škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bakım ücretleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı by_slmrkl

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşım geçen hafta Karaman’dan gelip Konya’da bakımı “2. Bakım” Konmarda yaptırdım. Bi önceki arkadaşın belirttiği gibi standart prosedür neyse onu uyguluyorlar. Yağ, filtre vs. Toplam 1400₺ tuttu.

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Alıntı yapılan: by_slmrkl;652818
Arkadaşım geçen hafta Karaman’dan gelip Konya’da bakımı “2. Bakım” Konmarda yaptırdım. Bi önceki arkadaşın belirttiği gibi standart prosedür neyse onu uyguluyorlar. Yağ, filtre vs. Toplam 1400₺ tuttu.

Mardin'de bakım ücreti 750-800 TL arası...
Orada iki servis var...Birbirleriyle rekabet halindeler. Bu yüzden en dip fiyattan bakım yapıyorlar....

Çevrimdışı serhatsoylu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
23.10.2019 tarihinde konya yetkili serviste 15000 bakımı yaptırdım.
hava, yağ ve polen filtresi değişti.
yağ değişti.
karter tapası değişti.
klasik kontroller yapıldı.
1170tl tuttu.
bilgi olsun...

Çevrimdışı bosphorus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Aracım 30 bin km oldu ve alalı tam 3 yıl oldu. Şu ana kadar 2 defa yıllık bakım yaptırdum. Yakın zamanda servise gitmeyi düşünüyorum. 30 bin bakımı mı yoksa 3. yıl bakımı mı yaptırmalıyım. Farkeden bir şey oluyor mu

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: bosphorus;653237
Aracım 30 bin km oldu ve alalı tam 3 yıl oldu. Şu ana kadar 2 defa yıllık bakım yaptırdum. Yakın zamanda servise gitmeyi düşünüyorum. 30 bin bakımı mı yoksa 3. yıl bakımı mı yaptırmalıyım. Farkeden bir şey oluyor mu

yıllık bakıma ek olarak 30 binde yapılması / kontrol edilmesi gerekenleri yaptırın

Çevrimdışı HasanK

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aydoğanlar da 2. Sene 30000 bakımını yaptırdım, 1372 Tl tuttu. %10 indirim kampanyası bittikten sonra bu paralar da olmaz dediler. Kavrama ile akü değişecek ayrıca garantiden bakalım.

XT1650 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı berkantusta

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar herkese, bende 3. bakımı yaptırdım Doğuş-Esenyurt'ta.15 Şubata kadar geçerli olan parça indirim kampanyası ile 1100 TL ödedim.
Ayrıca, 1. vitesten 2. vistese geçerken (DSG) hafif bir titreme yapıyordu.Forumlardan okuduğum klasik kavrama problemi yani.Servis bakımlı araç olduğundan parçanın %100'ünü, işçiliğinde %30'unu doğuş karşılayacak dediler ve kavrama değişimi için bana 800 TL kaldı.Güncel fiyatlar bu şekilde,herkese iyi haftalar...

Çevrimdışı Ümit Kepoğlu

• SuperB
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: berkantusta;654954
Merhabalar herkese, bende 3. bakımı yaptırdım Doğuş-Esenyurt'ta.15 Şubata kadar geçerli olan parça indirim kampanyası ile 1100 TL ödedim.
Ayrıca, 1. vitesten 2. vistese geçerken (DSG) hafif bir titreme yapıyordu.Forumlardan okuduğum klasik kavrama problemi yani.Servis bakımlı araç olduğundan parçanın %100'ünü, işçiliğinde %30'unu doğuş karşılayacak dediler ve kavrama değişimi için bana 800 TL kaldı.Güncel fiyatlar bu şekilde,herkese iyi haftalar...

Benimde kavrama değişti hic para almadılar. Senden neden aldılar çok saçma

Çevrimdışı berkantusta

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ümit Kepoğlu;655375
Benimde kavrama değişti hic para almadılar. Senden neden aldılar çok saçma

Benim arabamın garantisi bitmişti.Seninki devam ediyor mu?

Çevrimdışı quiet50

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: HasanK;654933
Aydoğanlar da 2. Sene 30000 bakımını yaptırdım, 1372 Tl tuttu. %10 indirim kampanyası bittikten sonra bu paralar da olmaz dediler. Kavrama ile akü değişecek ayrıca garantiden bakalım.

XT1650 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şanzuman sorunu bitti demişlerdi 30 bin km de ne kavraması bir sorun mu vardı yoksa servis mi tespit etti anlamadım.

Çevrimdışı HasanK

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kavramada çok hafif bir titreme vardı, ısrar edince ustalar da beni kırmadılar. Normal insanlar hissetmez ben biraz kıl müşteriyim. :)

Bu şanzımanın kavraması eninde sonunda bitecek neticede manueldeki baskı balata ile aynı. 5. sene bakımında da iyi niyetten üstelemekte fayda var bence. İleride minimum problem yaşamak adına.

Çevrimdışı quiet50

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar güncel bakım yaptıran oldu mu?
oldu ise km, yakıt türleri, fiyatını ve hangi servis olduğunu yazabilir mi?
Teşekkürler.
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2020, 15:14:02 Gönderen: quiet50 »

Çevrimdışı muratulas40

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Şehir dışı yasağı var. Ben Kırşehirdeyim. Nisanın 30 unda 2.bakımım vardı. Şuan çıkamıyoruz şehirden. Garanti olayı iptal olmasın diye ne yapabilirim. Garantiyi 4 yıla çıkarmıştım.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı quiet50

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muratulas40;656048
Şehir dışı yasağı var. Ben Kırşehirdeyim. Nisanın 30 unda 2.bakımım vardı. Şuan çıkamıyoruz şehirden. Garanti olayı iptal olmasın diye ne yapabilirim. Garantiyi 4 yıla çıkarmıştım.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1 ay geçte gitsen birşey olmaz ben 1. bakımda aradım bir ay sonrada gelebilirsiniz demişlerdi yalnız benim km 12 bindeydi daha

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dünyada hayat durmuş, mücbir sebep diye bir hal söz konusu. Bu bakımdan hiç kimse sizin garantinize dokunamaz. Devlet araç muayenelerini hatta acil olmadıkça insan tedavi ve ameliyatlarını bile erteliyor, bakımın biraz geçmesini kimse sorun edemez, rahat olun...