škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İzlenimler

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Metinbalci

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar 2 gün önce aldığım süper B 2.0 tdi ile ilgili izlenimlerimi yazacak

Olumsuz noktalar ;

Kararan dikiz aynanın olmayışı ( elektronik )
Aynalarda rezidans olmayışı
Teyp kullanımın çok karışık olması
Orta vites konsolunun çok kullanışsız ve ayarsız durması ( vites yüksekliği va gibi
Arka tarafta priZ ve usb bulunmaması
Kapıların iç taraf bölmelerimin çok boş görünmesi göze hoş gelmiyor
Göstergelerin basit duruşu
Arka kamera sisteminin dışarıda durması ve kir be soğuk Havalarda güzel göstermemesi
En önemlisi ise farların beyaz değil sarımtırak yanması bmw ve Audi gibi şimşek çakması gibi uzun farları yok açıkcası arabadan soğumaya başladım....
« Son Düzenleme: 18 Kasım 2015, 21:22:56 Gönderen: Metinbalci »

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aleykümselam...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Metinbalci

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selam arkadaşlar trabzonda. Metin BALCI selam vermeyi unutmuşum

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba aramıza hoşgeldiniz güzel günlerde kullanın

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Alıntı yapılan: Metinbalci;542907

Olumsuz noktalar ;

Orta vites konsolunun çok kullanışsız ve ayarsız durması ( vites yüksekliği va gibi
Arka kamera sisteminin dışarıda durması ve kir be soğuk Havalarda güzel göstermemesi
En önemlisi ise farların beyaz değil sarımtırak yanması bmw ve Audi gibi şimşek çakması gibi uzun farları yok açıkcası arabadan soğumaya başladım....

160 bin TL parayı bu yazdıklarınızı incelemeden mi verdiniz ? Aracınızın fotoğraflarını da paylaşırmısınız ? Merak ettim aracınızı. Yazdıklarınızın küçük bir kısmına katılmakla birlikte, katılmadığım noktalarına, yarın detaylı bir şekilde fotoğraflı cevap vereceğim...

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Metinbalci;542907

Olumsuz noktalar ;

oncelikle araciniz hayirli ugurlu olsun. Yazdiklarinizdan anladigim kadari ile araciniz prestige paket.
Sirasi ile:
Aracta kararan aynalar mevcut (sol sag ve dikiz) sizin aracta problem olabilir
Ayni sekilde rezistans da mevcut
Teyp konusunda haklisiniz. Alisana kadar zorluyor
orta konsol sade ve şıkancak saklama gozu olarak yetersiz
Priz opsiyonel olarak alinabiliyor
Kapi icleri yeterli buyuklukte gibi geldi bana
Kotu hava sartlarinda henuz kullanmak nasip olmadi
farlar yeterince beyaz ozellikle uzunlarda tatminkar bir aydinlik sunuyor. Ozellikle selektorlerde yeterli.

mumkunse resim atma sansiniz var mi bizde bir bakalim. Eger bir sorun var ise servise gosyermenizde fayda olabilir.
syg.

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Leca;542947
oncelikle araciniz hayirli ugurlu olsun. Yazdiklarinizdan anladigim kadari ile araciniz prestige paket.
Sirasi ile:
farlar yeterince beyaz ozellikle uzunlarda tatminkar bir aydinlik sunuyor. Ozellikle selektorlerde yeterli.

mumkunse resim atma sansiniz var mi bizde bir bakalim. Eger bir sorun var ise servise gosyermenizde fayda olabilir.
syg.

:ok::ok:

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Leca;542947
Sirasi ile:

syg.

Söylediklerinize katılıyorum, fakat far rengi konusunda benim de biraz kafam karışık, özellikle uzunlar biraz sarımsı yanıyor sanki...

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
superbdeki kısa ve uzun farlar xenon, yeni kasa passat ve bahsettiğiniz BMW lerde ise full led far kullanılıyor.

Teknoloji ve haliyle kalite farkı var.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sisli havalarda sarımsı farlarınız olduğu için dua edeceksiniz derim ben. orijinal 4500k xenonlu vectramda hiç sıkıntı yaşamadım. konu sırf renk ise o beyaz renkli ampullerin yağmurlu havalarda nasıl yetersiz kaldığını hatırlatmak isterim.
aracın yan aynalarında hem kararma hem de rezistans var.
usb ve priz opsiyon araçta alırken dikkat edebilirdiniz.
vites kolunun pozisyonunu da alırken inceleyebilirdiniz ki benim aracım manuel boyum 1.78 bence bir sıkıntı yok. 2.0 tdi araçta dsg var vites koluyla çok uğraşmıyorsunuz bence o kadar da sorun değil.
kapı içleri bence çok güzel hem iç tarafları kaplı hem de yeterince geniş. dar kapı içlerinden sonra belki gözünüze boş görünmüş olabilir. kutu mendil koyacağım ben tüm gözlere. gene de şişeye yer kalıyor.
ses sistemine de alışırsınız.
arka görüş kamerasını sıfırın altında kullanmadık henüz ama kirlilik ilgili yorumu anlayamadım. kameraya çamur vs gelirse görüş tabii ki bozulur temizlersiniz sorun çözülür.
skoda hayalet gösterge vs sunmuyor. bunun için adres diğer markalar.
bahsettikleriniz araç alınırken dikkat edilip farkına varılabilecek konular.
160000 tl harcarken biraz daha dikkatli olurdum doğrusu.
tüm bunlara rağmen araç içinize sinmedi ise satılığa çıkarırsınız. hemen satılır.
« Son Düzenleme: 19 Kasım 2015, 10:28:51 Gönderen: özdil »

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;542982
sisli havalarda sarımsı farlarınız olduğu için dua edeceksiniz derim ben. orijinal 4500k xenonlu vectramda hiç sıkıntı yaşamadım. konu sırf renk ise o beyaz renkli ampullerin yağmurlu havalarda nasıl yetersiz kaldığını hatırlatmak isterim.
aracın yan aynalarında hem kararma hem de rezistans var.
usb ve priz opsiyon araçta alırken dikkat edebilirdiniz.
vites kolunun pozisyonunu da alırken inceleyebilirdiniz ki benim aracım manuel boyum 1.78 bence bir sıkıntı yok. 2.0 tdi araçta dsg var vites koluyla çok uğraşmıyorsunuz bence o kadar da sorun değil.
kapı içleri bence çok güzel hem iç tarafları kaplı hem de yeterince geniş. dar kapı içlerinden sonra belki gözünüze boş görünmüş olabilir. kutu mendil koyacağım ben tüm gözlere. gene de şişeye yer kalıyor.
ses sistemine de alışırsınız.
arka görüş kamerasını sıfırın altında kullanmadık henüz ama kirlilik ilgili yorumu anlayamadım. kameraya çamur vs gelirse görüş tabii ki bozulur temizlersiniz sorun çözülür.
skoda hayalet gösterge vs sunmuyor. bunun için adres diğer markalar.
bahsettikleriniz araç alınırken dikkat edilip farkına varılabilecek konular.
160000 tl harcarken biraz daha dikkatli olurdum doğrusu.
tüm bunlara rağmen araç içinize sinmedi ise satılığa çıkarırsınız. hemen satılır.

:ok::ok:

Konuyu açan beyefendinin yorumu bana hiç objektif gelmedi...

Çevrimdışı emreogut

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
160 lira verecek olsam bu paralara premium markalar haricinde hiçbirine vermem ben
Şikayet ettiğiniz şeylere ben Süperb 2 de hiç rastlamadım uzanlarına şimşek desem küçümsemiş olurum [emoji3] akşamları millet kör oluyor valla sellektör çakınca

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emreogut;543002
160 lira verecek olsam bu paralara premium markalar haricinde hiçbirine vermem ben
Şikayet ettiğiniz şeylere ben Süperb 2 de hiç rastlamadım uzanlarına şimşek desem küçümsemiş olurum [emoji3] akşamları millet kör oluyor valla sellektör çakınca

163 bin TL ye Audi A6 2.0 TDİ 177 BG 55 binde araç alacakken vazgeçtim. Garantisi bitince, 20-25 TL ye mal olan şanzıman arızalarından sonra insan premium almaya korkuyor. Tabi hepsinde mi arıza oluyor hayır, ama çıkıyor işte şansa...50 binlerde A6 segmentinde premium araç bulmakta zor maalesef.

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Adam gibi bir premium için 170 180 leri gözden çıkartmak gerek açıkçası. :( Allah hepimize bir gün nasip eder inşallah diyelim ne diyelim :)

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Leca;543020
Adam gibi bir premium için 170 180 leri gözden çıkartmak gerek açıkçası. :( Allah hepimize bir gün nasip eder inşallah diyelim ne diyelim :)

Aynen öyle hocam. Audi A6'nın temiz, yıpranmamışları 175-190 aralığında. Bmw'nin de öyle Mercedes'in de öyle.:ok: