škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia A5 için Klimatronic Klimaya On/Off tuşu yapma

Ziyaretçi · 54 · 76656

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benim fabiada da süzgeç mevut ama kaput izolasyonu yok. adamlar donanımları istedikleri gibi ayarlıyorlar herhal...

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mihalgazi;9735
benim fabiada da süzgeç mevut ama kaput izolasyonu yok. adamlar donanımları istedikleri gibi ayarlıyorlar herhal...

kaput izalasyonu dizellerde standart diye biliyorum... benim ve ahmetin arabada var..
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: beytullah;9740
kaput izalasyonu dizellerde standart diye biliyorum... benim ve ahmetin arabada var..
biz 1.2 ciyiz tosunum...:huh::huh::huh:

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.2 ye gerek yok..Ateşi yüksek değil bizim motorların :hih:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
asıl 1,2 lere lazım Gokanım, 1,2 yi düzce yollarında o kadar zorlarsan, atesi kaca cıkıyor gör bakalım, :-)
gerci bizim 1,4 lerinde cok farkı yokya,

evet bendede kaput izolasyonu ve süzgec mevcut,

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: beytullah;9608
başka bi sıkıntı doğurmasın?:confused:
bende deiğer sitedeyke ngördüm ve uyguladım.yetkili servisin bile ağzı açık kaldı...

Çevrimdışı mxengine

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben bu uygulamayı yaklaşık 1 yıl önce yaptım hiç bir problemsiz kullanıyorum hala...

octaviaman

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: emrtkn;9731
Ben 1 sene önce filan yapmıştım bu işlemi ..
Rahatlıkla kullanıyorum hiçbir sorun yok,5 Dk'lık işlem.Aklında soru işareti kalanlar çekinmesinler :)
Denk geldiğinde VW'den Off butonu alıp yerleştiricem ..

Alıntı yapılan: fmaka;9971
bende deiğer sitedeyke ngördüm ve uyguladım.yetkili servisin bile ağzı açık kaldı...

Alıntı yapılan: mxengine;10977
Ben bu uygulamayı yaklaşık 1 yıl önce yaptım hiç bir problemsiz kullanıyorum hala...

:kat:Ben de bir senedir sorunsuz olarak kullandığımı önceden belirtmiştim. Şüpheyle yaklaşan A5 i olmayan ve olan arkadaşlar için yeterli umarım.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Süper bir uygulama bence...olan bir özelliği kullanılmaz halde sunmuş skoda...yalnız o kapağın üzerine -masraf yapmama adına- ''OFF'' yazısı konulabilir.Lambası da olmayıversin artık.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Alıntı yapılan: hetepe;21004
Süper bir uygulama bence...olan bir özelliği kullanılmaz halde sunmuş skoda...yalnız o kapağın üzerine -masraf yapmama adına- ''OFF'' yazısı konulabilir.Lambası da olmayıversin artık.

VW bayiinden alınabilir ;)
[SIGPIC][/SIGPIC]

octaviaman

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: octaviaman;9601

Önemli not:
Basit bile olsa el becerisi isteyen bu işlem yapan kişinin sorumluluğundadır.
Her zaman her konuda dikkatli ve özenli çalışalım.

Bu konu yabancı ve yerli forumlar da işlendi.Basit ama önemli bir işlem.Ben öğrendiğim de çok sevinmiştim.Bilmeyen arkadaşlara yol göstermesi dileğiyle,gündeme getirdiğim bu konuyu kendi fotolarımla ve anlatımımla paylaşıyorum.Saygılarımla...
--------------------------------------------------------------------
Arkadaşlar bu konunun açılış paragrafının son kısmından alıntı yapmak gereği duydum.Klimatronic off tuşu yapma olayı Benim icat etttiğim bir durum değil,İcat dış kaynaklıdır (Octavia-Vrs.com da yayınlandı),daha sonra yerli forumlarda da bu konudan Amerikayı yeniden keşfetmiş gibi bahsedildi.Ben sadece bu forumda da bulunsun,arkadaşlar faydalansın düşüncesiyle aynen yukarıda ki cümlelerle alıntı olduğunu belirterek ama kendi çektiğim fotoları kullanarak konuyu açtım.Tüm bunlara rağmen yazılanları daha doğru düzgün okumadan bilmeden,başka bir forumda sanırım bilgi hırsızlığıyla itham edilmişim.Her türlü hırsızlıktan,haram lokmadan,kötülükden ve iftiradan Allah a sığınıyorum.ST ailesine saygıyla duyurulur.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Diğer sitede aynen dediğin gibi bir durum oluşmuş, vatandaşın biri sana saldırmış.
Bi defa kendi çektiğin foto ve kendi yaptığın uygulamayı paylaşman süper birşey...Biz de kendi arabamıza yaptığımız şeyleri kendimiz icat etmiyoruz ki, sağdan soldan görüp, arabamıza uyguluyoruz.Boşver, paylaşıma ve muhabbete devam...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hımm... octavia kullanıcıların işine yarıcak bir uygulama paylaşım güzell :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı octobus

• AŞK-I OCTAVİA
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hay allah razı olsun.ben yeni okudum.bu başlığı hemen uyguladım ve 5 saniyede işlem tamamlandı.hatta garanti olsun diye on/off olan ön cam rezistans butonunuda söktüm ve baktım o butondada kestiğimiz parça yok.yahu abiler böyle basit uygulamalar daha varsa çoook dua  ederim.
[SIGPIC][/SIGPIC]OCTAVİA ELEGANS 07

Çevrimdışı polonezkoy

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Babam izin vermeyecektir ama yapacam onun arabasına :) teşekkürler işte mükemmel bir paylaşım