škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fahiş bakım fiyatları, nereye kadar?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: edizguzel;643037
Denizli de yetkili servisten, 2. yıl bakımı için fiyat aldım kampanya varmış 750TL.

nasıl bi kampanya imiş öyle cidden 750 tl ise bahane ile denizliyi de görmüş olurum :D

Çevrimdışı edizguzel

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
-yağ filtresi
-hava filtresi
-karbonlu polen filtresi
-Shell Helix Ultra Prof 0w-30 yağ 4LT
-conta
-karter tapası
gerekli tüm konroller yapıldı fatura toplamı 750,13TL

Çevrimdışı gumuskurt22

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yakın zamanda 45000 bakım yaptıran oldu mu? Fiyat bilgisi verebilecek var mı?

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: edizguzel;643105
-yağ filtresi
-hava filtresi
-karbonlu polen filtresi
-conta
-karter tapası

Bu kadar ucuz olmasi galiba araciniz garantisi bitmis ve castrol yag yerine shel yag kullanmis ve garantili arac olmadigi icin kacirmim musteriyi diye fiyat indirmis

Çevrimdışı edizguzel

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracımın garantisi 3 yıl daha devam ediyor, o anda serviste olan araçlarda aynı yağı kullandılar. İşçilik ve parçada indirmimiz var denildi ve Aydın' dan gittim.İzmir 1100TL söyledi.
« Son Düzenleme: 14 Ekim 2018, 21:27:50 Gönderen: edizguzel »

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: edizguzel;643105
-yağ filtresi
-hava filtresi
-karbonlu polen filtresi
-conta
-karter tapası

Ben bu ekran görüntüsünü alıp Samsun Asal ı basmaz mıyım :mad::mad::mad:

Çevrimdışı Ceycey1103

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Cumartesi günü 995 lira gibi ödedim 15.000 km bakımına,silecek suyu koydurtmadım üstüne %5 indirim yaptılar.İstanbul Skoda Aykan.

Çevrimdışı hanifi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.skoda-motorsport.com/
Alıntı yapılan: edizguzel;643115
Aracımın garantisi 3 yıl daha devam ediyor, o anda serviste olan araçlarda aynı yağı kullandılar. İşçilik ve parçada indirmimiz var denildi ve Aydın' dan gittim.İzmir 1100TL söyledi.

Shell kullanması gerçekten benim garibime gitti. Skoda Castrol ile anlaşmalı ve Castrol harici kullandıklarını ilk defa duyuyorum. Ve Skoda Castrol'ün reklamını yapar. Enteresan.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün servisten aradılar Skoda fabialar için buji değişmini 30 bin den 60 bin bakımına almış fiyatı 1000 tl civarına düşürdüler direk. Bilginize

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;643185
Bugün servisten aradılar Skoda fabialar için buji değişmini 30 bin den 60 bin bakımına almış fiyatı 1000 tl civarına düşürdüler direk. Bilginize

oh güzel haber. 35 bin bakımı yaptıracaktım ben de normal baktırır geçeriz.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coxcomb;643192
oh güzel haber. 35 bin bakımı yaptıracaktım ben de normal baktırır geçeriz.

Yarın öğleden sonra gidicem bakıma maximum indirimli fiyatı almaya çalışacağım faturayı atarım burdan ;)

Çevrimdışı firat1337

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;643185

Üretim yılı ayırımı var mı buji değişimi süreleri için? Örneğin 2015-2016 üretim 1.2 versiyonların 30bindir. 2017-2018 1.0 versiyonlar için 60bindir? İridyum buji diye biliyorum gerçi tüm araçlarda kullanılan bujileri ama..

Çevrimdışı Ceycey1103

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: firat1337;643211
Üretim yılı ayırımı var mı buji değişimi süreleri için? Örneğin 2015-2016 üretim 1.2 versiyonların 30bindir. 2017-2018 1.0 versiyonlar için 60bindir? İridyum buji diye biliyorum gerçi tüm araçlarda kullanılan bujileri ama..

Bu konu hakkında bilgi kirliliği çok var,servisler bile hakim değil konuya.Benim önceki aracım 2016 model 1.2 tsi dsg fabiaydı. 30bin bakımı için servisleri aradığımda bir kısmi bujiler değişecek bir kısmı değişmeyecek demişti.Bende değiştirmeyen serviste yaptırmıştım.Aradığım servislerin hepsi Skoda Servisiydi ve çok komik bir durumdu.

Çevrimdışı UgurUgurlu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bugün ben de 60bin bakımını yaptırdım 58250'deyken. Yağ uyarısı vermişti 1000km önce, bugün sabah servisin önüne çektim ve hemen yağ değişim dedi araba :) Özel servise götürdüm, benden önce de yetkili servise gitmemiş araç, garantisi de bitti.

Bujileri, filtreleri ve ön arka balataları dışarıdan aldım ve özel servise gittim. Babamın çalıştığı  yerde arabaları götürdükleri özel servise götürdüm. Filtreleri motocar diye bir marka aldım, parçacı önerdi, usta da beğendi, ben de aldım. Bujileri orijinal aldım. Balatalar da bitmiş, ben frenlerin eskisi gibi olmadığını hissediyordum ama resmen tükenmiş balatalar, çıkınca fark ettim.

Filtreler haliyle biraz ucuz oldu, 35 lira karbonlu polen filtresiydi mesela. Bujiler için 280 lira verdim, serviste 110 sayıyorlar tanesine dedi ama parçacının yalancısıyım :) Balatalar da 280 lira.

Yağı alıp gitmemiştim, serviste usta kendileri kullandığı yağı koydu ama o konuda içim aşırı rahat etti de diyemem. Biraz böyle kullanacağım ama belki sonra değiştiririm Castrol ile.

Filtreler kötü durumdaymış, arabanın sesi soluğu biraz değişti. Özellikle polen filtresi kötüymüş, zaten bir haftadır bir koku alıyordum arabanın içinde. Yetkili serviste tüm bu değişimlerle 2500ü geçerdi sanıyorum, balatalar ve bujiler epey tutuyor zira. Böyle yarısına halletmiş oldum, umarım problem yaşamayız.

Çevrimdışı Atabey01

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
rapid 1.6 tdi aracım 75000km,  
 devirdaim- v kayışı- filtreler- yağ toplam 800tl ye yaptırdım. Adana'da özel serviste