škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kodiaq Genel Soru ve Cevap

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kodiaq modeline ilişkin genel soru ve cevaplar...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ringcep;599916
Fiyatı belli oldumu ?

Fiyatlar henüz belli değil...
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Alıntı yapılan: crash;600336
Fiyatlar henüz belli değil...

Bugün 125 000 tl honda crv ye vermektense buna 135 hiç düşünmeden verilir.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ringcep;600344
Bugün 125 000 tl honda crv ye vermektense buna 135 hiç düşünmeden verilir.

Kesinlikle katılıyorum. Zaten 1.4 TSI 150 HP DSG' yi full paket 140 civarına alınabilir gibi geliyor.

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;600360
Kesinlikle katılıyorum. Zaten 1.4 TSI 150 HP DSG' yi full paket 140 civarına alınabilir gibi geliyor.

4x2'si 145.000 TL gibi bir fiyat olması gerekir, 4x4'ü ise 150'nin üstünde olur. 155 civarı falan.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: namre3kutuk;601712
4x2'si 145.000 TL gibi bir fiyat olması gerekir, 4x4'ü ise 150'nin üstünde olur. 155 civarı falan.

4x4 ün ÖTV si Suv diye geçtiğinden fiyat farkı fazla olacaktır.

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;601713
4x4 ün ÖTV si Suv diye geçtiğinden fiyat farkı fazla olacaktır.

Yanlış bilmiyorsam SUV ya da otomobil diye bir ayrım yok ÖTV'de. Net fiyat önemli. İki aracın da net fiyatı 70.000 TL üzerinde olacağı için ÖTV oranı %60 olacak.

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
SUV araçlar binek otomobil sınıfında olduğundan, ÖTV ve KDV diğer otomobillerle aynıdır, firmaların fiyat listelerindeki detay kısımlarına bakarsanız bunu net görebilirsiniz...

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: namre3kutuk;602285
https://www.youtube.com/watch?v=_yOm450AzCQ

Bu adamın otomobillerle ve sektörle ilgili pek bir bilgisi olduğunu düşünmüyorum. Facebook sayfasında araçta 1.6 TDI olacağını yazmıştı. Ben olmayacağını söylediğimde, bana ısrarla ilerleyen dönemde olacağını iletti. Şimdide 1.6 TDI olmayacağını yazmış, benle olan mesajlaşmalarıda silmiş :D

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bakıp izleyemedim su an için, ama bildiğim kadarıyla kendisinin de aracı superb, az çok bilgi sahibi olması lazim. Muhtemelen, standart olarak yeti'ye, octavia'ya ve superbe geldiğine göre, buna da gelir deyip ezber konuşmuş olabilir.  Ama tabii otomotiv programı yapiyorsan böyle lüksün yok, onu sokaktaki Ahmet abi Mehmet dayı yapabilir, en fazla sallıyor deriz biz de ona. Ama bu iste uzman olması gerekir programcının veya satış temsilcisinin, bilmiyorsa da bilmiyorum denilebilir.

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
« Son Düzenleme: 23 Aralık 2016, 16:07:03 Gönderen: promethe »

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: promethe;602496
Bakıp izleyemedim su an için, ama bildiğim kadarıyla kendisinin de aracı superb, az çok bilgi sahibi olması lazim. Muhtemelen, standart olarak yeti'ye, octavia'ya ve superbe geldiğine göre, buna da gelir deyip ezber konuşmuş olabilir. Ama tabii otomotiv programı yapiyorsan böyle lüksün yok, onu sokaktaki Ahmet abi Mehmet dayı yapabilir, en fazla sallıyor deriz biz de ona. Ama bu iste uzman olması gerekir programcının veya satış temsilcisinin, bilmiyorsa da bilmiyorum denilebilir.

Valla biz eğitimlerimizi Halit abiden alıyoruz ( Halit BOLKAN - Otorite programını sunuyordu ). Mükemmel bilgiye sahip kendisi. Aynı zamanda ralli pilotluğuda yapmış. Sektörü çok iyi takip eden bir isim. Keşke hepsi Halit abi gibi olsa.

Çevrimdışı Developer

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;602448
Bu adamın otomobillerle ve sektörle ilgili pek bir bilgisi olduğunu düşünmüyorum. Facebook sayfasında araçta 1.6 TDI olacağını yazmıştı. Ben olmayacağını söylediğimde, bana ısrarla ilerleyen dönemde olacağını iletti. Şimdide 1.6 TDI olmayacağını yazmış, benle olan mesajlaşmalarıda silmiş :D

Hocam peki neden 1.6 TDI seçeneği olmayacağı hakkında bilginiz var mı? Olsa tiguan satışlarının baltalanabilceği gibi bir durum söz konusu mu acaba?

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;602595
Valla biz eğitimlerimizi Halit abiden alıyoruz ( Halit BOLKAN - Otorite programını sunuyordu ). Mükemmel bilgiye sahip kendisi. Aynı zamanda ralli pilotluğuda yapmış. Sektörü çok iyi takip eden bir isim. Keşke hepsi Halit abi gibi olsa.
Benim eleştirim size değildi, yanlış anlaşılmasın lütfen. Oto programı yapıyorsanız muhtemelen aracın turkiye distribütörü ile iyi bir   koordinasyon ve bilgi paylaşımı gerekli bence. Aksi halde yanlış bilgi verip hoş olmayan durumlara düşebilirsiniz. siz satış temsilcisi olarak kendini geliştirmeye açık bir insansınız gördüğüm kadarıyla İnanç Bey. Keşke oto satış  temsilcilerinin , bayii satış ve servis müdürlerinin ya da çalışanlarının hepsi sizin gibi olsa.