škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.4 125bg active opsiyon neler eklenebilir.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emirolcay

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben iki yere sordum şu an sipariş alamıyoruz dediler fabrika tatilde olduğu için ne zaman açılır onu da bilmiyorlarmış.

Çevrimdışı mhkayiran

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende yılbaşına doğru düşünüyorum opsiyon olarak aklayı düşündüklerim;

1-Adaptif hız sabitleyici
2-Bi-Xenon for
3-Arka cam sileceği
4-Bluetooth+Bolero ekran
5-Otomatik katlanır yan aynalar

Bu özellikler yaklaşık 5 bin liraya geliyor. fakat ben göndermiş olduğunuz opsiyon listesinde elektirikli bagaj kapağı göremedim. active modeline eklenmiyormu acaba. ekleniyorsa ne kadar bilgisi olan var mı..

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sn. Mhkayiran hocam
1.acc 2000tl
2. Bi xenon 3850
3. Arka Cam sileceği 300tl
4. Bluetooth 450 + bolero ekran 6.5" 1100tl
5. Aynalar 450 tl
Kaba bir hesapla 8000tl civarı opsiyonunuz oluyor. Elektrikli bagaj active opsiyon listesinde yok.

Çevrimdışı mhkayiran

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Harbi 8 bin küsür yapıyor hocam yaa. Yanlış hesap bağdattan dönermiş. Millet şahin alıp biniyor o paraya. Tırstım bir anda valla.. Bu arada elektirikli bagaj kapağı olmadığına eminmisiniz. Style paket için 1500 tl imiş. Activede neden yok. Çok heveslenmiştim halbuki. Üzüldüm şimdi...

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sanırım o donanımı satmak içindir hocam. Bildiğim kadarıyla Her donanımda üst donanımlarin opsiyonlari vardir. Ama bunların tamamını o donanim için ekletemiyorsunuz.Prestige'e ekletip de style a ekletemeyeceğiniz özellikler vardır. Onların opsiyon listesi elimde olmadığı için ornek veremiyorum ama. Bu bir satış politikası.

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sizin söylediğiniz style donanım için olabilir hocam. Bana gönderilen Active donanım opsiyon listesinde xenon farlar için 3850tl yaziyor.

Çevrimdışı mzulfikar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bi-xenon far, bolero ekran ve katlanır ayna ekonomik tercih için yeterli olabilir.  Bu durumda ekstra ındirim siz metalik boya ile yaklaşık 74500 gibi bir rakam yapar. Eğer fiyatlar değişmez ise ve 70 e biterse tadından yenmez :)

Çevrimdışı mhkayiran

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Olayı çok güzel özetlemişsin hocam, hay ağzını öpeyim diyeceğim ama abes olacak :) Ağzınızdan bal damlamış demek daha doğru olur diye düşünüyorum :) :)

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de siparişi vermiş bulunmaktayım. 22 Ağustosta arayıp sipariş vermiştim. Bugün Kayseri Skodayi aradım araç üretim asamasindaymis. Teslim zamanı 46. Hafta görünüyormuş. Yani 9-15Kasım haftasi. 1 hafta erken ya da 1 hafta geç gelebilir denildi. 1.4 125 hp active model, business gri hız sabitleyici 17" Stratos jantlar. Bir de isteğim dışında tüm superblerin elektrikli bagaj ile geldiği söylendi. Standart bir donanım değil istemiyorum dedim, bana gönderdiginiz opsiyon listesinde (active model için) boyle bir seçenek bile yok dedim. Bizim elimizde olan birşey değil denildi. Ne kadar samimiler bilemiyorum. Superb alan arkadaşlardan elektrikli bagaj kapağı olmayan var  mi merak ediyorum. Bolero ekranı da bugün söyledim opsiyon olarak ekleyebilir miyiz diye ama ,artik çok geç yeni sipariş vermeniz gerekir o da  teslimatın suresini uzatır dediler.

Çevrimdışı mhkayiran

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: promethe;531335
Ben de siparişi vermiş bulunmaktayım. 22 Ağustosta arayıp sipariş vermiştim. Bugün Kayseri Skodayi aradım araç üretim asamasindaymis. Teslim zamanı 46. Hafta görünüyormuş. Yani 9-15Kasım haftasi. 1 hafta erken ya da 1 hafta geç gelebilir denildi. 1.4 125 hp active model, business gri hız sabitleyici 17" Stratos jantlar. Bir de isteğim dışında tüm superblerin elektrikli bagaj ile geldiği söylendi. Standart bir donanım değil istemiyorum dedim, bana gönderdiginiz opsiyon listesinde (active model için) boyle bir seçenek bile yok dedim. Bizim elimizde olan birşey değil denildi. Ne kadar samimiler bilemiyorum. Superb alan arkadaşlardan elektrikli bagaj kapağı olmayan var  mi merak ediyorum. Bolero ekranı da bugün söyledim opsiyon olarak ekleyebilir miyiz diye ama ,artik çok geç yeni sipariş vermeniz gerekir o da  teslimatın suresini uzatır dediler.

Hocam öncelikle hayırlı olsun. Kaça bitirdiniz acaba. Parayı peşin mi ödediniz. Fiyat artışından etkilenecekmisiniz. Aydınlatırsanız sevinirim. Teşekkürler...

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: promethe;531335

Mevcutta gelenlerin tamamında elektrikli bagaj kapağı var, ancak bunlarin konfigürasyonu distribütör tarafından bu şekilde yapıldığı için böyle. Sizin durumunuzda, opsiyonel donanım olan birşeyin zora araca ilave etyirilmiş olması tuhaf.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı alp06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Elektrikli bagaj olayini bizzat Ankara Efe Oto da sordum. Active icin opsiyonel bir secenek bile degil dediler. Bu nedenle active modellerinde elektrikli bagaj bulunmuyor. Active araclar henuz ulkeye gelmedigi  icin bu tip karisikliklar olabilirmis. Saniyorum  sizi bilgilendiren satis temsilcisi bir hata yapmis

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ya da opsiyonlu daha yüksek fiyatlı araç satmak istemiş.

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;532071
Mevcutta gelenlerin tamamında elektrikli bagaj kapağı var, ancak bunlarin konfigürasyonu distribütör tarafından bu şekilde yapıldığı için böyle. Sizin durumunuzda, opsiyonel donanım olan birşeyin zora araca ilave etyirilmiş olması tuhaf.
Evet zorla yapılması insanın zoruna gidiyor. Belki de gelince seveceğim bu özelliği ama bilgim dışında bunun yapılması garip. Sizin dışınızda 5 siparişim var hepsinde de bu özellik var denildi. Kayseri bayii dışında sipariş veren arkadaslarda da boyle ise türkiye distribütörü boyle ayarlıyor diyebiliriz. Aksi halde bu bayii opsiyonlu araç satıp fazladan para kazanmak istiyor denilebilir.