škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia Hız Sabitleyici -Güncel Fiyat

ismail91 · 107 · 51674

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sade2018

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ismail91;632860
Bugün dönüş yapacaklar hocam. Araç bilgilerini paylaştım, cevap bekliyorum. Sizi de bilgilendiririm.

teşekkürler.

Çevrimdışı ismail91

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sade2018;632864
teşekkürler.

Dönüş yaptılar. Yarına temin edebileceklerini söylediler. Benim için uygun olmaması sebebiyle birkaç gün sonrasına randevu aldım. İşlem için yaklaşık 4 saat sürüyor dediler. O kadar sürer mi emin değilim.

Çevrimdışı sade2018

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ismail91;632871
Dönüş yaptılar. Yarına temin edebileceklerini söylediler. Benim için uygun olmaması sebebiyle birkaç gün sonrasına randevu aldım. İşlem için yaklaşık 4 saat sürüyor dediler. O kadar sürer mi emin değilim.

eyvallah hocam hayırlısı olsun.

Çevrimdışı eneskurt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ismail91;632847
Avek bugun bana montaj dahil 950 TL fiyat verdi. Sanırım oradan yaptıracağım. Ayrıca telefon tutucu da 35 TL imiş indirim ile.

AVEK'ten 850 tl fiyat aldım 2 gün önce

Çevrimdışı ismail91

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: eneskurt;632984
AVEK'ten 850 tl fiyat aldım 2 gün önce

Montaj dahil 850TL fiyat mı aldınız? Eğer öyleyse ben de arayıp konuşacağım. Bu fiyat farkının sebebi nedir soracağım. Ben Cumartesi gününe randevu almıştım. Montaj dahil 950 TL dediler.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
800 e çekin fiyatı iyice bastırın 4-5 arkadaş daha getircez diyin :D

Çevrimdışı ismail91

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Winterzhi;632903
815 TL taktıkları söylediniz mi?

Fiyatlarda biraz artış oldu demişlerdi ama iki gün önce 850TL fiyat vermişler Enes Bey'e. Eğer montaj dahilse bu fiyat beni neden kazıklamaya çalıştıklarını arayıp soracağım.

Çevrimdışı eneskurt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ismail91;632985
Montaj dahil 850TL fiyat mı aldınız? Eğer öyleyse ben de arayıp konuşacağım. Bu fiyat farkının sebebi nedir soracağım. Ben Cumartesi gününe randevu almıştım. Montaj dahil 950 TL dediler.

Evet montaj dahil fiyat dendi parçada %30 indirim olduğunu söylediler.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yağmur sensörü konusundaki arkadaş şu siteden sensörü almış hiz sabitleyiciye baktım fabia3 için şunu buldum ama doğru mudur bilmiyorum :D

http://www.cars-equipment.com/en/shop/stalks-stalk-sets-3/oem-5q0953513t-stalk-set-for-skoda/#prettyPhoto

Çevrimdışı forjust1day

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;633098
yağmur sensörü konusundaki arkadaş şu siteden sensörü almış hiz sabitleyiciye baktım fabia3 için şunu buldum ama doğru mudur bilmiyorum :D

http://www.cars-equipment.com/en/shop/stalks-stalk-sets-3/oem-5q0953513t-stalk-set-for-skoda/#prettyPhoto

Bu paylaştığınız sadece sabitleme , fabiada hem sabitleme hem sınırlama oluyor yani kolda mode tuşu gerekli, sadece kolu buldunuz yetmedi malesef , swm ( lisans) ihtiyacı var online odis ile kodlama icin, şuanda servis fiyati uygun yaptirmak isteyen düşünmesin yaptırsın

Çevrimdışı ismail91

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Cumartesi günü hız sabitleyici montajını yaptık. Avek'den Salim Bey çok yardımcı oldu. 850 TL ücret ödedim. İşçilik ve parça ücretlerine zam gelmiş. Bu sebeple fiyatlarda bazı değişimler varmış, yedek parça tarafından bana söylenen bu şekilde. Kısa süre içinde bu fiyatlar yükselecek dediler ama ne derece doğrudur bilemiyorum. Montaj yaklaşık 2 saat sürdü. Aracın uygunluğuna göre süre değişebiliyor. Eski sinyal kolu ünitesini de bana geri verdiler.

Çevrimdışı Panço_Villa

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hız Sınırlayıcıyı Hız Sabitleyici niyetine kullansak bi zararı olur mu ne dersiniz ?

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Panço_Villa;633215
Hız Sınırlayıcıyı Hız Sabitleyici niyetine kullansak bi zararı olur mu ne dersiniz ?

Nasıl olcak o iş :confused: Olayı anlayamadım daha açık bahseder misiniz?

Çevrimdışı ismail91

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Panço_Villa;633215

Hızı sabit tutmak adına işe yarayabilir belki ama gaza yine bastıktan sonra ne anlamı kalıyor ki :)