škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Genel

jacckal · 180 · 46512

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı jacckal

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Mr.Ozegen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hocam Yandex olmuyor maalesef. Apple'ın kendi haritası da hiç güncel değimiş bunuda öğrenmiş oldum :)

Çevrimdışı jacckal

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Telefonu araca bağlamadan kullanmak daha iyi bence,ki ötle tapıyorum,telefon tutucu yu takacak yer olmaması büyük sıkıntı,orta ızgara aşşada kalıyor,yinede oraya taktım,mecburen,

Çevrimdışı Mr.Ozegen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yeni bir tespit : Android telefonda kişiler eğer telefon hafızasında değil de Google hesabında ise , rehber araç ekranına aktarılmıyor.

Çözümüm : Google hesabındaki tüm kişileri telefon hafızasına aktardım , araç telefon menüsünden kişileri içeri aktar dedim ve düzeldi.

Çevrimdışı Mr.Ozegen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mr.Ozegen;659273
Direksiyondan aktif olan telefon çağrısını sonlandıracak bir tuş bulabildiniz mi? Sadece ekrandan kapatılabildiğini farkettim

Çözüm : Çağrı aktif iken hayalet göstergede sağ tekerlek ile telefon menüsüne gelip , bir iç menüye sağ ok tuşu ile giriliyor ve sağ tekerlek tuşu ile çağrıyı sonlandır seçildiğinde çağrı sonlanıyor. Biraz dolambaçlı yapmışlar.

Çevrimdışı Mr.Ozegen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Type C çıkışa standart USB takmak için "ee-un930bwegww" kodlu üründen kullanıyorum. Hem flash bellek hemde telefon kablolarını destekliyor.

Samsung yetkili bayilerden yada internetten alabilirsiniz. Samsung bayiden 70₺ civarı.

Çevrimdışı Mr.Ozegen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Telefon menüsünden aynı anda iki farklı telefon Bluetooth üzerinden bağlanabiliyor. Hangisine çağrı gelirse araç içinden cevaplanıp görüşme sağlanabiliyor. Güzel özellik.

Çevrimdışı BOZKURT06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese hayırlı olsun. Ben mirrorlink ile bağlantı yapamadım. Bunun için usb bağlantı seçeneklerinden hangisini seçmek gerekiyor? Mirrorlink için kablo ile bağlanmak zorunlu mu?

Çevrimdışı Mr.Ozegen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BOZKURT06;659333
Herkese hayırlı olsun. Ben mirrorlink ile bağlantı yapamadım. Bunun için usb bağlantı seçeneklerinden hangisini seçmek gerekiyor? Mirrorlink için kablo ile bağlanmak zorunlu mu?

Kablo zorunlu ama bende Galaxy Note5 var ve mirrorlink Haziran 2020'de sonlandırıldı uyarısı aldım. Yani bende kullanamadım. Onun yerine Android Auto yükledim.

Çevrimdışı emq19

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Kışlık lastik alan arkadaşlarımız hangi markayı tercih ettiler ve fiyatları nelerdir. Ben şahsen bu yıl almadım seneye almayı düşünüyorum. Bizlerle paylaşırsanız seviniriz.

Çevrimdışı jacckal

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Yaz geldi sayılır,

Çevrimdışı BOZKURT06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mr.Ozegen;659339
Kablo zorunlu ama bende Galaxy Note5 var ve mirrorlink Haziran 2020'de sonlandırıldı uyarısı aldım. Yani bende kullanamadım. Onun yerine Android Auto yükledim.

Aslında burada yer alan "araç hareket halinde iken video izlemeyi" yapmak istiyorum. Ama cihazı root etmeden. Öyle olsa Yeni Seat'ta da olmazdı. Bir şekilde halletmem lazım ama bakalım.

Yardımcı olabilecek var mı?

Çevrimdışı BOZKURT06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jacckal;659343
Yaz geldi sayılır,

Alıntı yapılan: emq19;659341
Kışlık lastik alan arkadaşlarımız hangi markayı tercih ettiler ve fiyatları nelerdir. Ben şahsen bu yıl almadım seneye almayı düşünüyorum. Bizlerle paylaşırsanız seviniriz.

Bende seneye düşünüyorum. Önceki iki aracıma kışlık lastik alıp kullanamadan sattım bakalım bunda ne olacak.

Çevrimdışı emq19

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BOZKURT06;659345
Bende seneye düşünüyorum. Önceki iki aracıma kışlık lastik alıp kullanamadan sattım bakalım bunda ne olacak.

Herkes aynı düşüncede o halde. Yazın kampanyaya falan denk gelirsek haberleşelim.

Çevrimdışı BOZKURT06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jacckal;659279
Bikaç video buldum,çözüm olarak değil genel bilgi olarak birkaç link paylaşayım

https://youtu.be/JRPwHTpvydY

https://youtu.be/ZwK9yoXFwo4

https://youtu.be/gk6pfYlqpoY

https://youtu.be/Rz00G8dS6xI

Navigasyon aslında direksiyon tarafındaki gösterge de gösterilse süper olur. Audi de o şekilde görmüştüm çok iyi duruyor. Bunu nasıl yapabiliriz acaba?

https://www.youtube.com/watch?v=Rz00G8dS6xI&list=LL&index=3
videonun başında bu şekilde gösterim mevcut