škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fiat egea

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mrt03mrt03;547925
Ön koltuk ayarlayınca arkada yeterli alan yok bence.  En azından benim rapid spaceback daha geniş duruyor. Ayrıca o parayı edecek bi araba olmamış
Rapid  HB' nin her koltuğunda yolculuk ettim, inanın Aegea' da çok daha iyi geldi bana. Ön koltuk en önde iken zaten çok rahat ama bahsettiğim gibi 1,78m boylu delikanlıdan "ta Ankara' ya kadar rahat gidebileceğin konuma ayarla" dedim ve çok rahattım.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;547928
Rapid  HB' nin her koltuğunda yolculuk ettim, inanın Aegea' da çok daha iyi geldi bana. Ön koltuk en önde iken zaten çok rahat ama bahsettiğim gibi 1,78m boylu delikanlıdan "ta Ankara' ya kadar rahat gidebileceğin konuma ayarla" dedim ve çok rahattım.

Bagajı çok geniş tutmuşlar fakat yükleme alanı dar. O kadar kullanışsız bagaja arka alan yeterli gelmedi. Linea da koltuklar daha yatık olunca daha genişti. O rüzgar kanalları da olmamış bence. Tavan bile dalgalı. Zevk meselesi tabii ki. Ayrıca manuel dizel araca 71 fiyat yazmışlar bence çok ama çok abartmışlar

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Araba bence şekil olarak güzel. Benim şahsen tek sıkıntım sık araba değiştiren birisi olduğumdan 2. elde kaybedeceği değerin henüz belli olmaması. Sıfır arabada her markada istisnalar dışında bu durum mevcut. Ama bunda risk katsayı baya yüksek :)

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: trio;547998
Makyajlı linea...

Katılıyorum.
Bu hafta sonu inceledim. İç mekan, arka koltuk baş mesafesi pek farklı değil Linea dan. belki arka taraf SW de daha geniş olur. Bekleyip göreceğiz.

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Son reklamında bu fiyata daha iyisi varsa onu alın diyor demek ki octavia alacağız... 55 e Hyundai elentra var tasarımsa tasarim ...

« Son Düzenleme: 10 Mart 2016, 00:13:26 Gönderen: trio »

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: trio;564325
Son reklamında bu fiyata daha iyisi varsa onu alın diyor demek ki octavia alacağız... 55 e Hyundai elentra var tasarımsa tasarim ...

Oda kasa degistirdi alinabilir hali 85 bu kasa elde kalan elite donanimlarda 83 oldu

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.hyundai.com/tr/tr/Showroom/Cars/Elantra-2013/PIP/index.html

56.950 tl bu kasası bile egeadan iyi bana göre ki zaten egeanında başlangıç fiyatı bu en baz versiyonu easy modeli 50.900 tl
yani egea bazla hyundai baz ı karşılaştırırsak arada 6 bin var.

http://egea.fiat.com.tr/egea-fiyat-listesi.pdf

Yeni Elentra fiyatı bu

Yeni Elantra
2016 Model Yılı                                                     Liste Fiyatı   Önerilen Satış Fiyatı
YENİ ELANTRA 1.6 D-CVVT STYLE (BENZİNLİ)               56.590 TL   56.590 TL
YENİ ELANTRA 1.6 D-CVVT STYLE OTM. (BENZİNLİ)       65.590 TL   65.590 TL
YENİ ELANTRA 1.6 CRDi ELITE (DİZEL)                      81.990 TL   81.990 TL
YENİ ELANTRA 1.6 CRDi ELITE DCT (DİZEL)              84.990 TL   84.990 TL
« Son Düzenleme: 10 Mart 2016, 18:08:41 Gönderen: trio »

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Iste sorun orda ben bugüne kadar baz donanim elantra icin gelen hic bi müsterime araba var yardimci oluyum diyemedim o arabalardan ülkeye 50 tane girer filolara gider onlarda :)

Çevrimdışı Coşkun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
reklamdada söylendiği gibi "Çoğu özelliğini hiç kullanmadığınız otomobillere bir servet ödeyebildiğinize göre" derken aracın pekte bi özelliği olmadığını vurguluyor

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Coşkun;565638
reklamdada söylendiği gibi "Çoğu özelliğini hiç kullanmadığınız otomobillere bir servet ödeyebildiğinize göre" derken aracın pekte bi özelliği olmadığını vurguluyor

Egea nın reklamına laf ettirmem :) şaka bir yana adamlar ülkesindeki kullanıcıyı tanıyor. Örneğin bizim tanıdığın megane ı var 1400 km ile memlekete giden bir adam ve daha hız sabitleyicisini kullanmamış :D
Bu arada egea b segment mi c segment mi girdi piyasaya?

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Lineanın c segmenti olduğu ülkemde egea d segmenti bile olur :)  2 sene Linea bindim beni hiç üzmedi ama konfor konusunda aynı şeyleri söyleyemem,egea için ise beğendiğim araçlardandır ama o paralara daha iyi tercihler var

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bayide inceledim malzeme kalitesi ve tasarım vasat kesinlikle c segmenti değil içi direksiyon hariç ucuz duruyor. Direksiyonun tasarımı çok güzel fakat o da 9.15 i baltalıyormuş. O dokunmatik yerine radyo koysalar daha güzel tasarım olurdu. Linea gibi. Nedense pek sevemedim. Aynı fiyata toledo rapid alınıyor. Daha şık ve performanslı üstelik. Konfor, yalıtım ve yol tutuş fena değilmiş hele yol tutuşu çok övüyorlar. Benim içime sinen bir araç olmadı.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Egea C segment olarak konumlandırılmış ve kabul görmüş durumda. Son 2 aydır C segment sedan satışlarında da 2.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;566649
Egea C segment olarak konumlandırılmış ve kabul görmüş durumda. Son 2 aydır C segment sedan satışlarında da 2.

Aslında projelerde hb modeli üst seviye geçiyordu. Demek ki sedanı da c ye konumlandırmışlar.