škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia Hız Sabitleyici -Güncel Fiyat

ismail91 · 107 · 51697

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ismail91

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Doğuş Oto Maslak'dan hız sabitleyici için fiyat aldım. Şu anda parça indirimi olduğunu söylediler ve 950 TL parça fiyatı verdiler. İşçilik için ne kadar isteneceğini net olarak belirtemedi arayan arkadaş, servis tarafını arayın dedi. Yaklaşık olarak 350-400 TL isterler dedi. Hız sabitleyici istiyorum ama bu fiyatlar konusunda ne düşünüyorsunuz?

Çevrimdışı Feyzun

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
merhaba, sizin gibi maslakdogustan bende fiyat bilgisini 2 hafta once aldım ve fiyat cok daha uygundu montaj dahil 850 tl gibi konuşuyorduk neden size bukadar yüksek fiyat vermişler anlayamadım ?

Çevrimdışı ismail91

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Feyzun;632624
merhaba, sizin gibi maslakdogustan bende fiyat bilgisini 2 hafta once aldım ve fiyat cok daha uygundu montaj dahil 850 tl gibi konuşuyorduk neden size bukadar yüksek fiyat vermişler anlayamadım ?

Gerçekten çok ilginç. Kendileri ile tekrar konuşacağım. 950 TL montaj dahil deseler dahi taktırmayı düşünüyordum ama şimdi söylediğinizi duyunca baya şaşırdım.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Feyzun;632624

montaj dahil 850 tl çok iyi fiyat :ok:

Çevrimdışı Winterzhi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selamlar, ben dün Avek'te taktirdim. 815 TL herşey dahil. Uzerine de ufak siyriklara rotus yaptılar. Kırılan plakaligi değiştirdiler, 10 tane de araç kokusu hediye ettiler :)

Çevrimdışı ismail91

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Winterzhi;632705
Selamlar, ben dün Avek'te taktirdim. 815 TL herşey dahil. Uzerine de ufak siyriklara rotus yaptılar. Kırılan plakaligi değiştirdiler, 10 tane de araç kokusu hediye ettiler :)

Ben aracımı avek den aldım. Hemen arayıp sorup bir fiyat alayım. 815 TL çok iyiymiş.

Çevrimdışı eneskurt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Winterzhi;632705

Bende aracı geçen hafta avek'ten aldım ama bana şuan da takamıyoruz parça elimizde yok gelse dahi ustalarımızın o konuda bilgisi yok dendi kimden fiyat aldınız acaba?

Çevrimdışı Winterzhi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: eneskurt;632746
Bende aracı geçen hafta avek'ten aldım ama bana şuan da takamıyoruz parça elimizde yok gelse dahi ustalarımızın o konuda bilgisi yok dendi kimden fiyat aldınız acaba?
Yedek parçadaki arkadaşın ismini hatırlamıyorum, Furkan olabilir, sadece telefonda konuştum onunla. Mekanikte Salim Bey var, işlemleri o halletmişti. Dahilisi 471, ona ulaşabilirsiniz. Aracı Emrullah Bey teslim etti bana. O da fazlasıyla yardımcı olan biri. Parça kalmamış olabilir, ben ilk randevuyu kaçırdım rahatsizlandigim için, 3 gün ısrarla aradılar parçayı rezerve ettik adınıza, başka isteyenler var gelecek misiniz diye. Ama takmama durumları yok. Bilgisiz birine denk geldiniz sanırım.

Çevrimdışı eneskurt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Winterzhi;632750
Yedek parçadaki arkadaşın ismini hatırlamıyorum, Furkan olabilir, sadece telefonda konuştum onunla. Mekanikte Salim Bey var, işlemleri o halletmişti. Dahilisi 471, ona ulaşabilirsiniz. Aracı Emrullah Bey teslim etti bana. O da fazlasıyla yardımcı olan biri. Parça kalmamış olabilir, ben ilk randevuyu kaçırdım rahatsizlandigim için, 3 gün ısrarla aradılar parçayı rezerve ettik adınıza, başka isteyenler var gelecek misiniz diye. Ama takmama durumları yok. Bilgisiz birine denk geldiniz sanırım.

Muhtemelen ama aracı teslim alırken salim bey'in kartı verilmişti istediğin konuda yardım alırsın diye arayıp fiyat alıcam

Çevrimdışı furkankartal

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.furkankartal.com.tr
Geçtiğimiz hafta aracımın arka camı kırıldı park halindeyken Göztepe'deki Erya Otomativ'e götürdüm az önce teslim alırken de Hız Sabitleyici, Yağmur Sensörü ve Ön Park Sensörü'nün fiyatını sordum.

Yedek Parça danışmanı Hız sabitleyicinin takılması için beyinin değişmesi de gerekiyormuş, aracın beyninin uyumlu olup olmadığını kontrol etmek için sökmemiz gerekiyor dedi. Şase Numarasından gözükmüyor mu diye sordum hayır sökmemiz lazım dedi. Kol ve Beyin beraber değişirse sadece parça fiyatı 1500 TL imiş. Tavrı falan bana çok konuya hakim değilmiş gibi geldi.

Ayrıca Yağmur sensörü ve Ön Park Sensörü de takılmıyormuş Fabia'lara :)

Çok değişik bir deneyim oldu bugün, Hız Sabitleyici ile ilgili servisten aldığım son bildirim diye yazmak istedim.

* Bu arada aracın arka camını değiştirirken bagaj kapağını 2-3 cm kadar çizmişler..

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: furkankartal;632827
Geçtiğimiz hafta aracımın arka camı kırıldı park halindeyken Göztepe'deki Erya Otomativ'e götürdüm az önce teslim alırken de Hız Sabitleyici, Yağmur Sensörü ve Ön Park Sensörü'nün fiyatını sordum.

Yedek Parça danışmanı Hız sabitleyicinin takılması için beyinin değişmesi de gerekiyormuş, aracın beyninin uyumlu olup olmadığını kontrol etmek için sökmemiz gerekiyor dedi. Şase Numarasından gözükmüyor mu diye sordum hayır sökmemiz lazım dedi. Kol ve Beyin beraber değişirse sadece parça fiyatı 1500 TL imiş. Tavrı falan bana çok konuya hakim değilmiş gibi geldi.

Ayrıca Yağmur sensörü ve Ön Park Sensörü de takılmıyormuş Fabia'lara :)

Çok değişik bir deneyim oldu bugün, Hız Sabitleyici ile ilgili servisten aldığım son bildirim diye yazmak istedim.

* Bu arada aracın arka camını değiştirirken bagaj kapağını 2-3 cm kadar çizmişler..

hocam yağmur sensörünün takıldığını forumdan zaten biliyorsunuz, bilginiz olsun diye ben de ekleyeyim:

ekran destekli ön park sensörü için altur oto'dan 1250 lira fiyat almıştım geçen sene mayıs ayında.

Çevrimdışı ismail91

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Avek bugun bana montaj dahil 950 TL fiyat verdi. Sanırım oradan yaptıracağım. Ayrıca telefon tutucu da 35 TL imiş indirim ile.

Çevrimdışı furkankartal

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.furkankartal.com.tr
Alıntı yapılan: coxcomb;632845
hocam yağmur sensörünün takıldığını forumdan zaten biliyorsunuz, bilginiz olsun diye ben de ekleyeyim:

ekran destekli ön park sensörü için altur oto'dan 1250 lira fiyat almıştım geçen sene mayıs ayında.

Fabia'nın sınıfındaki Polo'dan en temel 3 eksiği, ne kadar ihtiyaç duyulduğu ap ayrı bir mesele tabii.

Aslında ben bu aksesuarların güncel fiyatlarını öğrenmek için sordum ama adam direk kestirip attı. Yağmur sensörü takılmıyo, ön park sensörünü de biz takmıyoruz gibi bir şey söyleyince çok saçma geldi.

Forumda Yağmur sensörünün takıldığı 20 tane başlık var serviste, Ender'de, Vural'da veya kendi takan, ama çok ilgili de değillerdi zaten.

Çevrimdışı sade2018

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ismail91;632847
Avek bugun bana montaj dahil 950 TL fiyat verdi. Sanırım oradan yaptıracağım. Ayrıca telefon tutucu da 35 TL imiş indirim ile.

Parça ellerinde var ve hemen takabilecekler mi hocam?

Çevrimdışı ismail91

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sade2018;632859
Parça ellerinde var ve hemen takabilecekler mi hocam?

Bugün dönüş yapacaklar hocam. Araç bilgilerini paylaştım, cevap bekliyorum. Sizi de bilgilendiririm.