škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İzlenimler

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı OnurB

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
170-180 ayarında sıfır ve Superb ayarında bir araç var mı ?

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: OnurB;543028

Yok, zaten o yüzden Superb en mantıklı araçtı :):) Ben memnunum aracımdan valla :)

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Alıntı yapılan: OnurB;543028

Bence yok :ok::ok:

Çevrimdışı OnurB

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emreogut;543002
160 lira verecek olsam bu paralara premium markalar haricinde hiçbirine vermem ben

Haklısın ya da haksızsın demiyorum ama bu konunun altında böyle bir yoruma gerek var mı ?
Adam arabayı almış işte , senden bu paraya ne alınır diye fikir istememişki...
« Son Düzenleme: 19 Kasım 2015, 16:16:11 Gönderen: OnurB »

Çevrimdışı Metinbalci

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar tabiki bütün herkese saygım var ama  buradaki eleştiriler süper B Nin ufakta olsa alacaklar için düşündürebilir Ama büyük ölçüde Skoda süper B nim dahada gelişmesine yardımcı olacaktır ve ilerideki daha çok satış yapma fırsatı doğacaktır .

Şunu bilinki Skoda Audi bmw Mercedes gibi araçlarla kıyaslanacak olursa büyük olmasından başka hiç bir avantajı yok fiyat farkı avantajı en büyük unsuru ama diğer özelliklerde neden daha avantajlı olmasın .

Unutmayalım ki Skoda super B Alanların hepsi Audi a6 bmw 5 20 ve diğer benzer lerini almak ister ama maddi konudan herkes uzak duruyor örneğin ben :)

Arkanızdan süre B gelirse dikiz aynasından ne geldiğini görmeye bilirsiniz ama bir Audi bmw geldiğini hemen anlaya bilirsin skodanınfa kendine göre böyle bir görüntüsünü olmasını çok Arzu'larım akşamları far yandıgında

3 gün oldu aracı alalı km 2000 binde ileride olumlu veya olumsuz düşüncelerim olursa tekrar yazacak.
« Son Düzenleme: 19 Kasım 2015, 18:30:52 Gönderen: Metinbalci »

Çevrimdışı emreogut

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: OnurB;543041
Haklısın ya da haksızsın demiyorum ama bu konunun altında böyle bir yoruma gerek var mı ?
Adam arabayı almış işte , senden bu paraya ne alınır diye fikir istememişki...

Böyle bir fikir istenildiği için yazmadım kendi yorumumu yazdım size bir zararı varmı yazdıklarımın ? Sizede yok başkasınada bir zararı yok sadece bir fikir ve yorum.

Çevrimdışı Metinbalci

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arka kameralar diğer araçlarda geri vitese takıldığı Zaman aktif olur ve açılır daha sonra ise kapanır düşünün Zorlu yollarda veya karda gidiyorsunuz geri vitese taktınız kamera kapalı ? Açıp kapatmak zor bir olay değildir.

Unutmayalım ki buradaki bütün olumlu veya olumsuz yorumlar araçlara gelişmesine pozitif olarak yansımaktadır

Çevrimdışı Metinbalci

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Unutmayalım ki buradaki bütün olumlu veya olumsuz yorumlar araçlara gelişmesine pozitif olarak yansımaktadır .

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
biraz köfte ekmek ilişkisi var. passatta kamera dediğiniz gibi gizleniyor. bazı detayları bilerek koymuyorlar arabaya. bunlara dikkat edip isteyenler passat, audi a4, 3 serisi, c serisi alsın diye. 3 günde 2000km , iyi, yol yapmışsınız. bizim 80 gün oldu 2700km anca yaptık :)

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Alıntı yapılan: özdil;543079
biraz köfte ekmek ilişkisi var. passatta kamera dediğiniz gibi gizleniyor. bazı detayları bilerek koymuyorlar arabaya. bunlara dikkat edip isteyenler passat, audi a4, 3 serisi, c serisi alsın diye. 3 günde 2000km , iyi, yol yapmışsınız. bizim 80 gün oldu 2700km anca yaptık :)

Evet, Passat'ta gizleniyor ama opsiyonel donanım malesef (Rear Assist)

Çevrimdışı hkaydin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de aracımı alalı 1 hafta oldu. Gayet fiyat performanstan memnunum. Tabiki daha iyisi olabilirdi. Mesela cam yarı açıkken kapatınca camın oynadığını görebiliyorum. Ya da anahtarsız giriş sadece ön kapılarda var. Neden arka kapıya da sensor koymazsın? Ya da hayalet gösterge filan.
Ama şunu farkedeceksiniz bazı şeyleri hiç kullanmıyorsunuz. Ama para veriyorsunuz.
Skoda bir merso bir böw değil tabii. Ama herkes kendine göre seçiyor. Ben 180bin tl yi garajda tutmak istemedim. Ama yine de rahatlık sunan bir araba almak istedim. Superb bunu karşıladı.

Yok farlar sarımtrak, yok arka kamera kapanmıyor bence sadece kendinizi aracınızdan soğutur.

Ben aracımın sessizliğini, o kadar büyük olmasına rağmen manevra kabiliyetini sevdim. Gerisi fasa fiso.

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende cok memnunum yakitini daha olcemedim ama performansı konforundan cok memnumum illaki eksi yönlerine de var genel anlamda memnunum

Çevrimdışı OnurB

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yanlış bilgi veriyorsam kusura bakmayın fakat bildiğim kadarı ile bu teknolojinin öncüsü Opel'dir. Opel bu yeniliğin tanıtımını yapalı 4 yıl olacak neredeyse :)

https://www.youtube.com/watch?v=LuCggAvo3Oc

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Opel öncülüğünü yapmış ama opel Türkiye bize sunmamış.skoda bize sunuyor.

Çevrimdışı OnurB

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle