škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia A7 Genel Soru ve Cevap

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı salih21

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
selam arkadaşlar. aracım elegance paket. alarm sistemi var. normalde aracı kilitlemediğim zaman 30 saniye sonra kendini kilitliyor. ama bazen de kilitlemiyor. servis elemanına sordum adamın bu özellikten haberi yok. yardımcı olursanız sevinirim.

Çevrimdışı OctiCan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Eğer ki araç kilitli iken kumanda ile kilitleri açar ama herhangi bir kapıyı acmazsaniz araç kendini geri kilitler.  Ama araci kullanip inince asla kitlemez otomatik olarak

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Octavia furkan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: m@hm@;570180
Neyi kapatmak istiyorsunuz?

Abi aracı açtığımda bu ayak aydınlatmasını kapatmak istiyorum

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bolero ekrandan kapatıyosunuz "araç menüsünden ayarlara tıklayın oradanda "ışık ayarlarını" tıklayıp ayak aydınlatmasını kapatabilirsiniz"

Sent from my iPhone using Tapatalk

ibrahim61

• Ziyaretçi
iç aydınlatmalarımı led yaptım fakat belli bir süre sonra bagajdaki aydınlatmalardan bir tanesi ışık vermiyordu sorun ampulden veya elektrikten değildi biraz uğraştığımda ise bu soketlerdeki diyotdan oldugunu fark ettim diyota bastırdıgım zaman ısık yanıyordu bıraktıgımda ise yanmıyordu sonra diyotu iptal edip bağlandığı yerleri birbirine bağladım sorun cözüldü ısık yanıyor fakat diyotu iptal ettim diye bi arıza cıkarmı ve bu diyot ne işe yarıyor bu konuda bilgisi olan varmı
« Son Düzenleme: 14 Nisan 2016, 16:10:18 Gönderen: ibrahim61 »

Çevrimdışı By_Carizma

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Vagcom ile esp off eklenebiliyor mu bolero ekranına?

Çevrimdışı OctiCan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Asr off zatent mevcut, esp komple kapanmıyor ama esp spor seçeneği getirilebiliniyor,yani biraz daha pay tanıyor esp devreye girene kadar

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: OctiCan;570949
Asr off zatent mevcut, esp komple kapanmıyor ama esp spor seçeneği getirilebiliniyor,yani biraz daha pay tanıyor esp devreye girene kadar

Aslında esp spor da esp devreye giriyor ama önden ziyade arka tekerlerden vuruyor yani buda ağırlık transferi yaparsanız yanlayabileceğiniz anlamına geliyor[emoji41]

Çevrimdışı By_Carizma

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: OctiCan;570949

https://www.youtube.com/watch?v=eoobrN6yFDU

ben böyle bişeyden bahsediyordum :) komple kapatmaktan.

Çevrimdışı oak1969

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selam arkadaşlar,

Anahtarla aracın kapılarını açtığımda sadece ayak ışıkları yanıyor.
Tavan lambalarının da yanması gerekmiyor mu?

Teşekkürler,

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar. Daha önceden bu konu hakkında konuşulmuştu ancak konu sonuca ulaştımı bilmiyorum. Forumda arama yaptım ancak bulamadım o konuyu bir türlü. Kapı eşiklerinde siyah siyah ayakkabı lekeleri eksik olmuyor malum. Nasıl bir çözüm önenirsiniz veya önerildi?? Şimdiden teşekkürler.

Çevrimdışı Ghokun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar 2015 1.6 tdi dsg green tec optimal octavia sahibiyim. Multimedia sisteminde smartlink aktivasyonu için servise gidin yazıyor. Serviste aktivasyon sonrası Carplay haritalar çalışıyor mu deneyen var mı?

Çevrimdışı webxxxx

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ghokun;572065
Merhaba arkadaşlar 2015 1.6 tdi dsg green tec optimal octavia sahibiyim. Multimedia sisteminde smartlink aktivasyonu için servise gidin yazıyor. Serviste aktivasyon sonrası Carplay haritalar çalışıyor mu deneyen var mı?

Çalışıyor dostum

Çevrimdışı utku_tr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba,

Kayınpederimde 2013 model A7 kasa 2.0TDİ Octavia (manuel vites) var. 2013 yılından beri yaklaşık 80.000km yapmış. Genel olarak düşüncelerini ve yaşadığı problemleri/arızaları sorduğumda arabadan çok çok memnun olduğunu, kullandığı dönem boyunca sadece bir kez ampul patladığından servise gittiğini iletti. Onun dışında hiç bir sıkıntı yaşamadığını söyledi.

Ayrıca kışın arbayla giderken  hem yol bilgisayarında "Gidebileceği Mesafe" olarak 0 Km gösteriyordu hem de göstergede benzin bitmiş olarak görünüyordu. Kalan 0 km üzerine 15-20 km daha yol yaptık ve sonrasında yakıt aldık. Depo tam doldurulmasına rağmen 45 litre civarı yakıt aldı. Benzer bir durum başınıza gelir de, aracınız yakıtın bittiği işaretini verirse içiniz rahat olsun, depoda 5 litre daha var demektir.

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2014 sonrasında yakıt deposu genişlemiş mi acaba? Benimki ışık yandıktan sonra 48-49 litre alıyor.