škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Genel

jacckal · 180 · 46570

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ayaz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba,

Aracında özellik açtıran oldu mu ? Bugün instagram da denk geldim . vagcomankara da birisi ek yakıt miktarı ; offroad menüsü; performans kodlaması ve motor yağı saçaklıpını açtırmış.

Çevrimdışı Emre1681

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba herkese. Geçen gün 2015 Style TDI Octavia DSG aracımı sattım. İnşallah 2 haftaya Yeni Octavia 1.0 Premium DSG sahibi olacam. İç hacim genişliği ve tasarımı sebebiyle tercihimi yine Octavia'dan yana kullandım. Umarım dizelden benzinliye geçişim yanıltmayacaktır. Merak ettiğim şey Yeni Octavia'da çarpışma önleyici yada manevra freni var mı? Seat modellerinde ön çarpışma önleyici standart sunuluyor.

Bu fiyatlara olması gerekiyordu, umarım kısa sürede tüm araçlarda zorunlu özellikler haline getirir kanun koyucu.

Çevrimdışı Emre1681

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Navigasyon Türkiyeye nezaman açılır bilginiz varmı arkadaşlar

Benimde çok merak ettiğim hususlardan biridir. Bayilere veya ithalatçı doğuş gurubuna konuyu soran, soruşturan var mıdır acep

Çevrimdışı Alagoztugay

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar servisi aradım bakanlık onayı alıyorlarmış aldıktan sonra bizleri çağırıp navigasyon güncellemesi yapacaklar

Çevrimdışı Emre1681

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar servisi aradım bakanlık onayı alıyorlarmış aldıktan sonra bizleri çağırıp navigasyon güncellemesi yapacaklar

Güzel haber.  ;D

Çevrimdışı BOZKURT06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Otopark'a yanaşırken araç sert bir şekilde durdu; önce şaşırdım ama sanırım bu özellik devreye girdi. Tekrar deneyip yazacağım.

Merhaba herkese. Geçen gün 2015 Style TDI Octavia DSG aracımı sattım. İnşallah 2 haftaya Yeni Octavia 1.0 Premium DSG sahibi olacam. İç hacim genişliği ve tasarımı sebebiyle tercihimi yine Octavia'dan yana kullandım. Umarım dizelden benzinliye geçişim yanıltmayacaktır. Merak ettiğim şey Yeni Octavia'da çarpışma önleyici yada manevra freni var mı? Seat modellerinde ön çarpışma önleyici standart sunuluyor.

Çevrimdışı BOZKURT06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Güzel haber. Bir an önce gelsin hususi giderim servise.

Çevrimdışı BOZKURT06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bagaj biliyorsunuz kumandadan basınca sadece hafif atıyor. Bagaj kapağını kaldıracak aparat vs. bulabilir miyiz?

Çevrimdışı emq19

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba. Bagaj kapağının sağ ve solunda hareketli takozlar var sanırım ses oradan geliyor. Sıvı gres sıkıldığında ses kesiliyor deneyebilirsiniz .

Bende yüksek ihtimal ordan olduğunu tahmin ediyorum. Bagaj kapağına kapalı iken bastırdığımda bahsettiğiniz takozlardan birisinden gıcırtı geldi. Teşekkür ederim.

Çevrimdışı engin35

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende yüksek ihtimal ordan olduğunu tahmin ediyorum. Bagaj kapağına kapalı iken bastırdığımda bahsettiğiniz takozlardan birisinden gıcırtı geldi. Teşekkür ederim.
Selam
Benim aracımda da arka taraftan rahatsız edici bir ses geliyordu.Yetkili servise götürdüm.Araç 2 gün serviste kaldı  bagaj kapağından olduğunu ve sorunu hallettiklerini  söylediler.Aracımı teslim aldıktan iki gün sonra tekrar aynı sesi yapmaya başladı.Çok rahatsız edici bir durum.Tekrar servise götüreceğim bakalım ne yapacaklar.!

Çevrimdışı BOZKURT06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu gün denedim. Geri viteste aktif oldu ama önde çalışmadı (ben kedim durdum algılamamış olabilir).

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
manevra freni ve çarpışma önleyici varsa ekrandaki menüde Ayarlar içinde mutlaka görürsünüz, açma-kapama ve hassasiyet ayarı var her ikisinde.

Çevrimdışı BOZKURT06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Direksiyonun sağ kolundaki metal tekerlek gibi tuşu mu kastediyorsunuz. Ben görüşmem bitince ona basıyorum ama çağrı sonlanmıyor.

Ok tuşundan kastınız nedir?

Bende kapatıyor sağ taraftaki tekerlek.

Çevrimdışı BOZKURT06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2020 1.5 dizel otomatik Nissan Qashqai ile pistte deneme yaptık. 1.0 octavia'ya yetişemiyor :))

2 defa tekrarladı ve iki araçta spor modda dip gaz yapıldı.

Çevrimdışı BOZKURT06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
manevra freni ve çarpışma önleyici varsa ekrandaki menüde Ayarlar içinde mutlaka görürsünüz, açma-kapama ve hassasiyet ayarı var her ikisinde.

Ayarlar kısmında var aktif olunca devreye giriyor.