škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabia vuruk çizik sürtme (yapıldı 18/04/09)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ray sigortayla ford un anlaşması varmış... bu akşam gittim ford a.. evrakları hazırladılar... anlaştık... yarın sigorta şirketine dosya açacaklar... eksper gönderirlerse aracı göstermek için gidecem... eğer göndermezlerse p.tesi filan bırakacam servise...
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
AutoKing'in "mini hasar" anlaşması var anlaşmalı olduğu kaskolar ile.Bu durumda "1" yıl içerisinde 3 ayrı noktayı ücretsiz yapıyorlar.Normal şartlarda kaskoların olayı değil tabii.Ben Anadolu sigorta kullandığım için anlaşması var ve 2 yeri yaptırdım o şekilde.Anlaşmalı kasko olması çok rahatlık bu noktada,adamlar orjinal gibi yapıp veriyorlar,bir o kadarda ilgili ve alakalılar,işleri zaten bu uzmanlar.Keşke anlaşma olsaydı,onların yaptığı hasarların yanında bunlar hiçbir şey.Delik,kopuk tamponları sanki sıfır tampon alıp takmışlar gibi yapıp veriyorlar.AutoKing'de bu tarz hasarlarda birgün içerisinde yapıyorlar,ben sabah bırakıp akşam almıştım.Umarım içinize sindiği gibi çözümlenir.

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.wjktuning.com
Sürtünme yerlerine ufak rutuş yapın diyecem ama, fabia'ya yazık olur, en iyisi kaportacıya götürün hepsini halletsin, 100tl tutmaz..
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: beytullah;6612
şimdi bunlara ne yapacaz.?
sat yenisini al beytoom...:kiki::kiki::kiki:

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mihalgazi;6906
sat yenisini al beytoom...:kiki::kiki::kiki:

inşallah...
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

octaviaman

• Ziyaretçi
Geçmiş olsun, bir St üyesi olmana rağmen paslanasaya kadar bekletmişsin yavruyu.teessüf:hih:

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octaviaman;6910
Geçmiş olsun, bir St üyesi olmana rağmen paslanasaya kadar bekletmişsin yavruyu.teessüf:hih:

ihmalkarlık... bugün resimleri koyunca baki abi autoking i söledi... orayı kaskoyu ara derken bi gaza geldik bugün fordla anlaştım... kaskodan yapılacak...

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;6900
...Delik,kopuk tamponları sanki sıfır tampon alıp takmışlar gibi yapıp veriyorlar...
Favorit' in ön tamponun sol tarafındaki yarığı da yaparlar mı ki acaba?:confused:
Alıntı yapılan: octaviaman;6910
Olmaz Pere gidiya pere pere pere.:kiki:

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;6972

Olmaz Pere gidiya pere pere pere.:kiki:

yaw kasko var uğur abi... kaskodan yapılıyo... kasko zaten bozulmuştu... :kiki:

biraz önce verdim arabayı... yarın teslim edecekler...

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: beytullah;6991
yaw kasko var uğur abi... kaskodan yapılıyo... kasko zaten bozulmuştu... :kiki:

biraz önce verdim arabayı... yarın teslim edecekler...
Haydi hayırlısı İnşaallah .

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;6993
Haydi hayırlısı İnşaallah .

inşallah...
aslında yarın sabah için konuşmuştuk... tekrar aradılar... bugün getir... elemanları sıkıştırmadan rahat rahat çalışalım, temiz bi işçilik çıkartalım diye... bende olur dedim götürdüm... + pasta cilda atacaklar... kasko eksper yollamadan kabul etti... hepsi toplam 250 tl fiyat çıkarttılar...
« Son Düzenleme: 17 Nisan 2009, 11:47:55 Gönderen: beytullah »

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: beytullah;6996
...pasta cila da atacaklar...
Hiiiiiii!!!!!!!!!!:eek::eek::eek: İrfan' a demezsem.:kiki:

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
oh mis gibi cıkacak arac yani, iyi günlerde kazasız belasız kullan, yeniden cizdirmeden kullanman dilegiyle,

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;7001
Hiiiiiii!!!!!!!!!!:eek::eek::eek: İrfan' a demezsem.:kiki:

normalde elletmem :kiki: ama eleman abi boyayınca yeni boyanan yer sırıtabilir, biz pasta cila atalım bizden olsun dediydi... bende yapın dedim...:ok:

Çevrimdışı 9336

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Mis gibi olacak arabanız desenize. Güle güle kullanın.