škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bakım ücretleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2018 Karoq 1.0 TSI
26 bin km'de
ERYA yetkili servis yaştan dolayı %15 iskonto ile 3851 TL fiyat verdi
Yağ, tüm filtreler, V kayış ve buji için

Ben özel servise kaçar...

Bu km de V kayışı ve buji değişimi olmaz zaten, servis para peşinde. En mantıklısı dışarıda yaptırmak.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok para. Kaliteli yağ ve filtre seti 1200 tl tutsa işçilik ile beraber en fazla 1500 olur. İzmir'de olsaydın daha ucuza hallederdik  :).
İzmir'de olmamız zor, ancak sen Çorlu'ya kahve içmeye gelebilirsin. 2 yıl önce geldiğin gibi, gel buyur bekleriz. :) Senin ayağın alışık, sen gel yarın sabah Çorlu'ya. :) Hem zaten Kerim Mısırlı'yı da tanıyorsun. Yarın oradayız kısmetse. Toplu "bakım merasimi".

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Çok para. Kaliteli yağ ve filtre seti 1200 tl tutsa işçilik ile beraber en fazla 1500 olur. İzmir'de olsaydın daha ucuza hallederdik  :).

ben izmirdeyim. yardımlarınızı rica edebilirim. nasıl ulaşabılırım sıze veya tavsıye edecegınız ısınde uzman servıse/kısılere.

ben 2 ay once gırdım yetkılı servıse 2100 tl verdım.

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İzmir'de olmamız zor, ancak sen Çorlu'ya kahve içmeye gelebilirsin. 2 yıl önce geldiğin gibi, gel buyur bekleriz. :) Senin ayağın alışık, sen gel yarın sabah Çorlu'ya. :) Hem zaten Kerim Mısırlı'yı da tanıyorsun. Yarın oradayız kısmetse. Toplu "bakım merasimi".

Keyfi gelip gitmeler maalesef artık bitti, çok zor bu saatten sonra  :D

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben izmirdeyim. yardımlarınızı rica edebilirim. nasıl ulaşabılırım sıze veya tavsıye edecegınız ısınde uzman servıse/kısılere.

ben 2 ay once gırdım yetkılı servıse 2100 tl verdım.

Özelden mesaj yazdım.

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Çorlu grubu olarak Levent  Abi, Koray Abi ve ben Cumartesi sabah özel servis olan Zirve otomotiv Kerim Ustadaydık.  :D Fotoğraf çekmek aklımıza gelmedi. Hoş sohbet muhabbet zaman akıp gitti.
Standart yağ filtre bakımı 900 Tl. Ben ek olarak arka disk ve balataları da değiştirdim. İlave 1800 Tl. Toplamda 2700 Tl maloldu.
Ek olarak yazlık lastiklere de geçebildim sonunda. Sök tak balans 150 Tl.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çorlu grubu olarak Levent  Abi, Koray Abi ve ben Cumartesi sabah özel servis olan Zirve otomotiv Kerim Ustadaydık.  :D Fotoğraf çekmek aklımıza gelmedi. Hoş sohbet muhabbet zaman akıp gitti.
Standart yağ filtre bakımı 900 Tl. Ben ek olarak arka disk ve balataları da değiştirdim. İlave 1800 Tl. Toplamda 2700 Tl maloldu.
Ek olarak yazlık lastiklere de geçebildim sonunda. Sök tak balans 150 Tl.
Evet Kerem, cumartesi güzel geçti, Sizler gibi değerli ardakaşarlar ile karşılaştık kaynaştık. Kerim'in dukkanını meşkül etmemek adına çok uzun kalamadık, ancak yine de iyiydi.  :)

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Evet Kerem, cumartesi güzel geçti, Sizler gibi değerli ardakaşarlar ile karşılaştık kaynaştık. Kerim'in dukkanını meşkül etmemek adına çok uzun kalamadık, ancak yine de iyiydi.  :)

Aynen abi sizlerle de tanışmak güzeldi. Malum çocuklar yanımda olmasa biraz daha takılır ,biryerlere geçip sohbete devam ederdik ama gördün halimi.  ;D

Çevrimdışı AYES

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Servisler artık senelik bakım km sini doldurmamış seneden bakıma giren araçlarda sadece yağ yağ filtresi değiştirecekmiş.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Hava, polen, yağ filtreleri ve yağ değişimine 1300 TL verdim Göztepe'de Skoda Seçkin Otomotiv.

Çevrimdışı onurrr

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Dün sanayide malzemecide sadece 5 lt. Castrol yağ için 800 TL fiyat aldım :( 
Yer Erzurum.

Standart yağ filtre bakımı için 900 TL mükemmel rakam :)

Çevrimdışı Özgür Şahin

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mesutozil.com
2019 model aracım için randevu aldım az önce sadece yağ değişimi yapılacak ve aldığım fiyat 2300 tl.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Kardeşimin 1.0 MPI 70 bg Fabia yıllık bakımı yapıldı Göztepe Seçkin Oto'da.

Yağ+ filtre + ünite temizlikleri: 1400
Yeni S/S EFB akü 1300
Devirdaim pompa seti 2000