škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia Hız Sabitleyici -Güncel Fiyat

ismail91 · 107 · 51492

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Captain_10;658306
Merhaba 2016 model fabia m için hız sabitleme yaptırmak istiyorum. Nasıl yaptırabilirim .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

En yakındaki Skoda servisine giderek taktırabilirsiniz

Çevrimdışı krowne

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
fabia 2019 style 1.0 tsi 110 bg aracım var. 1-2 aydıraraştırdım soruşturdum. özaydınları aradım, doğuş otoyu, aykanı aradım ama hepsi bu araca hız sabitleyici olmuyor dediler. doğuş oto yok dedikten sonra zaten kimse yapamaz dedim. fakat forumda birkaç kişi çakıroğlunda yaptırdığını belirtmiş. bende aradım ve bana şunu dediler. "bu modellerde bir değişiklik yapıldı ve hız sabitleyici taksak bile çalışmayabilir. deneme yanılma yoluyla yapıcaz toplamda 2000 tl tutar dediler. ancak olmazsa eğer yazılım kodu lisansının (swap kodu diyorlar) parasını almak zorunda kalırız ve bunun fiyatı 200 tl, olur demiyoruz olmazda demiyoruz.  200 tl kaybı göze alıyorsanız gelin yapalım dediler" bende kaybedeceğim 200 olsun en azından denemiş olurum diyerek götüreyim dedim. parça siparişini verdiler 2 gün sonra geldi parça beni çağırdılar. götürdüm ve yaptılar. gerçekten mükemmel bişi bu araçlarda hız sabitleme :) herkesin yapamayız dediği hız sabitlemeyi yaptılar. helal olsun gerçekten. Skoda Çakıroğlu'nda Hayati beye, Hüseyin beye ve Umut beye teşekkürler. toplam 1953 TL tuttu