škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia A5 için Klimatronic Klimaya On/Off tuşu yapma

Ziyaretçi · 54 · 76593

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar benim octi de kaput izalasyonu mevcut elegans 2005 model.
Birde ben bu tuşu on/off konumuna getirdiğimde oradaki döndürülen yani ayari yükselten düğme fonksiyonu kalmiyormu yoksa yine ayni görevini sürdürüyormu?
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı octobus

• AŞK-I OCTAVİA
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ayarı yükseltme yine çevirerek oluyor.fakat açma ve kapama için tuş kullanılıyor.
[SIGPIC][/SIGPIC]OCTAVİA ELEGANS 07

Çevrimdışı hakangemini

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Econ tuşu klima kompresörünü durdurmuyor mu? Neden ayrıca bir OFF tuşu gerekiyor? Bu tuş da kompresörü durdurmak için kullanılmıyor mu?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: hakangemini;384072
Econ tuşu klima kompresörünü durdurmuyor mu? Neden ayrıca bir OFF tuşu gerekiyor? Bu tuş da kompresörü durdurmak için kullanılmıyor mu?

Yenilerde Econ tuşu yok diye biliyorum

Çevrimdışı Eko06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar. Size zahmet su resimleri tekrar yuklerseniz cok memnun olurum. Simdiden tesekkurler

Çevrimdışı DES2009

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese merhaba bu konu hakkinda bana yardimci olurmusunuz.
Benim bunu yapmam gerek çok acil kirdiracak kendini ben resimleri göremedim lütfen yardim nasil yapariz.

Çevrimdışı DES2009

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octaviaman;9601
biliyorsunuz klimatronic cihaz da off tuşu yok.klimayı veya havalandırmayı kapatmak için ortada ki fan düğmesinin kapanasaya kadar sola çevrilmesi gerekiyor.halbuki vw araçlar da aynı sistemin off tuşu var.off tuşuna sahip olmak basit bir modifikasyonla mümkün.fan düğmesi üzerinde üst sabit kapağı şekilde ki gibi bir kart marifetiyle söküp,yine resim de işaret edilen yerde ki çıkıntıyı bir maket bıçağı yardımıyla kesip yerine taktığımızda,klimatronic klimamızın artık bir on/off tuşu olmuş oluyor.güle güle kullanın.

önemli not:
Basit bile olsa el becerisi isteyen bu işlem yapan kişinin sorumluluğundadır.
Her zaman her konuda dikkatli ve özenli çalışalım.

Bu konu yabancı ve yerli forumlar da işlendi.basit ama önemli bir işlem.ben öğrendiğim de çok sevinmiştim.bilmeyen arkadaşlara yol göstermesi dileğiyle,gündeme getirdiğim bu konuyu kendi fotolarımla ve anlatımımla paylaşıyorum.saygılarımla...

bir kredi kartı yardımıyla fan düğmesinde ki üst kapağı hafifçe kanırtarak çıkarıyoruz.

kırmızıyla işaretli dikdörtgen çıkıntıyı maket bıçağıyla kesiyoruz.

kesilmiş hali böyle

parçayı yerine takıyoruz artık bir on - off tuşumuz var.

hocam resimleri göremiyorum bunu yapmak için yardimlarinizi bekliyorum.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Üst üste iki mesaj atmanın gereği yok. Fotoğrafları göremiyorsunuz diye mesajı şikayet etmeniz de uygun değil. Zaten konuya mesaj yazmışsınız. Forum işleyişine uygun hareket ediniz.

Fotoğraflar ilgili fotoğraf sunucusundan silindiği için göremiyorsunuz, bu konuda yapabileceğimiz bir şey yok.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı DES2009

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Kusura bakma bilmediğim için yazdim noldu yani böle ters cevap vermen gerekirmiydi ayip ettin.
Yardim edermisin diye yazdim senin yazdiğina bak çok ayip gerçekten.
Ben özür dilerim seni rahatsiz ettim.