škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fiat egea

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benzinli manuel dolu bir octavia tercihim olurdu egea dusunmezdim o paralara ciktiktan sonra.

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugun canli gordum cok cirkin olmus kaput felan cok kisa kotu onu alacagima ikinci el jetta veya Octavia alirim

Çevrimdışı bipekkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: trio;541952
Benzinli manuel dolu bir octavia tercihim olurdu egea dusunmezdim o paralara ciktiktan sonra.
Aynı düşüncedeyim.Çok yakından baktım sağına soluna, özellikle kaporta bana çok zayıf geldi.Yürüyen aksamı bilemem. motor bilinenlerden. geri kalanı ıvır zıvır,adamlar donanım satıyorlar. Bu vergilerle fiyatı gerçi her araç için böyle ama ederinin çok çok üstünde,aslında devletide dahil ithalatçısını imalatçısını terbiye etmek çok kolayda......uygulayacak vatandaşlık bilince olan halk lazım....

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öyle ya da böyle; aracın baz donanım düşük güçlü dizel motorlu versiyonu filolar tarafından fazlasıyla rağbet göreceği için C segmenti araç satışlarında ilk üçte yer alacaktır.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
60 bin TL'ye alınacak biraz donanımlı araç başka ne olabilir arkadaşlar. 2. el fiyatları ile kıyaslama yapmayalım lütfen. Buna bu parayı verene kadar gider 2. el şu arabayı alırım demek farklı bir şey. Bahsettiğim şey sıfırda donanım, görsellik, sağlamlık, fiyat açısından alternatifleri ne olabilir acaba? Fiyatı 1.3 dizel urbanın fiyatı 55 gibi birşey olsa zaten düşünmeye gerek yok ama 62 biraz fazla.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: AVCI;542126
60 bin TL'ye alınacak biraz donanımlı araç başka ne olabilir arkadaşlar. 2. el fiyatları ile kıyaslama yapmayalım lütfen. Buna bu parayı verene kadar gider 2. el şu arabayı alırım demek farklı bir şey. Bahsettiğim şey sıfırda donanım, görsellik, sağlamlık, fiyat açısından alternatifleri ne olabilir acaba? Fiyatı 1.3 dizel urbanın fiyatı 55 gibi birşey olsa zaten düşünmeye gerek yok ama 62 biraz fazla.

Astra 136'lık sport'u 68e verirlerken ben Egea'ya falan bakmazdım.

SOnra Leon FR 67.5 TL

Ya da Ceed 136 dizel comfort da o civarlarda. Kasım aralık kampanyası yapmışlar. Hyundaide de 5000 civarı indirim var.

Octavia/Leon 1.2 TSI da iyi seçenekler.

Egea argesi TR'de yapıldığı için başarılı olması hoşuma gider, fakat belli bir süre sonra zamanın Linea'sı olur ister istemez. Biraz daha iyisi, çağa ayak uyduranı diyelim. Zaten herkeste gördükçe insanın hevesi kaçar.

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;542151
Astra 136'lık sport'u 68e verirlerken ben Egea'ya falan bakmazdım.

SOnra Leon FR 67.5 TL

Ya da Ceed 136 dizel comfort da o civarlarda. Kasım aralık kampanyası yapmışlar. Hyundaide de 5000 civarı indirim var.

Octavia/Leon 1.2 TSI da iyi seçenekler.

Egea argesi TR'de yapıldığı için başarılı olması hoşuma gider, fakat belli bir süre sonra zamanın Linea'sı olur ister istemez. Biraz daha iyisi, çağa ayak uyduranı diyelim. Zaten herkeste gördükçe insanın hevesi kaçar.

Astra 1.6 dizel sport 136 lık sedan için aldığım en iyi fiyat 76.500 TL. Sizin 68  bin'lik fiyat sanırım hb.

Çevrimdışı Tamer06

• Çılgın Detaycı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Valla büyük konuşmayım ama hayatta bu egea yı almam aracın önü, içi hadi neyse fena değil ama arkası hiç hoşuma gitmedi o stopları tasarlayan kör olmuş galiba nasıl bir tasarımdır ya hiç beğenmedim o paraya sıfır km astra yada astra sedan alınabilir.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: AVCI;542238
Astra 1.6 dizel sport 136 lık sedan için aldığım en iyi fiyat 76.500 TL. Sizin 68  bin'lik fiyat sanırım hb.

Evet 1 2 hafta once 68e hb fiyati alan birisi olmus. Ama bugunlerde 71den asagi verilmedigini de yeni okudym.

Bir de su var ki hb nin bagaji j kasada gayet iyi. Sekil semal de yerinde. Ic hacimleri ayni sedanla. Avrupalilar c sinifi hb leri sedanlardan daha kaliteli yapiyorlar. Ben olsam hb dusunurum bu kasayi.

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.mazda.com.tr/modeller/yeni-mazda3-sedan/
http://www.mazda.com.tr/modeller/yeni-mazda3-sedan/ozellikler/ic-ortam/

Valla Egea kusura bakmasın bu fiyatlar çok abartı Egea alacağıma Japonun hasına Mazda'ya binerim 65.500 yeni mazda3 sedan.

Ben tasarım diye buna derim kado dizayn (hareketin ruhu)

« Son Düzenleme: 15 Kasım 2015, 13:09:02 Gönderen: trio »

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet herşey donanım değil; ancak Egea'nın en dolusunun fiyatına karşılık diğer marka modellerin en alt donanımını fiyatına göre Egea'yı yerden yere vurmak adil değil. Zaten bu aracın en üst donanımın toplam satıştaki payı düşük olacaktır. 1.3 multijet Easy donanım filo indirimleriyle birlikte filolarin tercihlerinden biri olacak ve öyle ya da böyle iyi satacaktır.

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Egeanın dolusu ile Mazdanın giriş seviyesi aynıdır benim düşünceme göre kişisel fikrim mazda ile egea elma ile armutu kıyaslamaktır cebimde 65.000 tl ile iki aracı önüme koysalar gözümü kırpmadan saniye düşünmeden mazdayı alırım japon her zaman japondur. Ayrıca dikkatimi çeken bir durumda fiat ın hangi arabasına bakarsanız bakın 2-3 sene sonra araba çöküyor kendini salıyor.
« Son Düzenleme: 15 Kasım 2015, 14:39:12 Gönderen: trio »

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: trio;542379
Egeanın dolusu ile Mazdanın giriş seviyesi aynıdır benim düşünceme göre kişisel fikrim mazda ile egea elma ile armutu kıyaslamaktır cebimde 65.000 tl ile iki aracı önüme koysalar gözümü kırpmadan saniye düşünmeden mazdayı alırım japon her zaman japondur. Ayrıca dikkatimi çeken bir durumda fiat ın hangi arabasına bakarsanız bakın 2-3 sene sonra araba çöküyor kendini salıyor.

Sizin düşüncenize göre zaten. Siz ideallerden konuşuyorsunuz ben pazar gerçeklerinden. İşte bu nedenle zaten Egea sadece bir yada Mazda'nın tüm senede sattığı araçtan fazla satacak.