škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SuperB'i mi satmayı düşünüyorum.

Cuneyt · 116 · 34483

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Cornelius09;382475
Yeni aracınız şimdiden hayırlı olsun, pazarlık araç başında yapılır, görmeden pazarlık yapanlara prim vermeyin bencede kesin galerici/Ölücü dürler.

Murat Bey, siz P. Türkiye forumunda Vw Passat konusunu açmamış mıydınız ?

Çevrimdışı berhan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bmw 3.16 89000tl fiyatla listeye girdi bence düşünülebilir bi araba cc'den iyidir. :d

Çevrimdışı ÜATK

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: berhan;382895
Bmw 3.16 89000tl fiyatla listeye girdi bence düşünülebilir bi araba cc'den iyidir. :d

İyi olduğu kesin ama 89 çok para.

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar, tercihimi CC'den yana kullandım, Cuma günü kaporayı yatırdım, bugün satış danışmanımla görüştüm, siparişi geçmesini istedim, şimdi iş artık 4 ay kadar aracın gelmesini ve aracımın satılmasını beklemeye kaldı.

Yeni aracım 1.4 TSİ 160 bg CC olacak bir aksilik olmazsa, yorum yazan ve fikirlerini paylaşan herkese teşekkürler.

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Vw CC siparişim bugün geçildi, sisteme düşmesini bekliyorum artık.

Sipariş geçilen araç ;

1.4 TSİ Beyaz Renk CC

OPSİYON LİSTESİ :

Alcantara Deri- Adaptif Hız Sabitleyici- Adaptif Şasi-Panoramik Cam Tavan

Park Asist-Lane Asist -Rear Asist -Anahtarsız Giriş- Bagaj Açma Özelliği

Elektrikli Perde-Katlanır Ayna-Ses Yalıtımlı Ön Cam

Renkli Yol Bilgisayarı-Ebony Dekor-Aydınlatma Paketi

Dinnamik Viraj Led Aydınlatma-Karartılmış Cam-18'jant

Çevrimdışı ÜATK

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun. Viraj aydınlatma başarılı o modelde. Cam tavanı her periyodik bakımda yağlatın ve kontrol ettirin yoksa sorun oluyor ileriki zamanlarda. Keyless olması da iyi.

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hilmi, Tayfun GÜVEN,

Hayırlı dilekleriniz için teşekkürler.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
valla konya yolu dikmen yokuşunda görmiyim. superb'imin arkasını göster miyim.:++:
hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız, kem göz nazar değmesin. maşallah diyelim. bize bulaşmasın.

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
sizdeki heyecanı tahmin edebiliyorum. biran önce gelsede bir dokunsam bir içine otursam. değil mi?

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Doğrusunu söylemem gerekirse çok fazla heyecan yok, aracı aldığımda olur herhalde.

SuperB henüz satılmış değil, onun satışına yoğunlaştım, bayramda araba lazım olacağı için ilanı kaldırdım, bayram sonrası ilanı vereceğim.Fiyatı da 55.000 TL'ye indirdim, bu fiyattan satıldı satıldı, satılmadı ilanı kaldıracağım.

Bayram öncesi fiyatı 55.000 TL'ye çekince 1 saatte beş arayan oldu, ondan sonra bir arkadaş araca baktı, sonra vazgeçti.

Ankaradan birisi yetkili servise gidelim dedi, gittik, fotolara bak dedim, kaza fotoları var, yok, gerek yok, dedi, ondan sonra yetkili serviste yok şurda bir şey var mı, yok burda bir şey var mı diye sormaya başladı, bir de ardından yetkili servis ekspertiz için 250 TL isteyince çekti, gitti. 60.000 TL'lik araba alacan, 250 TL ekspertiz paran yok, ben kızmadım, ama yanımdaki arkadaşım çok kızdı arkadaşa, hem fotolara bakmıyorsun, hem beni yetkili servise götürüyorsun, vaktimi alıyorsun.

Araç inşallah kıymetini bilen bir arkadaşa satılır, bakalım, kısmet, hayırlısı.

55.000 TL'den de araç satılmazsa eğer ilanı kaldıracağım, aracımı satmayacağım, bana soruyorlar bu fiyatın altına olur mu diye, ben de diyorum ki aracı yakarım yine bu fiyatın altına satmam, millet ölücü olmuş iyice, her neyse.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
birde şimdi arabanın kampanyası bitti fiyatları yükseldi. galeriye gidip o özelliklerle fiyatını sor deseydin. araba ne kadar ucuzmuş anlardı.

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Cuneyt;388249
Doğrusunu söylemem gerekirse çok fazla heyecan yok, aracı aldığımda olur herhalde.

SuperB henüz satılmış değil, onun satışına yoğunlaştım, bayramda araba lazım olacağı için ilanı kaldırdım, bayram sonrası ilanı vereceğim.Fiyatı da 55.000 TL'ye indirdim, bu fiyattan satıldı satıldı, satılmadı ilanı kaldıracağım.

Bayram öncesi fiyatı 55.000 TL'ye çekince 1 saatte beş arayan oldu, ondan sonra bir arkadaş araca baktı, sonra vazgeçti.

Ankaradan birisi yetkili servise gidelim dedi, gittik, fotolara bak dedim, kaza fotoları var, yok, gerek yok, dedi, ondan sonra yetkili serviste yok şurda bir şey var mı, yok burda bir şey var mı diye sormaya başladı, bir de ardından yetkili servis ekspertiz için 250 TL isteyince çekti, gitti. 60.000 TL'lik araba alacan, 250 TL ekspertiz paran yok, ben kızmadım, ama yanımdaki arkadaşım çok kızdı arkadaşa, hem fotolara bakmıyorsun, hem beni yetkili servise götürüyorsun, vaktimi alıyorsun.

Araç inşallah kıymetini bilen bir arkadaşa satılır, bakalım, kısmet, hayırlısı.

55.000 TL'den de araç satılmazsa eğer ilanı kaldıracağım, aracımı satmayacağım, bana soruyorlar bu fiyatın altına olur mu diye, ben de diyorum ki aracı yakarım yine bu fiyatın altına satmam, millet ölücü olmuş iyice, her neyse.
hakikaten 55 lira çok ucuz bu arabaya. daha altıda yazık. ben gördüm fotolarını. bana sorarsanız 20 lira altı o hasara göre büyük indirim ama anlayana. millet ya fiyat ölü olsun istiyor yada 55 liraya hatasız  0 km gibi olsun. oldu paşam.  4 ay önce 0 almadan önce satıyor olsan hiç düşünmez alırdım. neysa kısmet artık. hayırlı satışlar. iyi bayramlar.

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şanssızlığınız skoda'nın şu an kampanyada olması. Sıfır araba fiyatı ucuzladı iyice.