škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.4 tsi 125 bg active ile aranızdayım mutluyum

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yılmazyılmaz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fatihcmc;622009
Hayırlı olsun hocam aynı araç benimkide kazasız belasız kullanasın :)

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok teşekkür ederim sağolunuz ☺️

Alıntı yapılan: Alegat;622014
Hayırlı olsun. Kazasız belasız inşallah.

Çok teşekkürler selamlar ☺️

Alıntı yapılan: Leca;622017
Hayırlı olsun, güle güle eskitin inşallah. :)

Çok teşekkür ederim selamlar

Alıntı yapılan: fairfight;622021
Hayırlı uğurlu olsun. Güzel günlerde kullanın ailenizle :)

Çok teşekkür ederim selamlar

Alıntı yapılan: kolgezer;622029
Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın.

Çok teşekkür ediyorum selamlar

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=15885]yılmazyılmaz[/MENTION]

Hayırlı olsun abi Allah kaza bela vermesin Anamur dan selamlar :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı yılmazyılmaz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Cagri33;622082
[MENTION=15885]yılmazyılmaz[/MENTION]

Hayırlı olsun abi Allah kaza bela vermesin Anamur dan selamlar :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çok teşekkür ederim Çağrı kardeşim Mezitli den selamlar :)

Çevrimdışı Gokhan87

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun. 17inc jant farkı liste fiyatı ne kadar odediniz?
Aracın rengi beyaz mi?

Sent from my MI 4W using Tapatalk

Çevrimdışı yılmazyılmaz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gökhan_55;622088
Hayırlı olsun

Çok teşekkür ederim sağolunuz :)

Alıntı yapılan: Gokhan87;622091
Hayırlı olsun. 17inc jant farkı liste fiyatı ne kadar odediniz?
Aracın rengi beyaz mi?

Sent from my MI 4W using Tapatalk
Çok teşekkür ederim Gökhan kardeşim sağolunuz, hız sabitleme +17 jant ile birlikte liste fiyatından 4000 TL aşağı aldım(90bin e geldi) , renk beyaz, daha iyisi sizlere nasip olsun inşallah, selamlar :)

Çevrimdışı yılmazyılmaz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oprdrhvs;622164
hayırlı olsun

çok teşekkür ederim sağolunuz :)

Çevrimdışı yılmazyılmaz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bugün biraz yaylalara çıktık ,performansını ve yakıtını denemek istedim,yaklaşık 70-80 km yol yaptım rampa performansı klima açık muhteşem,8.4 ortalama ile çıktım yine aynı yere döndüğümde 6.4 ü gösteriyordu..bence motor daha yeni olmasına rağmen çok iyi değerler olduğunu düşünüyorum,ha birde unutmadan söylemek istiyorum virajlarda biraz zorladım beni tedirgin edecek ne bir yatma ne bir kayma yol tutuşu harika bence ,17 inç jantlarımda pirelli p7 lastikler var,zaman içerisinde yine deneyimlerimi paylaşmak istiyorum,birde gündüz farlarımdaki sarı ampulleri beyaz ledler ile değiştirebilirmiyim,tecrübesi olan arkadaşlar ne derler acaba,herkese hayırlı sürüşler dilerim :)

Çevrimdışı erhun1988

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hocam hayırlı olsun, Allah kazasız belasız binmek nasip etsin.
Sormak istediğim husus aracınız sipariş formunda koltuk döşemesi kodu ne olarak geçiyor?

Çevrimdışı fairfight

• Superb Driver
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yılmazyılmaz;622197
Bugün biraz yaylalara çıktık ,performansını ve yakıtını denemek istedim,yaklaşık 70-80 km yol yaptım rampa performansı klima açık muhteşem,8.4 ortalama ile çıktım yine aynı yere döndüğümde 6.4 ü gösteriyordu..bence motor daha yeni olmasına rağmen çok iyi değerler olduğunu düşünüyorum,ha birde unutmadan söylemek istiyorum virajlarda biraz zorladım beni tedirgin edecek ne bir yatma ne bir kayma yol tutuşu harika bence ,17 inç jantlarımda pirelli p7 lastikler var,zaman içerisinde yine deneyimlerimi paylaşmak istiyorum,birde gündüz farlarımdaki sarı ampulleri beyaz ledler ile değiştirebilirmiyim,tecrübesi olan arkadaşlar ne derler acaba,herkese hayırlı sürüşler dilerim :)

Ben de aracımı Nisan ayında almıştım. 1.4 150 beygir olanı kullanıyorum. 6200 km oldu bugüne kadar. Ortalama 7.2 litre yaktı araç bu süreçte. Şehir içi- şehir dışı karma olan bu değer bana göre de gayet başarılı. 1400 kg lık bir aracı ve sunduğu performans düşünülürse çok makul bir değer. Zaten tsi motorlar çok zorlanmadığı müddetçe tutumlu motorlardır. Bunu superb de gösteriyor. Eski aracım 2010 focus idi. 1.6 benzinli 115 beygir motor ile aynı kullanımda 10.5 litre yakıyordu. Atmosferik-turbo motor farkı hem performans hem tüketim ılarak bariz ortada :)

Far konusunda ise ben photon markasını biliyorum. Birkaç arkadaşım farklı araçlarına taktırdılar çok memnunlar. Araştırabilirsiniz.

Çevrimdışı yılmazyılmaz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erhun1988;622415
Hocam hayırlı olsun, Allah kazasız belasız binmek nasip etsin.
Sormak istediğim husus aracınız sipariş formunda koltuk döşemesi kodu ne olarak geçiyor?

çok teşekkür ederim Erhun bey cümlemiz inşallah,sorunuza gelince,aracımı sipariş ettirerek değilde hazır olarak aldım,active paket ama extra 17 jant+hız sabitleme,döşemeleri standarttan farklı olsaydı bunu bana muhakkak belirtirlerdi,selamlar :)

Alıntı yapılan: fairfight;622423
Ben de aracımı Nisan ayında almıştım. 1.4 150 beygir olanı kullanıyorum. 6200 km oldu bugüne kadar. Ortalama 7.2 litre yaktı araç bu süreçte. Şehir içi- şehir dışı karma olan bu değer bana göre de gayet başarılı. 1400 kg lık bir aracı ve sunduğu performans düşünülürse çok makul bir değer. Zaten tsi motorlar çok zorlanmadığı müddetçe tutumlu motorlardır. Bunu superb de gösteriyor. Eski aracım 2010 focus idi. 1.6 benzinli 115 beygir motor ile aynı kullanımda 10.5 litre yakıyordu. Atmosferik-turbo motor farkı hem performans hem tüketim ılarak bariz ortada :)

Far konusunda ise ben photon markasını biliyorum. Birkaç arkadaşım farklı araçlarına taktırdılar çok memnunlar. Araştırabilirsiniz.

Oğulcan bey çok teşekkür ederim ,sizlerede hayırlı olsun hepimize kazasız belasız sürüşler İnşallah,belirttiğiniz gibi performans ve ekonomi ikisi bir arada ,yüksek sürüş keyfi ile mutlu eden bir araç ve bunu tercih etmekten dolayı mutluyum,far ampulu tavsiyesi için çok teşekkür ederim araştıracağım,selamlar saygılar :)
« Son Düzenleme: 26 Ağustos 2017, 14:39:47 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı yılmazyılmaz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba sevgili arkadaşlar,bugün arabamızla biraz daha uzun yol yapabildik Mersinden Aydıncık ilçesine gidip döndük 160+160= 320 km toplam yol katettik merak edenler için söyleyeyim klima açık vaziyette 2 kişi gidip döndüğümüzde ortalama 6.2 litre benzin tükettik hiç zorlanmadan bir yolculuk yaptık,araç oldukça sessiz ve atak virajlarda inanılmaz güven veren süspansiyonlar ve yol tutuşu var lastik ve motor sesi yok gibi birşey,Allah hepimize kazasız belasız sürüşler nasip etsin  :)

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı uğurlu olsun. Kazasız sürüşler dilerim. Aramıza hoş geldiniz.

Çevrimdışı yılmazyılmaz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erharp32;622569
hayırlı uğurlu olsun. Kazasız sürüşler dilerim. Aramıza hoş geldiniz.

çok teşekkür ederim Erol bey,selamlar saygılar :)