škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bakım ücretleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Özgür Şahin

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mesutozil.com
30bin bakımı 2529 TLcik. memleketimde herşeyi iteledikleri gibi bakımlar da iteleniyor. allahtan pandemi nedeniyle dışarıya az çıkıyorum da yılda iki bakım yaptırmak zorunda kalmıyorum. bize de zam konusu açılınca %8-13 arası peh.

1.6 TDI DSG superb 15.000 bakımı 1362 TLye bugün yaptırdım

Çevrimdışı Rifle44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
2016 1.6tdi superb araç için 5.yıl bakımı 2053tl fiyat yaş indirimi %25 iskonto ile 1539TL. Camsuyu ve Polen filitresini düşünce ise 1282TL fiyat verdiler.

Çevrimdışı ikulu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
  5 yaş ve üzeri kampanya için skoda Kayadibi servisi aradım aracım 100.000 km dedim bana 2490 TL dedi Bu fiyat üzerinden %25 indirim ile 1870 TL dedi. Ben Disk ve balata değişimi de olacak dedim Malzeme hariç 300 TL de işçilik ekleyerek 2170 TL fiyat verdi. İndirim yapıyoruz diyerek şişirilmiş fiyat gibi geldi.

Triger kayış setine de 5180 TL üzerinden %25 indirim ile 3885 TL dedi?

Servis Harici güvendiğiniz özel servisler var mı? araç 100 bin üzeri artık bakımlar ağırlaşıyor Yetkili servisle nereye kadar bilemiyorum. İstanbul Anadolu yakası için öneri özel servis var mı?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
  5 yaş ve üzeri kampanya için skoda Kayadibi servisi aradım aracım 100.000 km dedim bana 2490 TL dedi Bu fiyat üzerinden %25 indirim ile 1870 TL dedi. Ben Disk ve balata değişimi de olacak dedim Malzeme hariç 300 TL de işçilik ekleyerek 2170 TL fiyat verdi. İndirim yapıyoruz diyerek şişirilmiş fiyat gibi geldi.

Triger kayış setine de 5180 TL üzerinden %25 indirim ile 3885 TL dedi?

Servis Harici güvendiğiniz özel servisler var mı? araç 100 bin üzeri artık bakımlar ağırlaşıyor Yetkili servisle nereye kadar bilemiyorum. İstanbul Anadolu yakası için öneri özel servis var mı?

Göztepe Seçkin otomotivi tavsiye ederim, ufak bir aile firması, uzun yıllardır aynı ekip, güvenle teslim ederim

Çevrimdışı serhatsoylu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba.
1.6tdi Style dsg donanım suberb aracımın 45000 bakımı geldi. Yetkili servis ücretleri ne durumda. Yaştan dolayı %15 indirim de varmış.
Son zamanlarda yetkili servise giden var mı?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yağ + filtre bakımı kampanyasız fiyat 3000'lerde, yere göre oynuyor fiyat, çok oynak kurlar yüzünden

+ 45 binde biten tükenen ne varsa, buji, balata, disk vs...
« Son Düzenleme: 14 Mart 2022, 14:33:59 Gönderen: lrfan »

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba.
1.6tdi Style dsg donanım suberb aracımın 45000 bakımı geldi. Yetkili servis ücretleri ne durumda. Yaştan dolayı %15 indirim de varmış.
Son zamanlarda yetkili servise giden var mı?

daha yeni girdim yetkili servise. 2016 dsg prestij dizel 95000km  : 2100 kusur odedim.

diskleri+balatalari (2800tl)  ve akuyu(2500tl) degistirelim 6 yil ve 95000 km olmus dediler.  benim suan sorunum yok ekrana mesaj gelince bakariz dedim.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
daha yeni girdim yetkili servise. 2016 dsg prestij dizel 95000km  : 2100 kusur odedim.

diskleri+balatalari (2800tl)  ve akuyu(2500tl) degistirelim 6 yil ve 95000 km olmus dediler.  benim suan sorunum yok ekrana mesaj gelince bakariz dedim.
Rica etsem bakım esnasında tam olarak nelerin değiştiğini yazabilir misiniz. Bende bakım yaptırmam gerekiyor, ancak ben bazı parçaları  değiştirmeyeceğim. (polen, hava, yakıt filtreleri)
Hatta, yağ+yağ filtre+karter tıpası fiyatlarını yazabilirsneiz sevinirim. :)
Teşekkürler

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Rica etsem bakım esnasında tam olarak nelerin değiştiğini yazabilir misiniz. Bende bakım yaptırmam gerekiyor, ancak ben bazı parçaları  değiştirmeyeceğim. (polen, hava, yakıt filtreleri)
Hatta, yağ+yağ filtre+karter tıpası fiyatlarını yazabilirsneiz sevinirim. :)
Teşekkürler

degisenler:
4.7 lt 0-30 shell helix
hava filtresi
yag fıltresı
polen fıltresı
karter tapası
1 adet lastık yama

rica ederim

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com

Büyük şehırlerde oturanlar için araç garanti dışıysa yetkili servise gıtmeyi gereksiz bulunlardanım

Çünkü dışarda orjınal parçaları bulmak çok kolay

Çok kaliteli işini düzgün yapan servisler var

Araca ne yapıldığını,neler taktığını görebiliyorsun

Yetkili serviste böyle bir şansın yok malesef,aracı bırakıp ertesi gün alıyor,çıkan faturayıda ödüyorsun

Ben şuan servisin verdiği fiyatın % 50 sine mal ediyorum bakımlarımı

Akü olayı çok farklı ;

Benim aracımda 2016 model,aküyle hiçbir sorunum yoktu fakat kış gelmeden ekim ayında

aküyü ölçtürmek için oto elektrikçime gittim ,ölçüm sonucu ustam akü değişimi önerdi

çünkü ölçümde akü değerleri sınıra inmiş,

bende değişim yapmaya kara verdim,iyikide yapmışım

aldığım akü aynı özellikte ,aynı marka vede fiyat olarak ( 850 tl ) idi

Çünkü ticari aracımda başıma gelmişti,aküm normal çalışırken İstanbul dışına gıttığımde

farklı küçük bir şehir içinde aküm çöktü aracı çalıştıramadım,en yakın oto elektrikçiye giderek

elinde hangi akü varsa üstelik iyi paraya, bilinmedik bir marka alarak taktırmak zorunda kalmıştım

Sözde 2 yıl garantılı olan akü İstanbulda 2 ay sonra iş göremez hale geldi

Garanti adresini aradım öyle bir marka varmış ama taşınmış nereye gittiğini bilen yok

mecbur kaldım ikinci bir akü almaya

Bunu yaşayan biri olarak

işi riske etmeden

ustamın sözüne göre haraket etmiş biri olarak sizede tavsiyem olur
« Son Düzenleme: 16 Mart 2022, 09:26:58 Gönderen: ringcep »

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Büyük şehırlerde oturanlar için araç garanti dışıysa yetkili servise gıtmeyi gereksiz bulunlardanım

Çünkü dışarda orjınal parçaları bulmak çok kolay

Çok kaliteli işini düzgün yapan servisler var

Araca ne yapıldığını,neler taktığını görebiliyorsun

Yetkili serviste böyle bir şansın yok malesef,aracı bırakıp ertesi gün alıyor,çıkan faturayıda ödüyorsun

Ben şuan servisin verdiği fiyatın % 50 sine mal ediyorum bakımlarımı

Akü olayı çok farklı ;

Benim aracımda 2016 model,aküyle hiçbir sorunum yoktu fakat kış gelmeden ekim ayında

aküyü ölçtütüreyim ,ustam akü değişimi önerdi

çünkü ölçümde sınırda her an aniden akün çökebilir ummadığın yerde yolda kalabilirsin deyince

değişim yapmaya kara verdim,iyide yapmışım

aldığım akü aynı özellikte ve aynı marka vede fiyat olarak ( 850 tl ) almıştım

Çünkü ticari aracımda başıma gelmişti,aküm normal çalışırken İstanbul dışına gıttığımde

farklı küçük bir şehir içinde aküm çöktü aracı çalıştıramadım,en yakın oto elektrikçiye giderek

elinde hangi akü varsa üstelik iyi paraya bilinmedik bir marka alarak taktırmak zorunda kaldım

Sözde 2 yıl garantılı olan akü İstanbulda 2 ay sonra iş göremez hale geldi

Garanti adresini aradım öyle bir marka varmış ama taşınmış nereye gittiğini bilen yok

mecbur kaldım ikinci bir akü almaya

Bunu yaşayan biri olarak

işi riske etmeden ustamın sözüne göre haraket etmiş biri olarak sizede tavsiyem olur

kisisel gorustur saygi duyarim. bende ozel servisten fiyat aldim 1400tl (orjinal parca) verdiler ama 700 tl icin ~1 milyonluk araci iyi niyet garantilerinden mahrum etmek istemedim. bugun 700 TL den kacip yarin DSG veya benzeri bir arizada alacagima inandigim (daha once aldim) ciddi bir indirimi kacirmak istemedim. bir diger mevzu ise, isini iyi yapan servis kismi. benim ozel serviste bir tecrubem olmadi, kim iyi yapar bilmiyorum. bu kisim da etkili oldu yetkiliye girmemde

Çevrimdışı RallPH

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

https://www.hizliresim.com/2185x1v

120 bin bakımı triger değişim işçilik için 1007 tl aldılar, su pompasını değiştirmeye gerek görmemişler, motor kanal temizliğini yapmışlar , sistem temizliğini yapmışlar. Araç superb, fotodan ayrıntılı bakabilirsiniz
« Son Düzenleme: 17 Mart 2022, 03:22:55 Gönderen: RallPH »

Çevrimdışı AydinK

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Merhaba,
İstanbul anadolu yakası Kartal bölgesinde veya yakın olarak, memnun kaldığınız güvenilir bir servis önerebilir misiniz ?
Aracım dört yılını doldurdu, garantide değil
Araçtan çok anlamadığım için, aracı teslim edip servis gibi her şeyi ile lgilenecek bir yer arıyorum.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba,
İstanbul anadolu yakası Kartal bölgesinde veya yakın olarak, memnun kaldığınız güvenilir bir servis önerebilir misiniz ?
Aracım dört yılını doldurdu, garantide değil
Araçtan çok anlamadığım için, aracı teslim edip servis gibi her şeyi ile lgilenecek bir yer arıyorum.

Yaşa göre indirim var, Skoda Aykan'dan fiyat alabilirsiniz. Büyük fark yoksa mantıklı

Çevrimdışı AydinK

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Yaşa göre indirim var, Skoda Aykan'dan fiyat alabilirsiniz. Büyük fark yoksa mantıklı

Superb II sayfasında Göztepe Seçkin otomotiv önermişsiniz, şimdi onu gördüm arama yaparken, konuştum
Servis in indirimli 2.850 verdiği bakıma, Seçkin otomotiv 1.200 fiyat veriyor
Bakımda kullanacakları malzeme listesini de özellikle her iki taraf için not aldım birebir aynı kalemler görünüyor
Arada ciddi bir fark var