škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabia vuruk çizik sürtme (yapıldı 18/04/09)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;6972
Favorit' in ön tamponun sol tarafındaki yarığı da yaparlar mı ki acaba?:confused:

Yaparlar Uğurum,tıraş onlar için o iş.Elemanlar doployu beton çiçekliğe çıkartıyor üzerinden geçebilir miyiz diye,tamponda kafam kadar gedikle geldiler tabii,götürdüm bıraktım onu bile nasıl yaptıysalar sıfır tampon gibi verdiler geri,inanmadı kimse tampon taktırdın değil mi diye :) Adamlar ayrı birşey,kafayı yarmışlar bu işle belli :)
Götürür gösteririz senin arabayıda arzu edersen :ok: bırakırız yaparlar:ok:

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
Alıntı yapılan: FF;7069
Yaparlar Uğurum,tıraş onlar için o iş.Elemanlar doployu beton çiçekliğe çıkartıyor üzerinden geçebilir miyiz diye,tamponda kafam kadar gedikle geldiler tabii,götürdüm bıraktım onu bile nasıl yaptıysalar sıfır tampon gibi verdiler geri,inanmadı kimse tampon taktırdın değil mi diye :) Adamlar ayrı birşey,kafayı yarmışlar bu işle belli :)
Götürür gösteririz senin arabayıda arzu edersen :ok: bırakırız yaparlar:ok:
yerleri nerde?bende bir ara gösterip fiyat alsam hiç fena olmaz.çok pahalı olmazsa bazı yerleri yaptırmak isterim.çok gözüme batıyor
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mesdi;7085
yerleri nerde?bende bir ara gösterip fiyat alsam hiç fena olmaz.çok pahalı olmazsa bazı yerleri yaptırmak isterim.çok gözüme batıyor

Tek bir yerde değiller şubeleri var semt semt,bizim buradaki sana uzak olur internet adresini veriyorum irtibat kurarsan sana yardımcı olurlar,yazıyorda zaten sitelerinde.
http://www.autoking.org/

Çevrimdışı Zoran

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
auto king in cok guzel ıscılıgı var gercekten ben hıc madur olmadım

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Autoking temiz is yapıyor, orijinal boya kalınlığında yaptığı icin boyandığıda anlasılmıyormus, su bazlı boya kullanıyorlarmıs sanırım, dısarıda normal boyacıda boyatınca kalın boya oluyormus, dısarıdaki boyacıların boyasından 5 kat daha pahalı boya kullanıyorlarmıs,

Ugur A.

• Ziyaretçi
Mustafa şehir efsanesi anlatır gibi yazmışsın.:hanz:
Sağolasın.

Çevrimdışı Zoran

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;7113
Autoking temiz is yapıyor, orijinal boya kalınlığında yaptığı icin boyandığıda anlasılmıyormus, su bazlı boya kullanıyorlarmıs sanırım, dısarıda normal boyacıda boyatınca kalın boya oluyormus, dısarıdaki boyacıların boyasından 5 kat daha pahalı boya kullanıyorlarmıs,
bak boya kalınlıgını tutturduklarını bılmıyordum oyle bırsey varsa super gercekten

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;7115
Mustafa şehir efsanesi anlatır gibi yazmışsın.:hanz:
Sağolasın.

bir rivayete göre aracınız bu uygulamalardan sonra yolların kralı oluyormus :lol:

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Zoran;7116
bak boya kalınlıgını tutturduklarını bılmıyordum oyle bırsey varsa super gercekten

bence en büyük artıları boya kalınlığı mevzusu, benimde bikac biyerde yaptıracaklarım vardı, marşbiyeli sürtmüstüm gecen, bikac bisey daha var yapılacak, kendim yaptırsam, 800 tl tutar dedi adam, ama belli bile olmaz dedi, dısarda aynı islemi 200 tl yaptırabilirsin ama boya kalınlığından anlasılır dedi Kocaeli Autoking deki zati muhterem amcam, :ok:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Boya konusunda çok hassaslar çünkü iddia ettikleri iş o,tamamen orjinal şekline çevirmek.Bana görevli bir işlem anlatmıştı,senin araban üzerinde alıp o boyayı hazırlıyoruz benzeri bir laflar sıralamıştı (güneş ve yıpranmadan dolayı ton farkını yok ediyorlar böylelikle).Dedim ya adamlar bu iş için resmen kafayı yarmışlar :)

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu akşam ford servise uğradım...çizikleri boyamışlar, arabayı fırına sokmuşlardı... yarında kaputta taş izlerine rutuş yapılıp pasta cila yapılacak...
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: beytullah;7003
normalde elletmem :kiki: ama eleman abi boyayınca yeni boyanan yer sırıtabilir, biz pasta cila atalım bizden olsun dediydi... bende yapın dedim...:ok:
beytoom şu bizden olsunu birde benim arabada uygulasak nasıl olur...:D:D:D

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mihalgazi;7256
beytoom şu bizden olsunu birde benim arabada uygulasak nasıl olur...:D:D:D

olur. yaptırırız. ama arabanın biyerini sürttürmen lazım...:kiki::kiki:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: beytullah;7259
olur. yaptırırız. ama arabanın biyerini sürttürmen lazım...:kiki::kiki:
kıçı sürtük merak etme...:kiki::kiki::kiki:

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR