škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Start-Stop Sorunu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar. Marş tuşu bu aralar biraz aksamaya başladı. Bazen tek seferde çalışmıyor ve kontağı açmak(veya aracı çalıştırmak) için düğmeye birkaç kez sertçe basmam gerekiyor(her zaman değil). Anahtarın pili yeni olduğu için sorun düğmede.

Şu sıralar servise gitme imkanım yok. Eğer düğme hiçbir şekilde çalışmazsa arabayı manuel olarak çalıştırmanın bir yolu var mı? Kitapçıkta düğmenin çalışmadığı durumlarda düğmeye anahtarla basın gibi bir şey yazıyordu; ama sorun düğmede olduğu için bu yöntem işe yaramıyor tabi.

Çevrimdışı fatih_buyuk

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;652071
Merhaba arkadaşlar. Marş tuşu bu aralar biraz aksamaya başladı. Bazen tek seferde çalışmıyor ve kontağı açmak(veya aracı çalıştırmak) için düğmeye birkaç kez sertçe basmam gerekiyor(her zaman değil). Anahtarın pili yeni olduğu için sorun düğmede.

Şu sıralar servise gitme imkanım yok. Eğer düğme hiçbir şekilde çalışmazsa arabayı manuel olarak çalıştırmanın bir yolu var mı? Kitapçıkta düğmenin çalışmadığı durumlarda düğmeye anahtarla basın gibi bir şey yazıyordu; ama sorun düğmede olduğu için bu yöntem işe yaramıyor tabi.
her zaman söylerim manuel çalıştırma can'dır şaka bir yane geçmiş olsun umarım sorununuz düzelir.

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Erdem bilindik sorun bu. Tuş değişiyor. daha önce birkaç kişide daha gördüm serviste değişmiş. kronik hata

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Birinci 25 bin km degisti 62 bindeyim tekrar zamani geldi sanirim .350 tl yaklasik

CLT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Tuş siparişi verdim ben de. Kronik olmasa da sık rastlanan bir sorunmuş dediğiniz gibi. Teşekkürler arkadaşlar.

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;652195
Tuş siparişi verdim ben de. Kronik olmasa da sık rastlanan bir sorunmuş dediğiniz gibi. Teşekkürler arkadaşlar.

Ne kadara sipariş geçildi ve servis mi geçti siparişi direk kendiniz mi buldunuz sıfır ?

Çevrimdışı egoist

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu sorun bende de başgösterdi. Öncelerde ara sıra sert bastırmam gerekti. Şimdi yarım kontak yapıyor ama çalışmıyor ve de otomatik vitesteki "P" yanıp sönüyor. Akü zayıflamıştır dendi takviye ile çalıştı. sonra sıfır akü taktık ama yine çalışmadı. Ve de araç lastik basınç uyarısı veriyor. SET'e basıp düzeltmek istesemde bu seçenek kullanılamıyor diyor o yüzden de düzeltme yapamıyorum. Sorun start stop düğmesinde midir sizce ?

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SinirliSürücü;652226
Ne kadara sipariş geçildi ve servis mi geçti siparişi direk kendiniz mi buldunuz sıfır ?

350 TL'ye sipariş edildi ve sipariş formunun üstüne "%15 indirim" yazıldı. 300 lira olacak anladığım kadarıyla. Aslında iyi niyet garantisinden karşılanacaktı; ama ben bakımları serviste yaptırmadığım için olmadı. İnternetten bulduğum ürünler ise 200-250 lira bandında hep. 50 lira daha verip serviste yaptırmak daha iyi olur diye düşündüm.

Alıntı yapılan: egoist;652233
Bu sorun bende de başgösterdi. Öncelerde ara sıra sert bastırmam gerekti. Şimdi yarım kontak yapıyor ama çalışmıyor ve de otomatik vitesteki "P" yanıp sönüyor. Akü zayıflamıştır dendi takviye ile çalıştı. sonra sıfır akü taktık ama yine çalışmadı. Ve de araç lastik basınç uyarısı veriyor. SET'e basıp düzeltmek istesemde bu seçenek kullanılamıyor diyor o yüzden de düzeltme yapamıyorum. Sorun start stop düğmesinde midir sizce ?

Hocam sadece düğmeye sert basma konusu olsa yorum yapabilirdim; ama sizde başka sorunlar da var. Uzman birinin görmesi daha sağlıklı olacaktır.

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Dun servisten dugmeyi 2 nci defa degistirdim arkadaslar indirim vs iscilik 286.50 tl .

Birde birinci degistirdigim garanti kapsamindaydi.iki yil icinde bozulsa garantiden tekrar yapilmiyormus .simdi garanti harici yaptirdugumiz icin 2 yil icinde bozulursa yapilacakmis .sadece iscilik alarak.