škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kodiaq Genel Soru ve Cevap

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ZIPKIN

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
15 nisan 2017 sonrasında test ve 115.000,00 ve üzeri olur.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Yeni Golfun tanıtım reklamları çıktı Kodıagta tık yok.Gazetelerde de 18 Martta Yeni golfün bayilerde olacağı yazıyor..Skodanın reklama ihtiyacı yok sanırım

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ringcep;610348
Yeni Golfun tanıtım reklamları çıktı Kodıagta tık yok.Gazetelerde de 18 Martta Yeni golfün bayilerde olacağı yazıyor..Skodanın reklama ihtiyacı yok sanırım

Araç yüksek ihtimalle mayıs ayına sarktı ( nisana yetişir mi emin değilim ) Bu nedenle reklamları yayınlanmıyor.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı yunculer_skoda

• Forum Sponsoru
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
merhabalar

araç donanım seviyeleri yüksek olduğundan fabrika ile kota anlaşması sıkıntılarından nisan sonu mayıs başı gibi geriledi.

donanımlar rakiplerine göre gayet dolu gelecek çünkü bu araç skoda markasının prestiji olarak geliyor fiyatlarıda donanımlara göre uygun olacak
...

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araç hoşuma gitti, BMW'yi takasa verip, 2.0 bir tdi alsam mı diye bazen aklımdan geçiyor.  Son açıklamadan sonra iyice merak ettim doğrusu. Hele bir gelsin deneyelim bakalım, hayırlısı...

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yunculer_skoda;610517
merhabalar

araç donanım seviyeleri yüksek olduğundan fabrika ile kota anlaşması sıkıntılarından nisan sonu mayıs başı gibi geriledi.

donanımlar rakiplerine göre gayet dolu gelecek çünkü bu araç skoda markasının prestiji olarak geliyor fiyatlarıda donanımlara göre uygun olacak

Keşke nispeten daha boş ama ucuz araçlar da gelseydi. Malum araç fiyatları çok fırladı bu aralar.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: namre3kutuk;610609
Keşke nispeten daha boş ama ucuz araçlar da gelseydi. Malum araç fiyatları çok fırladı bu aralar.

Fiyatlar rakiplerine göre yine iyi olacak, o konuda kuşkunuz olmasın. Malzeme kalitesi, işçiliği, donanımları, teknolojisiyle, off road kabiliyetiyle rakiplerinden direkt ayrılan bir araç.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;610643
.....off road kabiliyetiyle rakiplerinden direkt ayrılan bir araç.

Neey off road test videosu icin harambeygir ekibine test araci mi tahsis edeceksiniz?

Gercekten cok yerinde bi karar olur :D

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Alıntı yapılan: DDŞ;610824
Neey off road test videosu icin harambeygir ekibine test araci mi tahsis edeceksiniz?

Gercekten cok yerinde bi karar olur :D

Doğukancım sen aracı teslim alıp test parkuruna getirir misin canım :D

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;610827
Doğukancım sen aracı teslim alıp test parkuruna getirir misin canım :D

......... anladin sen onu :) affetmem

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kodiaq piyasaya girmeye başladı.
Yarın, Bulgaristan'da tanıtım ve test sürüş organizasyonları var.

https://www.facebook.com/events/1316793161713605/?active_tab=discussion

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracı bugün Ankara yollarında kullandım :) piyasada olmayan bir aracı meraklı bakışlar altında kullanmak tabi farklı bir duyguydu :) Kullandığım araç 2.0 tdi 190 HP 4x4 ve alcantara koltuklar haricinde nerdeyse tüm donanımlar vardı. Araç ciddi anlamda yüksek hissettiriyor. Kugayla yan yana ışıklarda durduk benden aşağıda kalıyordu baya :) piyasaya girdiğinde cok can yakacak çok :) sormak istedikleriniz varsa memnuniyetle cevaplandirabilirim

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;612380
sormak istedikleriniz varsa memnuniyetle cevaplandirabilirim

Valla İnanç bey ağanın eli tutulmaz :). Biraz ipucu vermiştiniz ama eğer mümkünse başlangıç fiyatından başlayıp donanımlara kadar hepimiz merak ediyoruz.
Özellikle orta donanımı (muhtemelen style) çok merak ediyorum.

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Aracı bugün Ankara yollarında kullandım :) piyasada olmayan bir aracı meraklı bakışlar altında kullanmak tabi farklı bir duyguydu :) Kullandığım araç 2.0 tdi 190 HP 4x4 ve alcantara koltuklar haricinde nerdeyse tüm donanımlar vardı. Araç ciddi anlamda yüksek hissettiriyor. Kugayla yan yana ışıklarda durduk benden aşağıda kalıyordu baya :) piyasaya girdiğinde cok can yakacak çok :) sormak istedikleriniz varsa memnuniyetle cevaplandirabilirim

Tayfa olarak kepekliyi tırmanacağımız günü randevulaşalım abi senle :D

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Benim kızım (Melis) dün gelmiş sizin bayiye. Orada baya ilgi görmüş sanırım. Kodiaq'ı da baya beğenmiş :P