škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fiat egea

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar fiatın yeni sedan modeli egea hakkında fikirlerinizi merak ediyorum. Fiyatı beklediğimden yüksek oldu ama arabayı canlı görmesem de videolardan beğendiğimi söyleyebilirim. Şu an lansmanı olduğu için fiyatlarda lansman harici bir şey yapmıyorlarmış. Yıl sonunda fiyatlarda biraz indirim ve sıfır faiz gibi birşey yaparlarsa ciddi düşünürüm.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sümbülden pek bi farkı olacağını düşünmüyorum.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynı fiyatlara rapid alabilirken fiat ne ki ? bunu fanlık olarak algılamayın iki aracıda inceleyin. Donanım farklarını bir görün o zaman hak vereceksiniz.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben fuarda dıştan incelemiştim.Dışardan kötü bir araba izlenimi  vermedi  bana.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Birebir inceleme şansım olmadı henuz; ancak fotolardan başarılı görünüyor. Hele hele Linea'dan her yönden çok daha iyi bir araç olduğu yazılıp ciziliyor. İyi satış rakamları yakalayacağı kanaatindeyim.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Lineadan 80 kg hafif, boyut olarakda biraz daha küçükmüş.

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İç mekan kalitesini bilmiyorum ancak bn trafikte canlı olarak gördüm kırmızı rengini.lineadan kat be kat üstün ve güzel bi görünüşü var.

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
fuarda gördüm geniş fena değil ama o fiyata rapid varken ve ikinci elde yüksel modelli sıfıra yakın temiz octavialar varken tercih etmem.Yeni nesil tempra gibi bi araç.Tercih meselesi saygı duymak lazım.

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Son 3 yılda 1 adet yeti ve 2 adet superb almış ve çokta memnun kalmış birisi olarak bende skodanın yeri tabiki ayrı. Araçları satmama araçların bir kusuru değil benim sık araç değiştirme alışkanlığım sebep oldu. Evet aynı fiyata rapid alınabilir ama benim için görsellik önemli. Şahsen rapidin arka stop grubunu bir türlü içime sindiremedim:) 2. el octavia seçeneklerim arasında lakin fiyatlar en az 10 bin daha fazla. 3 skoda'dan sonra 5 aydır çoğu insanın beğenmediği makyajlı 1.3 linea kullanıyorum ama o kadarda kötülendiği kadar kötü bir araç değil. Marka algısı ve biraz haksızlık yapıldığı kanaati bende oluştu. Kampanya ve sıfır faiz imkanı getirilirse egea düşüneceğim. 1.3 veya 1.6 urban paket gayet yeterli gibi görünüyor ve 1.3 şu anda 61.900 TL. Yani piyasaya baktığımızda rakipleri olan rapid,c-elyese,301,sybol gibi araçlarla fiyat olarak eşit sayılır. Rapidi bir kenera ayırırsak diğerlerinden kat be kat üstün bir araç bence. Hayırlısı bakalım.

Çevrimdışı ed0810

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sitesinde arac olusturma kisminda en ust donanim,metalik olmayan renk ve duz vites dizel de bana 71.500 lira fiyat cikardi. Bu fiyata duz vites 1.6 tdi octavia alinir. Gercekten fiyat olarak cok sacmalamislar. Bir yerde bir suru odul almis Octavia, diger yanda guvenlik testi bile yapilmamis teneke parcasi.

Yeni Fiat Egea nin donanim kombinasyonlari sonucunda verdigi fiyata(manuel sanzimanla); seat toledo, skoda rapid, rapid spaceback, yeti, octavia,jetta hatta ve hatta yeni superb i benzinli olarak bile alabilirsiniz. Benzinli baz donanim superbmi yoksa dizel egea mi deseler bir saniye dusunucek kimse yoktur heralde bu forumda.

Tabi isin icine ucuz yedek parca, ucuz servis ve bakim, 5 yil garanti girdigi zaman bazilarinin gonlunu celebilir.

f/p acisindan gercekte kotu bence ama aracin tipi guzel ona lafim yok.

Çevrimdışı civilkaya

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
1,5 sene şirket aracı olarak linea kullandım ve meraktan gidip bayide inceledim aegea yı. Bana lineadan epeyce kaliteli geldi. Urban paket (hız sabitleyici, park sensörü, dokunmatik ekran, perde hava yastıkları vs.) gayet yeterli gibi düşünüyorum. Ama yine de fiyat olarak pek rekabetçi gelmedi. Sanki biraz daha aşağıda olmalıydı.

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Fiyat konusunda aynı fikirdeyiz. Urban için 55 gibi bir rakam bence mantıklıydı. Ama linea urbanın liste fiyatı da 58 gibi bir şey. Onunla kıyaslayınca linea'dan ucuz bir fiyat beklemek hayal oluyor zaten :) 2. el 15-20 bin km arası hatasız astra j sedan 1.3 fiyatları 55 civarı. Bu araçta bu bütçeye göre alternatifler arasında.
« Son Düzenleme: 11 Kasım 2015, 15:41:25 Gönderen: Artukbey »

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sırf koyu hayranı olduğum Erdal Beşikçioğlu'nun reklamından dolayı bile almasamda incelemeyi düşünüyorum. tasarımı falan gayet hoşuma gitti ama kalitesi nedir onu bilemem tabi :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: noxy44;541833
sırf koyu hayranı olduğum Erdal Beşikçioğlu'nun reklamından dolayı bile almasamda incelemeyi düşünüyorum. tasarımı falan gayet hoşuma gitti ama kalitesi nedir onu bilemem tabi :)
Reklam çok iyi olmuş bence de; amirim 10 numara:)
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yazık oldu güzelim diziye...o kalitede hâla bir şey yok...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)