škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.4 tsi 125 bg active ile aranızdayım mutluyum

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yılmazyılmaz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar,öncelikle herkese kazasız belasız hayırlı sürüşler dilerim,Cuma günü Bayiden 1.4 tsi 125 bg active alarak aranıza katıldım,bundan önceki aracım opel mokka 1.6 cdti 136 bg enjoy idi,sattıktan sonra uzunca bir süre ikinci el araç aramaya başladım,jettalar ile epey ilgilendim,ama temiz ve düşük kilometre olanlar hep sıfıra yakın yüksek fiyatlardaydı,en son 2016 model jetta  1.2 tsi 105 bg trendline 20 bin km olan araca 70 bin tl istediler ben 69 bin teklif ettim,sanki bedavaya alıyormuşum gibi pazarlığı bozdular,bende bunun üzerine uzun zamandır hayallerimi süsleyen süperb e yeniden bir göz attım bayide inceledim bütçeme göre alabildiğim 1.4 tsi 125 bg active 17 jant + hız sabitlemeli aracımızı aldık ve  resmen büyülendim :)  iki gündür ailecek çol çocuk mutlu mesut biniyoruz,size birşey söyleyeyimmi  arkadaşlar; bu araba için  en doğru kararını verdiğimizi düşünüyoruz Allah herkese gönlündeki aslanı nasip etsin,bu fiyata alınabilecek en dolu en güvenli makina..konfor hissi sürüş zevki mükemmel,atik daha fazla km yapmadık ama 4 kişi ile şehir içi yakıt 7- 7.5 arasında gezmekte..ileride soracağım çok şeyler olabilir,sağlıcakla kalın hayırlı sürüşler herkese :)
« Son Düzenleme: 21 Ağustos 2017, 00:50:55 Gönderen: yılmazyılmaz »

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yılmazyılmaz;621971
Merhaba arkadaşlar,öncelikle herkese kazasız belasız hayırlı sürüşler dilerim,Cuma günü 1.4 tsi 125 bg active alarak aranıza katıldım,bundan önceki aracım opel mokka 1.6 cdti 136 bg enjoy idi,sattıktan sonra uzunca bir süre ikinci el araç aramaya başladım,jettalar ile epey ilgilendim,ama temiz ve düşük kilometre olanlar hep sıfıra yakın yüksek fiyatlardaydı,en son 2016 model jetta  1.2 tsi 105 bg trendline 20 bin km olan araca 70 bin tl istediler ben 69 bin teklif ettim,sanki bedavaya alıyormuşum gibi pazarlığı bozdular,bende bunun üzerine uzun zamandır hayallerimi süsleyen süperb e yeniden bir göz attım bayide inceledim bütçeme göre alabildiğim 1.4 tsi 125 bg active 17 jant + hız sabitlemeli aracımızı aldık ve  resmen büyülendim :)  iki gündür ailecek çol çocuk mutlu mesut biniyoruz,size birşey söyleyeyimmi  arkadaşlar; bu araba için  en doğru kararını verdiğimizi düşünüyoruz Allah herkese gönlündeki aslanı nasip etsin,bu fiyata alınabilecek en dolu en güvenli makina..konfor hissi sürüş zevki mükemmel,atik daha fazla km yapmadık ama 4 kişi ile şehir içi yakıt 7- 7.5 arasında gezmekte..ileride soracağım çok şeyler olabilir,sağlıcakla kalın hayırlı sürüşler herkese :)

Her işte bir hayır var, güle güle kullanın, Jetta bizim araçların yanına yaklaşamaz bile.

Çevrimdışı yılmazyılmaz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: namre3kutuk;621978
Her işte bir hayır var, güle güle kullanın, Jetta bizim araçların yanına yaklaşamaz bile.

Çok teşekkür ederim aynen öyle herşeyde bir hayır vardır, sıfır almak aklımızda yoktu ama kısmet oldu, herkes gönlündeki aslanı alır inşallah, selamlar saygılar :)

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun. kazasız belasız kullanın. sizi üzmeyecek bir araç aldınız.

Çevrimdışı kızılsultan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hocam araç ne kadara geldi. Birde 17"jant ve hız sabitleme haricinde artı olarak neler var? Dokunmatik ekran kaç inç örneğin, dikiz aynası yeni activelerde kararan ayna mı?

Çevrimdışı yılmazyılmaz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;621987
hayırlı olsun. kazasız belasız kullanın. sizi üzmeyecek bir araç aldınız.

Çok teşekkür ederim sağolunuz ☺️

Alıntı yapılan: kızılsultan;621991
Hocam araç ne kadara geldi. Birde 17"jant ve hız sabitleme haricinde artı olarak neler var? Dokunmatik ekran kaç inç örneğin, dikiz aynası yeni activelerde kararan ayna mı?
Aracım standart giriş paketi, 90 bin TL geldi, kararan dikiz aynası var ekran standart 5 inç, selamlar

Çevrimdışı clutter

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracınız hayırlı olsun, kazasız belasız kullanın. Bende de aynı araç var. Şoför kapısından gelen tıkırtı sesleri hariç çok memnunum. Sizin araçta dijital klima var mı?

Çevrimdışı yılmazyılmaz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: clutter;621995
Aracınız hayırlı olsun, kazasız belasız kullanın. Bende de aynı araç var. Şoför kapısından gelen tıkırtı sesleri hariç çok memnunum. Sizin araçta dijital klima var mı?

Çok teşekkür ederim sağolunuz, klimam Manuel, hayırlı sürüşler dilerim

Çevrimdışı fatihcmc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun hocam aynı araç benimkide kazasız belasız kullanasın :)

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı fairfight

• Superb Driver
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle