škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2017 Octavia Boya Dökülmesi ( Vernik Atması)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı myskoda

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aynı sorun bende de var. Aracı ilk aldığımızda kaput ucunda vernik atması vardı sadece. sonradan maalesef tavada da avuç içi kadar oldu. boyatsam, tavanı boyalı araç olacak, al başına belayı.

Çevrimdışı Semih Doğru

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokhanyuce;643120
Arkadaşlar olayı mahkemeye taşıdım. Mahkeme davayı kabul etti yakında duruşma olacak, durumları buradan benzer sorunları yaşayanlar için gelişme oldukça aktaracağım

Mahkeme karari ne oldu acaba paylasabilir misiniz..

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Neredeyse tüm beyaz Skoda modellerinde, beyaz Jetta larda, Seat ın beyaz olanlarında bu boya/ vernik atması maalesef kronik problem. Mahkemelerden bir sonuç elde edilmiyorsa pek önemsemeyin derim. 400k Tl verip alınan SuperB de aynı sıkıntı var. Beyaz boyayı beceremiyor Vw grup.

Çevrimdışı puZZle

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bana 120.000 agir bakimi ucretsiz yapalim dediler kabul ettim gecen sene.

Çevrimdışı Stigmata

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba, Kağıt imzalattılar mı? Ben de aynı şekilde kabul ettim bakım hediyesi durumunu. Kağıt imzalattılar, bu parçalar için mahkemeye başvuramayacağım ve aracı satarsam o kişiye bilgi verip kağıdı imzalatacağım şeklinde.

Çevrimdışı Stigmata

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: puZZle;658411
Bana 120.000 agir bakimi ucretsiz yapalim dediler kabul ettim gecen sene.

Merhaba, Kağıt imzalattılar mı? Ben de aynı şekilde kabul ettim bakım hediyesi durumunu. Kağıt imzalattılar, bu parçalar için mahkemeye başvuramayacağım ve aracı satarsam o kişiye bilgi verip kağıdı imzalatacağım şeklinde.

Çevrimdışı Kartal66

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar benim araç 2016 mayıs ayında alındı ve servisi ilk aradığımda boya garantisi 5 yıl ama yine de getirin bakalım denildi. Götürdüm, gerekli işlemleri yaptık ve genel merkezden gelecek cevaba göre size dönüş yaparız dediler ve bana sunulan seçenek ücretsiz lokal boya veya 2,000 TL ödemek oldu. Ben de boya yaptırmak istemediğim ve tutarın da günümüz koşullarında yetersiz olduğunu düşünerek doğrudan Yüce Oto yu aradım ve 10 bin TL veya 105-120 bin bakımının ücretsiz yapılmasını talep ettim. Servis bana tekrar dönüş sağladı genel merkezle görüşmüşsünüz ve teklifi 3,000 TL ye çıkardılar şeklinde. Aracın boya garantisi kaç sene? Bittiğini söyledikleri için çok üsteleyemedim. Sizce ne yapmalıyım? Boyatmak istemiyorum çünkü ön kaput nihayetinde satarken al başına belayı. Teşekkürler şimdiden herkese.

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kaputu bugün boyatsanız yarın çamurlukta vernik atacak, çamurluk boyatsanız tavanda atacak. Maalesef beyaz da kaçarımız yok. Ben parayı alın derim. Yoksa araçta boyanmayan parça kalmaz.