škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Genel

jacckal · 180 · 46161

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı jacckal

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Skoda Octavia A8 Genel Bilgi paylaşımı,

Çevrimdışı emq19

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
1.0 TSİ e-tec Premium a8 Octavia sahibiyim.

Yaklaşık 10 gün önce teslim aldım.

Sormak istediğiniz her şeyi cevaplayabilirim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı by_slmrkl

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı emq19

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: by_slmrkl;659228
Güle güle kullanın inşallah.

Teşekkürler sağolun.

Çevrimdışı goktasoktay

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Güzel günlerde kullanın. Kazasız belasız inşallah. Şöyle foto paylaşırsanız ve ilerleyen zamanda da kullanıcı deneyimlerinizi aktarırsanız seviniriz.

Şahsi fikrim çok çok güzel bir araç olmuş yeni octavia. Superbin pabucunu dama attırır mı ne dersiniz?

Çevrimdışı emq19

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: goktasoktay;659231
Güzel günlerde kullanın. Kazasız belasız inşallah. Şöyle foto paylaşırsanız ve ilerleyen zamanda da kullanıcı deneyimlerinizi aktarırsanız seviniriz.

Şahsi fikrim çok çok güzel bir araç olmuş yeni octavia. Superbin pabucunu dama attırır mı ne dersiniz?

Valla ilk gören ve yeni octaviayı bilmeyen superb mi diyor. Kasa olarak çok güzel yani superb den daha hoş duruyor ve içi çok farklı.

Çevrimdışı jacckal

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Allah kaza bela vermesin,
 nacizane bende A8 e terfi ettim, 1,0 premium,,
2015 ve 2017 modelleri de kullandım,,
 far yıkama,sd kart okuyucu olmaması çok üzücü,,usb girişi artık typc,mevcut usb ile kullanmak için baseus dönüştürücü kullandım, fakat telefon şarj ederken dönüştürücü çookk ısındı,direk kuallanmak gerekir, onu söyleyeyim,usb den mp3 dinlemek çok sıkıntılı,, klasör klasör seçemedim, önceki modellerde gerek sd kart, gerek usb den klasör seçerek mp3 dinleyebiliyordum,,
yakıt; 1 depo 350 tl ye doldu şu an 540 km, kalan km 150, dizel kadar hesaplı , lakin benzin mazot arasındaki 50 krş, 7,5 krş fark, 55 litrede 100 tl yi buldu
uzun ve düzensiz yazdım affola

Çevrimdışı jacckal

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
media oynatıcısı, usb klasör seçemedim, yani usb deki tüm mp3 leri 1 klasör gibi görüp numara-alfabe sırasına göre kafasına göre sıralamış,, çözüm bulursan haber ver sana zahmet,senin sorun olursa bildiklerimi naklederim, hayırlı olsun,

Çevrimdışı emq19

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Valla car play ile Spotify kullandığım için hiç denemedim. Elimde de type C bir bellek yok şu an. Denersem bende paylaşımlarımı yazarım.

Çevrimdışı emq19

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benim de 270 km oldu erişim 500 km gösteriyor. 350 liraya doldurdum aynı şekilde. Özellikle şehir içi gayet memnunum. Çok hızlanma olmadığı için genellikle eko moda alıp elektrikli motor devreye giriyor sık sık. Bu da yakıt tüketimini düşürecektir kesinlikle.

Çevrimdışı jacckal

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
yandex navigasyon çalışmadığı için( istanbul için yandex en iyisi) , telefon görüşmeleri ve tüm sesleri araçtaki herkesle paylaşmak istemediğim için carplay tercih etmiyorum, flash player e kendi listemi yapıp dinlemeyi tercih ediyorum,

Çevrimdışı jacckal

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
kaptırıp gittiğinde yakıt tüketimi çok çok iyi,, yelken modu,, süper ekonomik, istanbul tarafiği ,dur kalk lare elektrik destek verse de, yinede tüketim en çok çalıştırma,hareket etme, dur kalklar yükseltiyor

Çevrimdışı Mr.Ozegen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Direksiyondan aktif olan telefon çağrısını sonlandıracak bir tuş bulabildiniz mi? Sadece ekrandan kapatılabildiğini farkettim

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
ok tuşu görüşme başlatma ve sonlandırma işlevini yapıyor artık. yani eskiden tlf menüsünü getiren tuşun işi artık ana menü ve kaydırma tuşları ile çağrı başlatıp sonlardırma ok tuşu ile yapılıyor. tlf tuşu yok artık. yani benim araçta artık böyle bu işlevler.

Çevrimdışı Mr.Ozegen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MaÇaHeL;659274
ok tuşu görüşme başlatma ve sonlandırma işlevini yapıyor artık. yani eskiden tlf menüsünü getiren tuşun işi artık ana menü ve kaydırma tuşları ile çağrı başlatıp sonlardırma ok tuşu ile yapılıyor. tlf tuşu yok artık. yani benim araçta artık böyle bu işlevler.

Direksiyonun sağ kolundaki metal tekerlek gibi tuşu mu kastediyorsunuz. Ben görüşmem bitince ona basıyorum ama çağrı sonlanmıyor.

Ok tuşundan kastınız nedir?