škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Citigo Almak niyetindeyim

dgca · 72 · 43425

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
evet Uğur bey , sorulan soruya verilen cevapların ilgisizliği konusundan yakınmış durumdayız Ömer Bey ve ben..:p

fakat artık o kadar karmaşa oldu ki kimse kimseyi anlamaz , mesajı paldır küldür okur oldu

neyse , ne oldu acaba tercih ? :confused:

Çevrimdışı yldzfurkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Citigo iyidir. Üni öğrencisi tecrübesiz bayan kuzenımde var sunroof vs dolu olan model kullanımda şanzımanında park konusunda vs hiç sıkıntı dile getirtmedi araba. Yakıt ve performans olarakda şehir içi kullanımda gayet yeterli. Siz kamyon senaryolarını esgeçin peynir tenekesi tofaş grubunu zaten hiç düşünmeyin. Hayırlısı olsun.

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: korhan;530939
alındı mı acaba citigo ?
Alınsaydı Citicame derlerdi adına sanırım.
La gidip yatayım ben ya!
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
uğur bey inşallah uykunuzu almışsınızdır...

tekrar böyle bir espriye dayanamayız :p

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: korhan;531043
uğur bey inşallah uykunuzu almışsınızdır...

tekrar böyle bir espriye dayanamayız :p
Aldım uykumu aldım.
Ama şimdi de milli takım sinir ediyor beni. Canına yandımın topu bir girmedi Letonya kalesine ya!

EDİT : Girdi sonunda ya la!:rm:
Bir EDİT daha : La 90. dakikada gol mü yenir ya?!
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı dgca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Korhan bey bir şey olmadı daha aksiyon anlamında.

Kazalı aracımla ilgili bir başlık açmıştım http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=32198

Kısacası araçla uğraşıyorum bu aralar. Ama yeni alacağımız araç konusunda kararsızlığımız devam ediyor. Öncelikle kaskodan parayı tahsil etmem gerekiyor. Sonrasında üzerine ilave edip muhtemelen 2.el otomatik bir araca yöneleceğim. Belli başlık erken açıldı ama görüşlerinizi dikkate alıyorum şimdiden. :ok:

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Honda jazz  f1 sansuman otomatik derim ben. Tam bayan arabasi
ici genis ,gorus acisi guzel , iki teker arasi yakin dönüş acisi iyi , otomatigi sorunsuz

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende gecen cvt sanziman 2005 jazz kullandim. Gayet guzel bir araba. Hatta erkek icin bile gundelik sehir ici kullanima cok uygun bir araba bence :)

Çevrimdışı drscapula

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.birkerede.com
nedir son durum alındı mı citigo ?
hortlatayım konuyu

Çevrimdışı dgca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: drscapula;541754
nedir son durum alındı mı citigo ?
hortlatayım konuyu

Başlığı tekrar hortlatayım, hanımdan yakayı kurtaramadım, yakın zamandır da malum sitelerden citigo aramaya devam ediyorum. Şu ilandaki araç için 32500 son oluru dediler, 32bin teklifim, olur derseniz gelip bakayım dedim. Şimdilik anlaşamadık, yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-sahibinden-47000-km-de-bayandan-cok-temiz-otomatik-elegance-294712438/detay

Çevrimdışı brkdmr38

• VAG GRUP FUNS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bu klasmanda bi araç bakiyorsaniz Hyundai İ10 da alternatifler arasına ekleyin.Citigonun bildiğiniz gibi talep olmadığından bayiler getirmeyi durdurdu.Ülkemizde pazar payı sıkıntılı su anda...

Çevrimdışı Frequency

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Citigo yerine aynı paraya fabia bakmak daha mantıklı...tabii otomatik değilse.

Çevrimdışı dgca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Baktığımız araç otomatik olunca fiyatı daha uygun olanlar sırasında citigo 1. sıraya çıkıyor. Hyundai i10'da bakıyorum ancak en az 4-5 bin TLlik bir fark oluşuyor. Dediğiniz gibi maalesef citigo artık ülkemize gelmiyor, eşimin ilk aracı olacak şayet alırsak, kaza bela olmadığı taktirde en az 3-4 sene kullanır diye düşünüyorum. Bu şartlar altında halen citigo mantıksız mı sizce?