı kitabı, fiyatı açıkça konuşup aracı size 70.500 liraya teslim ederim, yıl sonunda kazanacağım 300-400 lirayı şimdi kazanırım benim bütün kazncım bu diyor.

tekirdağ çorluda skoda servisliği yapan, araç alıp satan arkadaşım var onu arıyorum. o da 70.900 lira fiyat alıyor.

Bilgilendirme ve arastirma icin tesekkurler:clap: