škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.4 125bg active opsiyon neler eklenebilir.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kayseri skoda bayiisini aradım opsiyon listesini gönderdiler. Sipariş vermemiz durumunda ekim ayında geleceğini söylediler.  Active donanım olarak dizel gelmeyeceği söylendi. Benim için hız sabitleyici önemli onu ekletebilirim 17"stratos jant olabilir. Hoş duruyor. 16" çok mu küçük  durur. Bir de renk olarak ne tavsiye edersiniz. Opsiyon listesini eklemeye çalışacağım.telefondan eklemeyi beceremedim. Pc de yanimda değil.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam yapmayın. Bu araçta 17'' bile oyuncak gibi duruyor. Sanki aracın lastikleri patlamış da idareten küçük boy stepne takılmış gibi. Bence 18'' veya 19'' kararında olacaktır.

Renk = kesinlikle business gri

eğer Avtive donanıma eklenebiliyorsa xenon + led li ön farlar ile elektrikli bagaj açma alın dderim

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kaatimce dışarda business gri renk içerde de bej renkli "PHC - Havalandırmalı Tam Deri Koltuklar" araca premium bir hava katıyor. :gut:

Bu düzendeki bir aracı showroomda gördüm çok beğendim. :wax:

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sayın hocam,style donanım görmüştüm bayiide 17" 1.6 tdi manuel business gri. bana çok hoş gelmişti. Xenon icin 3850tl fiyat yazılmış. Olmazsa olmaz bir özellik ancak Verebileceğim maksimum para 72bin.(ki büyük bir kısmı kredi olacak, ayrıca kredi çekmek ne kadar mantıklı onu da bilmiyorum) Opsiyon listesinde 18-19" verilmiyor zaten. Renk konusunda hemfikiriz . Keske elimizde olsa da prestige alabilsek ama..

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu tür durumlarda ekonomik şartlar maalesef bizleri zorluyor. Keşke hepimiz tüm özellikler ile istediğimiz aracı alabilsek. jant- lastik kombinasyonu sonradan değişir ama xenon alabiliyorsanız mutlaka zorlayın derim. Sonradan uygulatması çok sıkıntılı ve pahallı oluyor, ucuz çözümlerde kötü duruyor.

Çevrimdışı egeyildirim

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
ben de active paket almayı düşünüyorum. opsiyondan şunları ekleticem:
normal hız sabitleyici
afs özellikli bixenon farlar
17'' stratos
otomatik katlanır aynalar

araç bu haliyle 74000' e denk geliyor. 74000 e de bundan daha iyi bir araç alınabileceğini hiç sanmıyorum. biraz daha gücüm olursa panoramik sunroof da ekletebilirim o zaman 77500 olacak. bu haliyle dış görünüş olarak prestige paketi aratmayacağını düşünüyorum. diğer opsiyonlar ise fasa fiso şeyler bana göre. renk olarak da beyaz tercih edicem. sebebi 2. elde tercihen ilk sırada olması, çizik-toz-kir vs. belli etmemesi, D segment araçlara da oturaklılık katıyor bence.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
16 jant benim ceedde bile kucuk duruyor. Superbde gordum canlisi bana baya kucuk geldi. O jantla alinmamali bence.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Acaba sonradan eklenen xenon farlar prestige pkt deki gibi led duzenegi ile mi geliyor

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı emirolcay

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Opsiyon listesini nasıl görebiliriz yükleme veya mail atma imkanınız var mi?

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam telden resmini atmaya çalıştım dosyanın boyutu büyük olduğu için atamadı. Eve geçince pc den aticam. Beyaz konusunda da  superb 2 ye daha çok yakışıyordu beyaz sanki.

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı emirolcay

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Yarın zam gelecek dedi bana Satıcı. Bir de bu active paket 1.4 TSİ 125 bg hala hiç bir yere gelmemiş ve sipariş versek fabrika tatilde olduğundan 4 aya gelir diyorlar.

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Satışa başlamadan zam yapmak ne kadar doğru bir karar tartışılır. Ama euro da alıp yürüdü. Bana söylenen aracın sipariş edilmesi durumunda ekim gibi gelecegi Kayseri İncar satış müdürü mehmet bey tarafından. Neyse bakalım hayırlısı.