škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fiat egea

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ciko44

• SuperB 3 1.6 Dsg Prestige
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Kiralama şirketinin 2 haftalığına  emanet verdiği 2017 style dizel otomatik Octavia kullandım
1,5 yıldır da Egea benzinli aracımız var, şirket aracı olarak da 1,3urban ve 1,6 dizel otomatik  lounge  egea kullanıyoruz.

Gelelim karşılaştırmaya;
Octavia kesinlikle daha oturaklı ve kaliteli hissettiriyor bence ihtiyaç olabilecek bütün donanımlar düşünülmüş. Egea da olmayan; katlanan yan aynalar, auto hold, güneşlik vs. Ovtavia da mevcut
 Ancak yukarıda da dediğim gibi aralarında  enaz 20bin TL fark var. Bu nedenle eksiklerin olmayışını yadırgamadım.

Yukarıda ki arkadaşın egea için bahsettiği viraj kasis olayına kesinlikle katılmıyorum bence gayet başarılı  olmuş

egea bence fiyatının arabası  
1.6 dizelperformansı  kesinlikle tatmin ediyor
1.3 dizel vergi avantajı için satışa çıkmış zaten amac maliyet ve çoğu da şirket aracı genelde (ki bence Fiat  1.3 mjet motor kendini ekonomi ve dayanıklılık olarak yeteri kadar ispat etmiştir. )

Sonuç olarak otomobil alırken en büyük etki bütçe değil midir?  O halde başta da dediğim gibi egea bence şu anki koşullarda  o fiyata alınabilecek en iyi otomobil
« Son Düzenleme: 22 Ekim 2017, 22:50:17 Gönderen: ciko44 »

Çevrimdışı octa

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
NCAP testlerini izlemenizi tavsiye ederim. O kadar da güvenli bir araç değil. Octavia’nın 2013 Ambition modeli bile bugün kü NCAP testinden 5 yıldız alabiliyor. Egea yeni haliyle 3, güvenlik donanım paketiyle anca 4 yıldız alabiliyor. Otomobile sadece kaporta kıvrımları ve motorun az yakması çok gitmesi olarak bakmamak gerek. İçinde can taşıyoruz patates çuvalı değil.

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alfaromeo gulietta ya da bi bakiverin icler acisi

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i