škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kodiaq Genel Soru ve Cevap

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı redkodiaq

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;619360
Bildiğim kadarıyla tamamen kapatılabiliyor ama...:hmm:

Bu gürültüyü ekranda ses açma düğmesini ( herhangi bir ses kaynağından  müzik dinlerken )  sağa sola çevirdiğinizde  ekranın sağ üst köşesine çıkan iki insan figürüne basarak ayar kısmını ekrana alın. Sonra da elektronik ses yükseltme ayarını sıfıra kadar indirin. Bu ses araç içi iletişimde arka koltuklara ses sisteminden sesinizi iletmek için. Yani direkt mikrofon ile sesinizi tüm araca veriyor. Klima sesinide mikrofondan hoperlöre iletince fokurdama sesi yapıyor, anlattığım şekilde bu sesi kapatabilirsiniz.
Bilginize

Orjinal tüm siyah jantlar ( bmw , audi , mercedes v.s. ) göbekte markayı böyle bırakıyor. Beni hiç rahatsız etmiyor , ama zevkler tartışımlaz.

Ayna kapaklarını boyayan arkadaş sökerek boyadı. Ama sökerken ayna camının birini kırmış. Dürüst davranıp söyledi , bana geçici bir ayna camı takıp orjinal sipariş etti. Ayna camının teki 230 tl.ye ( resiztanslı olunca pahalı oluyormuş epey ) değişti. Bu jant - ayna boyayan arkadaşları bu dürüst davranışlarından ötürü kutladım. Ben geçici takılan ısıtmasız aynayı ancak kışın fark ederdim. İş işten geçerdi.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: redkodiaq;619644
Bu gürültüyü ekranda ses açma düğmesini ( herhangi bir ses kaynağından  müzik dinlerken )  sağa sola çevirdiğinizde  ekranın sağ üst köşesine çıkan iki insan figürüne basarak ayar kısmını ekrana alın. Sonra da elektronik ses yükseltme ayarını sıfıra kadar indirin. Bu ses araç içi iletişimde arka koltuklara ses sisteminden sesinizi iletmek için. Yani direkt mikrofon ile sesinizi tüm araca veriyor. Klima sesinide mikrofondan hoperlöre iletince fokurdama sesi yapıyor, anlattığım şekilde bu sesi kapatabilirsiniz.
Bilginize

Orjinal tüm siyah jantlar ( bmw , audi , mercedes v.s. ) göbekte markayı böyle bırakıyor. Beni hiç rahatsız etmiyor , ama zevkler tartışımlaz.

Ayna kapaklarını boyayan arkadaş sökerek boyadı. Ama sökerken ayna camının birini kırmış. Dürüst davranıp söyledi , bana geçici bir ayna camı takıp orjinal sipariş etti. Ayna camının teki 230 tl.ye ( resiztanslı olunca pahalı oluyormuş epey ) değişti. Bu jant - ayna boyayan arkadaşları bu dürüst davranışlarından ötürü kutladım. Ben geçici takılan ısıtmasız aynayı ancak kışın fark ederdim. İş işten geçerdi.

Sanırım yanlış alıntı yaptınız :) kapatılmadığını söyleyen ben değilim, ben tam tersi kapatıldığını söylemiştim :) Skoda' da satış danışmanı olarak görev yapmaktayım zaten ama yinede bana verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim :ok:
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com

Kodıagın en ciddi rakibi.120 bg  300 torgluk dizel motoru günlük kullanım için ideal.Özellikle İstanbul trafiğinde benzinli araç çok cep yakıyor.Kasa ve kullanışlı olan modüler koltuklar çok akıllca dizayn edilmiş.Keşke Kodıaga da 120 gb dizel motor koysalarmış.Fiyat olarakta makul düzeyde olurdu.dizel versiyonu 200 lü rakamlarım üzerinde olması belli bir kesime hitap ediyor..
« Son Düzenleme: 12 Eylül 2017, 12:38:02 Gönderen: ringcep »

Çevrimdışı 37fbli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hayırlısıyla aracımın siparişini verdim tsi 4*4 prestige ek olarak 31,000tl opsiyon eklettim inş değer rabbim utandırmasın bu canton kullanan arkadaşımız varmıdır adaptif şasi konfora nekadar ekstra katıcak kavuşunca görücem inşaAllah

Çevrimdışı kochane

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Canton kullaniyorum ve iyi ki almisim diyorum, son ses acinca uzun surede kulaklari mahvediyor ama :) adaptif sasi icin ise daha konforlu olmasini beklerdim comfort moda alinca.

Çevrimdışı 37fbli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kochane;626057
Canton kullaniyorum ve iyi ki almisim diyorum, son ses acinca uzun surede kulaklari mahvediyor ama :) adaptif sasi icin ise daha konforlu olmasini beklerdim comfort moda alinca.

Canton güzel diye bir kaç kişiden daha duymuştum daha önce leon fr vardı seat sound lu acaba aynımıdır daha iyimidir oda güzeldi. Comfort modu aslında jantlardan şüphem var 19 oldugu için ne kadar işe yarar ne kadar gerçekçi olur görücez