škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabia vuruk çizik sürtme (yapıldı 18/04/09)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu otoparkta oldu sanırım... baya oldu... buna macun gerekir sanırım... boyacıya gitmem lazım...

dün belediyenin otoparkı doluydu... girişe duvar kenarına çekerken duvara sürttüm. :mad:

tamponun altı. ne zaman oldu nerede oldu hiç hatırlamıyom...

şimdi bunlara ne yapacaz.?
« Son Düzenleme: 18 Nisan 2009, 16:56:06 Gönderen: beytullah »
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
bendede bu ve bunlara benzer şeyler var.o kadar çok ki rutuşla başa çıkacak gibi degil.ne yapacagım bilmiyorum
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Ugur A.

• Ziyaretçi
1. resimdeki metal görünene kadar güzelce zımparalanacak, macunlanacak ve boyanacak. İnşaallah çürüme derin değildir.
2. resimde ayna yeniden boyanacak zira plastiğe kadar boya aşınmış.
3. resimde de tampon boyanacak. Tampon boyanırken, plastiğin boyayı daha iyi tutması için ilaç dedikleri astar gibi bir şey sürülmesi gerekiyor. Yoksa boya plastiğe tutunmuyor ve yakın zamanda pul pul dökülmeler başlıyor.

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;6616
1. resimdeki metal görünene kadar güzelce zımparalanacak, macunlanacak ve boyanacak. İnşaallah çürüme derin değildir.
2. resimde ayna yeniden boyanacak zira plastiğe kadar boya aşınmış.
3. resimde de tampon boyanacak. Tampon boyanırken, plastiğin boyayı daha iyi tutması için ilaç dedikleri astar gibi bir şey sürülmesi gerekiyor. Yoksa boya plastiğe tutunmuyor ve yakın zamanda pul pul dökülmeler başlıyor.

içimi kararttın uğur abi... arabayı komple boyasam daha iyi... tertemiz çıkar...
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: beytullah;6617
içimi kararttın uğur abi... arabayı komple boyasam daha iyi... tertemiz çıkar...
Ya paslanmış ya plastik görünüyor. Başka çare bilmiyorum ben.

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;6623
Ya paslanmış ya plastik görünüyor. Başka çare bilmiyorum ben.

bunlar lokal boyamı olacak... ayna tamam da mesela tampon komplemi boyanacak...:confused:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: beytullah;6632
bunlar lokal boyamı olacak... ayna tamam da mesela tampon komplemi boyanacak...:confused:
Artık lokal boyamayı hiç farkedilmeyecek kadar güzel yapıyorlar. Çamurluk ve tampon lokal boyanır zannedersem. Ayna ise zaten özünde lokal bir nesne.:kiki:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
AutoKing onların hepsinin üstesinden gelir,kaskonda varsa ve Autoking anlaşmasıda varsa sana çiçek gibi yapıp verirler beş kuruş çıkmadan cebinden,yerlerini sen bile unutursun,bunlar hiçbir şey değil inan.Lakin sizin oralarda şubesini bulabilir misin o kısmı sorun gibi sanırım.

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
Alıntı yapılan: FF;6666
AutoKing onların hepsinin üstesinden gelir,kaskonda varsa ve Autoking anlaşmasıda varsa sana çiçek gibi yapıp verirler beş kuruş çıkmadan cebinden,yerlerini sen bile unutursun,bunlar hiçbir şey değil inan.Lakin sizin oralarda şubesini bulabilir misin o kısmı sorun gibi sanırım.
Ben autokıng e yaptırsam çok pahalı tutar mı?
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mesdi;6670
Ben autokıng e yaptırsam çok pahalı tutar mı?

Ücretli yaptırmaya kalkarsan ciddi rakam tutar AutoKing'de.Kaskon varsa en gözüne batan rahatsız eden 3 yerini ücretsiz yaptır derim.Bir yıl içerisinde bir defa bu hizmeti alabiliyorsun.(3 yer sınırı vardı,değiştimi bilmiyorum)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Uğur ve Baki Ustamın yazılarının altına imzamı atarım, her şeyi söylemişler :ok:

Geçmiş olsun...

Çevrimdışı 9336

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Uğur arkadaşımız yapılabilecek herşeyi yazmış. Geçmiş olsun.

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

kasko ray sigorta... kaskoyu aradım. autoking le anlaşmaları yokmuş... düzcede bülbüller vardı sadece anlaşmalı yer oda kapandı... kasko ya istediğin yere yaptır diyo veya sakarya da servise yaptır diyo... kaskom zaten bozulmuştu... sakarya servisi aradım... beyanla tek yeri yapabiliriz dediler... 3 yeri kasko kabul etmiyormuş... bide araç 3-4 gün kalması lazım dedi servis... bu ne biçim iştir yahu... :ban:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Geçmiş olsun abi. anlaşılan kasko şirketin uğraştıracak.

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr

Bi arkadaşım halletmişti bu şekilde.
Fakat kaskonun mu , sigorta şirketinin mi anlaşması flian olması lazımmış galiba AutoKing ile.Öyle biliyorum ben..
[SIGPIC][/SIGPIC]