škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İzlenimler

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bencede o paraya  buyuk eksiklikler. Ama bunlari arastirmadan almanizada sasirmadim degil. Ben alirken superb yi hatim indirmistim :)

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben 8 ay alternatifleri ile beraber araştırdım.

Çevrimdışı Metinbalci

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bugün hissettiğim lakırdı sesi gaza yükleme ve boşaltmada ya vites kuyusunda yada motorda garip bir lakırdı sesi duyuyorum :)

Çevrimdışı Ugurkaradag

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
5.30i e60 bmw den sonra çok ama çok memnunum 1.6 tdi prestij aracimdan iyiki varsın skoda :)

Çevrimdışı hkaydin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Metinbalci;543250
Bugün hissettiğim lakırdı sesi gaza yükleme ve boşaltmada ya vites kuyusunda yada motorda garip bir lakırdı sesi duyuyorum :)

NE yazıkki DSG sesi o.. Bozuk olduğu anlamına gelmiyor ama özellikle bozuk yolda camı açın bir dinleyin.. Sanki lakırdıyormuş gibi gelir.. Ama korkmayın problem yok..

DSG'nin problemi 1'den 2 ye geçerken manuel vitesli arabalarda debriyajdan birden çekince araba atlar ya. O dur.. Ama o mekatronik parça ile 2012 sonrasında çok çıktığını zannetmiyorum.. Benim eski passat 2011 di.. 2012 de parça değişmişti..

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
160-170 bin liralık araba almak için 1 milyonluk evde oturmak lazım, geçenlerde arkadaşın eve gittim, adam gecekonduda oturuyor, kapısında 2014 passat...şaşırdım...
o da benim arabaya şaşırdı, 20 küsürlük olduğunu görünce...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı hkaydin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;543878
160-170 bin liralık araba almak için 1 milyonluk evde oturmak lazım, geçenlerde arkadaşın eve gittim, adam gecekonduda oturuyor, kapısında 2014 passat...şaşırdım...

Türkiyede biliyorsunuz desinler olayı var.. Kültürümüz bile at avrat silah ile gidiyor.. At oldu araba, avrat değişmedi, silahta cep telefonu oldu..

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;543878

Evi bilemem ama Türkiye şartlarında araba sosyal statü göstergesi gibi.

Passat'ın varsa ta..klı adamsın demek oluyor. :)

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
o iş önceliklerinize göre değişir bence. arabaya meraklı iseniz eviniz kira bile olsa passat alabilirsiniz. veya 2.el fakat özellikleri ile bir çok kişinin gönlünde taht kuran bir araç.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tercih meselesi...statü derken, maaşım iyi olmasına rağmen sonuçta ücretli çalışan bir işçiyim... olmayan statüyü, bir düğünde, davette var mı göstereyim?

Ya da polis çevirmesinde bana ''efendim, rutin kontrol, evraklarınızı rica etsem?'' demesinin bana katacağı birşey yok, polis, varsın ''evraklaaarr'' desin, ''ne iş yapoynn?'' desin...

100 bine aldığın ''en kötü'' gayrimenkul, 1-2 senede neredeyse 2 katını ediyor, aynı değerdeki 4 teker ise 1-2 senede cepten yerken, üstüne %25 değer kaybediyor.
3-5 gün sefa sürmek için çocuğumun geleceğinden çalamam, varsın arabam eski, ucuz olsun, ya da hiç olmasın, neyin ne olacağı belli olmaz, burası türkiye...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)