škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia I Genel Soru Cevap

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı metofix

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar mrb araniza yeni katıldım.1.2 classic 70 beygir 128 binde ilk sahibinden kazasiz belasiz 23 bine anlasiyoruz. Sizce nasil fiyat? Yakma durumu nasil olur? Performans cok mu dusuk olur yokusta ya da yuklude. Beni biraz aydinlatirsaniz sevinirim.

Çevrimdışı By_Ocean

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar size bir site tavsiyesinde bulunucam http://www.oscaro.com bu sitede arabanın orjinal parçaları neler?Ölçüleri değerleri ve markaları neler bütün ayrıntılarıyla bula biliyorsunuz bilginiz olsun..

Çevrimdışı Emre42

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
S.a arkadaşlar. 1.4 101 hb 16V Lpg'li Fabia I almayı düşünüyorum. Aracın; yakıt tüketimi,yedek parça fiyatları,kronik sorunları vs araca dair olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum.Bilgilendirirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler...

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Emre42;608304
S.a arkadaşlar. 1.4 101 hb 16V Lpg'li Fabia I almayı düşünüyorum. Aracın; yakıt tüketimi,yedek parça fiyatları,kronik sorunları vs araca dair olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum.Bilgilendirirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler...

Öncelikle foruma hoşgeldiniz. Forumun arama özelliğini kullanırsanız sorularınıza fazlasıyla cevap bulacaksınız. Keyifli forumlar...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Szgnsndt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selam aleykum abiler, kardeşler, arkadaşlar... Dün itibariyle bende skoda ailesine katıldım

Çevrimdışı Szgnsndt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Szgnsndt;608457
Selam aleykum abiler, kardeşler, arkadaşlar... Dün itibariyle bende skoda ailesine katıldım

Yazdıklarımın yarısı silinmiş nedense. Neyse fabia 2004 tdi aldım fakat hangi versiyonu olduğunu bilmiyorum. Nettende baktım bısey bulamadım. Yardımlarınızı bekliyorum. İlginiz için şimdiden teşekkürler

Çevrimdışı ersin.ergun

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar arabam Fabia 2001 1.4 mpi baskı balata setini değiştircem hangi marka set taktirmaliyim sacs mı Luk mu.

ASUS_Z00MD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı SKODATUTKUDUR

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
zincir motorlarda en az zincir ömrünün bakım durumuna göre 500.000 km olduğunu bir alman teknisyenden duymuştum. Bu km den sonra kopma olmuyor , bollaşıyormuş sadece. Tabi motor ömrüde bu km den sonra pek sağlıklı olmadığı için motoru dağıtıp yenileme yerine komple sandık motor değişimi tavsiye etmişti.

Çevrimdışı yozgat5166

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
S.a arkadaslar 2001 model skoda fabia 1.4 16v aracim var yaklasik 6 aydir aracimda bir sorun var çözemediler araba özellikle kis aylarinda daha cok yapiyordu motor sogukken stop etme rölantide titreme ve aşiri yakit tüketimi ile birlikte yüksek devirde epc yi yakmaya basladi
     yapilan işlemler carbon clean, bogaz kelebeği değişimi, hararet müşürü değişimi yinede bi sonuc yok lpg den olabilir dediler tesisati devre dişi biraktirdim yine devam etti ama lpg ci senin benzin enjektörleri sinyal kesiyor dedi bi baskasida oksijen sensörü dedi yardimci olabilecek varmi

Çevrimdışı Yeni Birisi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,
 Arabalardan çok anlamıyorum maalesef ancak küçük şehir içinde bizi idare edebilecek, çok benzin yemeyecek bir arabaya ihtiyacım var. Skoda Fabia dikkatimi çekti ancak etrafımda bilgi sahibi kimse yok. Sizlere sormak istedim ben de. 2017 model 1.0 motor 110 beygir, otomatik benzinli yeni fabialar hakkında ne söyleyebilirsiniz acaba ? (Eş zamanlı poloya da bakıyoruz..)

Çevrimdışı Yeni Birisi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,
Arabalardan çok anlamıyorum maalesef ancak şehir içinde kullanabileceğim çok benzin yakmayacak otomatik bir araca ihtiyacım var. Skoda Fabia dikkatimi çekti. Hakkında neler söyleyebilirsiniz ? Baktığım araç: 2017 model, 1.0 motor,110 beygir, otomatik benzinli yeni fabia. Eş zamanlı poloya da bakıyorum. İkisini karşılaştırabilirsiniz de..Şimdiden teşekkürler..

Çevrimdışı fremremtn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba 2001 model fabia almak istiyorum, 101 hp istiyorum. Bazı comfort modeller 101 hp ve elegance modelleri 101 hp sanırım. 23-24 bin civarına bana hangisini önerirsiniz kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olur musunuz kararsız kaldım. Comfort 101 hp ile elegance 101 hp arasındaki farklar nelerdir hangisini önerirsiniz?

Çevrimdışı fremremtn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba 2001 model fabia almak istiyorum, 101 hp istiyorum. Bazı comfort modeller 101 hp ve elegance modelleri 101 hp sanırım. 23-24 bin civarına bana hangisini önerirsiniz kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olur musunuz kararsız kaldım. Comfort 101 hp ile elegance 101 hp arasındaki farklar nelerdir hangisini önerirsiniz?

Çevrimdışı fremremtn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar fabia special 2004 model kullanan varsa deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz? Bahsettiğim model aracı almak niyetindeyim de.