škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Citigo Almak niyetindeyim

dgca · 72 · 43317

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
Ben zevk arabasıymış falana filana bakmıyorum.

Eğer eşimi özellikle de düzgün araba kullanamıyorsa isterse full nikalajlı olsun linea ya bindirmem.

30 kmh de kendi kendine frenleyebilen,çek çeliğine sahip,euroncap den 5 yıldız araba almış bir arabaya ancak koyabilirim.

Ne üdüğü belirsiz euroncap a bile girmemiş bir arabaya bindirmem.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skoda2;530199
Ben zevk arabasıymış falana filana bakmıyorum.

Eğer eşimi özellikle de düzgün araba kullanamıyorsa isterse full nikalajlı olsun linea ya bindirmem.

30 kmh de kendi kendine frenleyebilen,çek çeliğine sahip,euroncap den 5 yıldız araba almış bir arabaya ancak koyabilirim.

Ne üdüğü belirsiz euroncap a bile girmemiş bir arabaya bindirmem.

Haklısınız fakat 2006 da punto euro ncap ten 5 yıldız aldı. Fakat kalite olarak kalitesiz olduğuna katılıyorum.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: korhan;530194
2002 deyince işler değişir... ve Lupo ile citigo bence kıyaslanmamalı , lupo kupon bi araba.

Bilmiyorum hiç citigo kullandınız mı ya da hiç bir ankara tayfasının buluşma konularını okudunuz mu. Engin abi direk yaşayarak konumuza müdahil olduğu için daha iyi anlar beni. Bizim bir geleneğimiz vardır. buluşmaya yeni gelen merak ettiğimiz araçlara 5-6 kişi zebellah gibi adam binip acayip testler yaparız. Yazılımlı süperbten tutun,ds3 thpye, yada atmosferik ibizadan fluence dci a kadar bir sürü araçta bu testlerimizi yaptık. İnanın şu ana kadar citigodan aldığımız zevk ve şaşkınlığımız daha hiç bir arabada olmadı. Hani lupoya kupon araçtır ya da mk2 golf efsanedir diyosunuz ya bi ön yargılarınızı bırakın da öyle bakın bu küçük deve.
Ayrıca Kullanmadığınız bilmediğiniz araçlar hakkında böyle yok şusu yok yok busu yok diye karalama yapmayın. Biri de çıkar camı tek donuşla açılmayan,içinde gram yumuşak malzeme olmayan, arkasında malzemeden çalmış gibi 3 park sensörü olan araba almış, ilk çıktığında arka camları yönetme butonu olmayan arabalara gidip de milyarlar dökmüş ne saf adamlar varmış bunların hepsi benim bilmem kaç senelik bilmem ne model arabamda vardı tüh onlara der üzülürsünüz.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abilerim kardeşlerim,
Güzel güzel sohbet ediyoruz, gerginlik yok, değil mi?:wnk:
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;530204
........................camı tek donuşla açılmayan,içinde gram yumuşak malzeme olmayan, arkasında malzemeden çalmış gibi 3 park sensörü olan araba almış, ilk çıktığında arka camları yönetme butonu olmayan arabalara gidip de milyarlar dökmüş ne saf adamlar varmış bunların hepsi benim bilmem kaç senelik bilmem ne model arabamda vardı tüh onlara der üzülürsünüz.
:)
yoksa rapidden mi bahsediyorsun?  İlk gördüğümde aradığım donanım teknolojik far idi, kara düzen halogenleri görünce bitti bende...1,2 htp active hiç binilmez bir donanımdaydı, bitti zaten....
şimdikilerde bazı şeyleri iyileştirmişler...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;530218
Abilerim kardeşlerim,
Güzel güzel sohbet ediyoruz, gerginlik yok, değil mi?:wnk:

Sıkıntı yok kaptan raadız [emoji23]

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Rapid ciler kızmasın diye şimdiye kadar yazmadıydım, ohh raatladım beaa..
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;530240
Rapid ciler kızmasın diye şimdiye kadar yazmadıydım, ohh raatladım beaa..

Dikkat et abi tehlikeli bir çoğunluğa ulaştılar forumda biraz organize olma sıkıntıları var onu da hallederlerse yandık ki ne yandık [emoji23]

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Citigo iyidir bi bayan icin bence en ideal araclardan birisi onun yaninda 1.2 İ10da önerebilirim size atom karinca ifadesi bence o arac icin cuk oturur citigo alırsanız sehir icinde sizde keyif alarak kullanırsınız hem :)

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;530254
...1.2 İ10da önerebilirim...
Forumumuzda reklam yapmak yasaktır.:hoh:
:kavga::lklk:
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;530256
Forumumuzda reklam yapmak yasaktır.:hoh:
:kavga::lklk:
Hyundai çalışanı olmamin konuyla hic bir ilgisi kesinlikle yoktur :) hyundaiyi benim kadar yerden yere vuran baska bi calisanida yoktur ama sezarin hakki sezara abi :)

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;530257
Hyundai çalışanı olmamin konuyla hic bir ilgisi kesinlikle yoktur :) hyundaiyi benim kadar yerden yere vuran baska bi calisanida yoktur ama sezarin hakki sezara abi :)
Aaa!!! Niye yerden yere vuruyon ki?
Yaz bakayım azıcık ÖM ile müsait olduğunda. Bak meraklandım şimdi. SEAT' tan da mı fena ya?
Totoş Katalanlar ön çamurlukların kapıya bakan iç kısımlarına bildiğin strafor koymuşlar, kapı üst iç kısımlarındaki tutamakları çalmışlar.

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;530259
Aaa!!! Niye yerden yere vuruyon ki?
Yaz bakayım azıcık ÖM ile müsait olduğunda. Bak meraklandım şimdi. SEAT' tan da mı fena ya?
Totoş Katalanlar ön çamurlukların kapıya bakan iç kısımlarına bildiğin strafor koymuşlar, kapı üst iç kısımlarındaki tutamakları çalmışlar.
Abi bilgisayar basinda oldugum bi gün detaylariyla birlikte yazarim hepsini :)

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
golf Mk2 Efsanedir yazdığım bir mesajı gösterir misiniz bana ?

bir de merak ediyorum , citigo'da arkada oturan bir kişinin arka camla arasındaki mesafe ne kadardır ?
yani allah korusun arkadan gelen bir kamyon tamponuyla aranızda ne vardır ?
euro ncap5 değil ekstra statüyle 7 yıldız bile alsa bunu da düşünebiliriz...
arkaya kimse oturmayacak ki dersiniz , 3 yılda 1 kere oturur onda da allah göstermesin ya bir şey olursa ?

ben linea citigo'dan fersah fersah iyidir demiyorum  , lineayı da savunmuyorum sadece siz filo eşşeği dediniz de bence 38.000 TL ye citigo'dan daha iyi bir seçenek.

kendi arabamın donanımı , fiyatı vesairesi hakkında da herhangi birinin söyleyeceği bir söz ile üzülmem , merak etmeyin. hem donanımı bilerek aldım , hem alış şeklim ve amacım farklı hem de tek aracım bu olmadığı/sürekli bunu kullanmadığım için donanım eksikliği çok üzmüyor. yani bu fiyata şu modelde şunlar var bilgisine zaten sahibim , kimse extra birşey söyleyip de aaaa onu bilmiyordum dedirtemez bu konuda :) en azından ilgilendiğim araçlarda.

ayrıca demişsiniz ki "citigo kullandınız mı bilmiyorum" "kullanmadığınız arabayı karalamayın"
1-Kullanıp kullanmadığımı bilmiyorsanız neden kullanmadığınız araba diyorsunuz :)
2-Ben citigoyu karalamadım , o fiyata daha iyi seçenekler olabilir dedim. Yani 10.000 Km olmaz da 30.000 Km olur , o farkı donanımla genişlikle kapatır ?

bir soru , renault 12 ler kaç bijonludur ? bunu rapidin park sensöründen çalıp çalmadığını  anlamak için bir düşünün...

gerilmek kesinlikle yok bu bir fikir alışverişidir :)

bir de neden lineaya takıldık , clio da olabilir demiştim , (ncap 5 yıldız)

örnek (ilanı incelemedim detaylı olarak)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-tam-otomatik-vites-orjinal-km-de-sorunsuz-extreme-grandtour-228078801/detay

bu arada tabii ki en önemlisi şu :

eşiniz ne istiyor :)

Çevrimdışı 42RS42

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: korhan;530290
golf Mk2 Efsanedir yazdığım bir mesajı gösterir misiniz bana ?

bir de merak ediyorum , citigo'da arkada oturan bir kişinin arka camla arasındaki mesafe ne kadardır ?
yani allah korusun arkadan gelen bir kamyon tamponuyla aranızda ne vardır ?
euro ncap5 değil ekstra statüyle 7 yıldız bile alsa bunu da düşünebiliriz...
arkaya kimse oturmayacak ki dersiniz , 3 yılda 1 kere oturur onda da allah göstermesin ya bir şey olursa ?

ben linea citigo'dan fersah fersah iyidir demiyorum  , lineayı da savunmuyorum sadece siz filo eşşeği dediniz de bence 38.000 TL ye citigo'dan daha iyi bir seçenek.

kendi arabamın donanımı , fiyatı vesairesi hakkında da herhangi birinin söyleyeceği bir söz ile üzülmem , merak etmeyin. hem donanımı bilerek aldım , hem alış şeklim ve amacım farklı hem de tek aracım bu olmadığı/sürekli bunu kullanmadığım için donanım eksikliği çok üzmüyor. yani bu fiyata şu modelde şunlar var bilgisine zaten sahibim , kimse extra birşey söyleyip de aaaa onu bilmiyordum dedirtemez bu konuda :) en azından ilgilendiğim araçlarda.

ayrıca demişsiniz ki "citigo kullandınız mı bilmiyorum" "kullanmadığınız arabayı karalamayın"
1-Kullanıp kullanmadığımı bilmiyorsanız neden kullanmadığınız araba diyorsunuz :)
2-Ben citigoyu karalamadım , o fiyata daha iyi seçenekler olabilir dedim. Yani 10.000 Km olmaz da 30.000 Km olur , o farkı donanımla genişlikle kapatır ?

bir soru , renault 12 ler kaç bijonludur ? bunu rapidin park sensöründen çalıp çalmadığını  anlamak için bir düşünün...

gerilmek kesinlikle yok bu bir fikir alışverişidir :)

Merhaba;
Öncelikle benim şahsi fikrim Citigo'nun Lineadan'da Symbolden'de dayanıklı bir araç olduğu yönünde.Açıkçası Citigo alana kadar bende böyle düşünmüyordum ama uzun süre kullanınca resmen VAG Grubu bir araçtan beklenen herşeyi verdiğinin farkına vardım.:) Arka camın yolculara yakınlığından bahsetmişssiniz emin olun ki bunu sizden veya benden önce volkswagen mühendisleri düşünmüştür. Ayrıca Citigonun Motorundan tutun camına kadar volkswagen AG'nin ürettiğini de hesaba Katıcak olursak Siz olsanız Volkswagen gibi kalitesini ve sağlamlığını dünyaya kanıtlamış bir markanın çatısı altındaki  otomobili tercih etmezmisiniz?Ama yinede herkesin  kendi kararına saygı duyarım.İyi Forumlar:)
« Son Düzenleme: 29 Ağustos 2015, 19:37:11 Gönderen: 42RS42 »